Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrijeme
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
fonzaga
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 749
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrije

citat:
sanjalica wrote:


mozda se to moze desiti jos nisam u toj poziciji bila ja koga volim uvjek cu ga voljeti ali nikad se nezna sta zivot donosi
danas mozes biti srecan ali za sutra nemozes nista da garantujes

Upravo sam ti to htjela reci ali sama si nadosla, jel´ si mi zvucala kao ,, ja sad volim i nikad necu prestati´´
02-01-2007 at 02:00 | Ukljuèi u odgovor
obièan
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2006
Odgovori: 578
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrijeme

citat:
Anna wrote:
Sta mislite? I da li je to ustvari ljubav ili je ljubav za jednu/jednog a zaljubljenost u drugu/drugog?
Može; al´ pri istoj kvaliteti, intenzitet tj. kvantitet je manji.
04-01-2007 at 10:10 | Ukljuèi u odgovor
LJOZE
Nivo: Forumas sa iskustvom
Željovac

Registriran(a): 30-09-2006
Lokacija: 25 km istocno
Odgovori: 325
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrijeme

Ja to još uspio nisam, barem kad je rijeè o ovoj nazovi "platonskoj" ljubavi i nesto cisto sumnjam da se to može. 


Ljubav se zove imenom tvojim...ŽELJO
04-01-2007 at 10:57 | Ukljuèi u odgovor
obièan
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2006
Odgovori: 578
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrijeme

citat:
kalimero wrote:



sanjalice nije tako kao sto ti mislis.
Kad bi se voljelo SRCEM sta bi oni ljudi koji transpantiraju srce?Koga bi oni voljeli?Da li iste osobe ili osobe koje je voljela osoba cije su SRCE primili?


Odlièno napisano. Bila je odlièna emisija, vjerovatno si gledala; ustvari bilo je više emisija na tu temu.
Možda sam ja bezosjeæajan, ili sam suviše iskren i pred sobom i pred drugima; ali ne znam šta predstavljaju uopæe te striktne podjele na um i srce.
Ne mogu reæi da ne primam sve kroz srce; ali ne ´´kontam´´ šta to znaèi voljeti kroz srce.
Takva ljubav valjda nama normalnima postoji samo u patološkim sluèajevima: ako su dvije osobe prirodom prisiljene, npr. nepokretne, naravno da æe izostaviti strast ili ´´fiziku´´ (narodski reèeno) i ukljuèiti samo emocije.
Možda su žene emocionalnija biæa, nagaðam (mada mi intuicija govori da je ista prièa kao i kod muškaraca, samo transponirana na drugi naèin), ali mislim i da je njima fizièka privlaènost na prvom mjestu.
Evo, ne mogu da smislim kako bih sad ženu s kojom sam mogao voljeti èisto emocionalno, da ne govorim da me je prvo kod nje ´´upalio´´ èisto fizièki moment...
04-01-2007 at 17:09 | Ukljuèi u odgovor
Nora
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-04-2005
Odgovori: 2465
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrijeme

Ne moze...i nema to, u jednu osobu si zaljubljen a drugu volis... To je samo prica "grize savjesti" da kad se zaljubis u nekog drugog pa od toga ne bude nista, onda kobajagi shvatis da si volio/voljela onog bivseg...Kad volis onda si i zaljubljen, jel`to stvarno toliko nejasno, ako nisi zaljubljen, nema od toga nista ba...ne mozes ti sebe ubjedjivati da prema nekome osjecas ljubav zato sto je eto super insan, isto ko sto ne mozes sebi nista ako volis nekoga ko ne zasluzuje tvoju ljubav jer nije pravi insan, eh, kad se potrefi i da si zaljubljen i volis, i zudis, i osjecas se voljen, i postovan i sve ostalo, onda je to dobra veza...A gdje se to sve osjeca? Svugdje ba
, najprije i direktno se osjeca ko strepnja u stomaku i ono fino klecanje koljena kad si u blizini onog koga volis...ne bude to tako intenzivno 24 sahata ko bi to prezivio, i ne bude to citav zivot isto, ali ako to NE osjecas bas nikad, nije ti se desila ljubav...Nekome se ne desi nikada, desi se mozda nekim tako "osrednjim intenzitetom" ali insan uvijek zna da to nije bas to, i onda kad nije ono pravo dozivio, svi mi u sebi nosimo to "nepoznato znanje" o ljubavi, pa ako te strefi, znas odmah jel te pravo strefilo...et`
Ima i situacija kad se ljudi jako vole, ali su u prakticnim stvarima toliko nemoguce razliciti da ne mogu zivjeti skupa, razidju se a vole se citav zivot, ako nadju sebi drugog partnera za zivot, kojeg eto tako "tiho" vole, tada se moze mozda govoriti o voljenju 2 osobe u isto vrijeme, ali u principu, ne...

04-01-2007 at 22:36 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrijeme

moze

04-01-2007 at 23:03 | Ukljuèi u odgovor
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrijeme

tema je tako dubokoumna da sam se skroz zapetljao u razmisljanju.

i na kraju sam zakljucio da je bezveze voljeti samo dvije zene u isto vrijeme. i dosao sam do konstatacije da je mnogo bolje voljeti sto je moguce vise ljudi - zena ili muskaraca.
a to sa koliko zena koje volim mogu istovremeno imati sex ili potomke zavisi od toga koliko sam JA datom trenutku zeljan potomaka ili neobaveznog sexa. i to je to. 


sto je danas lijep i suncan dan?
05-01-2007 at 04:36 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrijeme

ma nemoze se volit dva al nikako ja bar nemogu volim cojka i seto a ostali mi mogu bit samo dragi

07-01-2007 at 13:41 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrijeme

bas me interesuje kako u haremu jel muskarac sa jednom samo vodi ljubav a sa ostalim cisti sex drugacije bi ja to rekla al mogu me banovat volil on sve il... joj meni je harem ludilo al nevolim sto nemoze jedna zena vise muskaraca a volila bi ih sve

07-01-2007 at 13:50 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrijeme

Vecina muzijaka,za razliku od mene ,odvaja sex od ljubavi - sto ce reci vole svoju zenu ,ali bi kresnuli nesto sa strane

Dakle ,ako podjemo od tog stanovista,muskarac moze da ima harem,jer dijeli sex od ljubavi a i ljubav moze biti kolektivna ... Osim toga,moze se to podjeliti i na dane u hefti,pa recimo danas voli samo tebe,a sutra njih dvije ,prekosutra dofati onu cetvrtu i tako to

07-01-2007 at 13:59 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 55
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Ženski minder : Moze li se voljeti 2 covjeka/zene u isto vrijeme New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice