Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Duznosti zene u braku
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Vodolija
Nivo: Forumski doajen
Home sweet home

Registriran(a): 07-06-2006
Lokacija: Ovdje
Odgovori: 7495
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Duznosti zene u braku

citat:
fonzaga wrote:
Joj, najezi se od citanja a meni usitnilo !



Da ti savjetujem nešto ne èitaj ovu temu u braku ovo ne važi  


Žena u najboljim godinama
20-02-2007 at 08:43 | Ukljuèi u odgovor
kopriva
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Duznosti zene u braku

citat:
Vodolija wrote:



Da ti savjetujem nešto ne èitaj ovu temu u braku ovo ne važi


dobro ti kaže vodolija...sve ti je to KAKO SE KO SNAÐE,I KOLIKO JE KO MUDAR
20-02-2007 at 09:55 | Ukljuèi u odgovor
kopriva
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Duznosti zene u braku

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:

a ko mudar? jel mi il´ vi?


i vi i mi ,važi i za žene i za muškarce,samo ne treba pretjerivat´,što jes´ jes´



[Edited by kopriva on 20-02-2007 at 18:25 GMT]
20-02-2007 at 18:24 | Ukljuèi u odgovor
laf
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 10-02-2007
Lokacija: ovdje
Odgovori: 932
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Duznosti zene u braku

mudar m udar, mu dar, muda r, rad um...šta se sve od ove rijeèi može iskombinovat

20-02-2007 at 18:34 | Ukljuèi u odgovor
Vodolija
Nivo: Forumski doajen
Home sweet home

Registriran(a): 07-06-2006
Lokacija: Ovdje
Odgovori: 7495
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Duznosti zene u braku

citat:Vodolija wrote:
Dužnosti žene su da bude:

-lijepa
-zgodna
-pametna
-i da puno ne prièa

RPM wrote:

sve po prioritetu ...

A možda da krenemo s druge strane  


Žena u najboljim godinama
01-03-2007 at 17:57 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Duznosti zene u braku

joj nisam znala gdje da ovo postavim ali evo moze i ovdje

ZENE...Obavezno procitati

7 Naèina da te nikada ne ostavi


Budi bespomoæna I jaka u isto vreme
Znaš, muškarci u principu vole jake žene, ali ne one koje se stalno hvališu svojim uspesima. Treba malo i da se smotaš,, da se ne snaðeš, da budeš otvoreno tužna ili tako nekako. Ali, opet, žene koje su stalno u bedaku podjednak su smor kao i one koje se uvek doèekaju na noge. Nikome, brate, ne treba riba da je celog života vuèe za sobom. Ali ni ona koja se nikada ne rasplaèe i glumi bezdušnu kuèku. Najbolje je da pronaðeš zlatnu sredinu. Kao Gvinet Paltrou (jesi li se ikada zapitala kako je ta riba pazarila sve najbolje tipove u univerzumu?)...

Seks nije oruzje. Seks je seks
Ženska osobina da koriste seks kao naèin da nešto dobiju užasno iritira. Tip æe biti apsolutno oduševljen ako pokažeš da spavaš sa njim zato što ti se sviða i ne želiš ništa zauzvrat osim - takoðe, seksa. A posle šta bude. I izbij sebi iz glave reèenicu: "E, veèeras nema seksa zato što nisi/jesi... uradio nešto...!" Nismo mi bre mala deca da padamo na mamine pretnje da nema kolaèa zato što nismo uradili domaæi. Sad znamo da ima i grugih prodavnica u kojima ima kolaèa, a ne samo kod mame.

Spontano, pa æe biti...
Mnoge devojke su totalni smaraèi i postaju hroniène gubitnice zbog nemoguænosti da budu spontane i veèitog pitanja: "Kuda ide naša veza?" Kom muškarcu nije došlo da kaze: "Ma, ide u...!" Budi ležerna i spontana, uživaj u svakom danu i ne forsiraj. "Che sera, sera!". Šta bude, biæe. Ako "sluèajno" nabasate na prodavnicu prstenja ili nameštaja a ti poènesh glasno da komentarišeš kuhinje i bebi-garderobu, obliæe ga hladan znoj. Bolje æuti i pusti neka misli da on upravlja svim stvarima u životu. A æutke, iza leða, ako želiš, upravljaj ti. Samo mu ne skaèi u oèi pitanjem: "Kad æeš veæ jednom da me zaprosiš?", i on æe te zaista zaprositi.

Imaj svoja posla, ne juri mene!
Devojke koje po ceo dan zivkaju frajera na mobilni i gnjave ga pitanjima: "Kad æeš doæi kuæi? Gde si?", sigurne s.u kandidatkinje za ostavljanje, zato ti postupi drugaèije. Nisam ja, pobogu, u vojsci da se svake veèeri javljam na fiksni u deset uveèe ili posle posla u èetiri po podne. Neki put mi se pije pivo, neki put igra Arsenal pa sam ostao u kafani da pogledam tekmu do kraja. Ne moram da budem papuèar na kvadrat da se svakih pola sata javljam na mobilni i da vièem: "Evo, sad æu!" Naði sebi zanimaciju, idi i ti na kafu sa drugaricama, èitaj knjigu... Ali pusti mene i nemoj da me juriš, nisam derište! Ako hoæu da te prevarim, naæi æu naèin uprkos tvojim prozivkama i prebrojavanjima. Na kraju krajeva, za to je dovoljno svega nekoliko minuta. Nama. Uglavnom.

Budi slatka i vesela
Ono što je slatko svakom je milo. Ako imaš pozitivan pogled na svet, optimista si i èesto se smeješ, siguran si dobitnik u igri "Osvoji tipa"! Muškarci su duši zaštitnici i vole krhka biæa a, s druge strane, vole vesele ženske pored sebe. Imam ja, dušo, mnogo namrèenih likova na poslu, samo mi fali nadrndana "oficirka" kod kuæe. Slatka i nežna ženica ne pita gde si bio i kad æeš ponovo doæi. Oh, kakvo olakšanje! "Smej se, smej, uvek se smej...!"

"Nisam ja samo lepa, umem ja i..."
E, vala je dosta i žena trofeja! Možda likovima sa "kajlama" nikada neæe dosaditi ženske koje im "donose odreðeni broj poena u društvu, a od njih ne boli glava", ali takve žene su definitivno privremena kategorija. Ma, sve i da si Monika Beluèi, ne bih ti oprostio stalno šminkanje, doterivanje i sreðivanje koje se svodi na: "Ja sam lepa, a to košta! Ja sam lepa, šta æeš više!" Pa, eto, baš ´oæu više, zamisli. Ja bih da ti nešto i uradiš. Da doprineseš boljitku èoveèanstva, ili bar mom boljitku. Da ideš na fakultet, ili da budeš domaæica, da praviš kolaèe ili da si aktivista u nekom udruženju ili da zaraðuješ neki dinar... Ma, bilo šta, lutko. Evo, i Edo Maajka kuka da mu je na vr´ glave ona njegova napirlitana lutkica. "Ona je bomba!" Da ali to kratko traje.

Veruješ mi? Bilo bi ti bolje...
Dobro, znam da se poverenje u muškarca ponekad obije o glavu, ali se nepoverenje obije UVEK. Znaš, nikako ne mogu da se opletem s nekom a da ne saznaš za to. Znaèi, ako to uradim, ostaviš me lepo i kvit smo. Ako prièam sa nekom devojkom, i ona mi se smeje, znaæu šta ona hoæe, ne moraš ti da mi otvaraš oèi. Ali, znam ja gde je granica. I, ponavljam, nismo mi muškarci retardi da nam svaki put mora "neka nova mama" visiti nad glavom. Na kraju krajeva, nièeg bednijeg nema od sledeæeg razgovora: "Kad dolaziš kuæi?", "Evo, pijem pivo sa drugarom posle posla, doæi æu u 6." U 6:00 "Sad je 6, rekao si u 6. Kad dolaziš kuæi?", "Evo još uvek pijem pivo sa drugarom, doæi æu u 7. " U 7:00 "Sad je 7, rekao si u 7. Kad..." Oh, spasi me, Bože!


super clanak i tako istinit

[Edited by Drugarica on 27-03-2007 at 20:15 GMT]

27-03-2007 at 20:13 | Ukljuèi u odgovor
KUMA
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 23-02-2007
Lokacija: grad
Odgovori: 274
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Duznosti zene u braku

ziva istina

ja se ne udajem a i ti Drugarice predomisli se  


boze dragi
28-03-2007 at 13:02 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Duznosti zene u braku

citat:
KUMA wrote:
ziva istina

ja se ne udajem a i ti Drugarice predomisli se

tak sad vidim ovaj odgovor hej moja Kumo, nikad ne reci nikad
25-02-2008 at 09:15 | Ukljuèi u odgovor
ANABELA
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2007
Lokacija: na kraju svijeta
Odgovori: 3827
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Duznosti zene u braku

citat:
lola wrote:


I ja sam èuo da je neko s igranke doveo djevojku kuæi i ujutro kad se probudio pita je odkud ona u kuæi




Licno sam poznavala jednu zenu iz okoline Tuzle,neudata..bilo je to prije vise od 20-25 godina.Za nju je bila vezana prica da se nekad udala i u sred svadbe mladozenja,onako popjan,mozda cak iz zeze,ko zna..kaze jaranu "moj prijatelju ozenise me pjana"..I u neko doba neko primjeti da mlade nigdje nema..A mlada preko brda pa svojoj kuci u sred slavlja..Kad su je tamo nasli ona ti njemu "kad su te ozenili pjana, evo razenice te trijezna"...i nikad vise mu se nije vratila niti se ponovo udala...

 


Ako ti je svejedno gdje si, onda se nisi izgubio...
25-02-2008 at 09:35 | Ukljuèi u odgovor
madam
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 08-12-2007
Odgovori: 4023
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Duznosti zene u braku

Podavno sam èula jako dobru reèenicu za koju i danas smatram da vrijedi i da ima smisla...
"Za uspiješan brak, žena svom mužu treba da bude domaæica u kuæi (kuhinji), gospoða u gradu (pred drugima) i kurva u krevetu..."

26-02-2008 at 23:33 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 30
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: avaz, Bolt, diablo, Havaji, jasmin501, kokostz, krila, mahic, Miki333, mima15, nina_, njuso1981, Tina_23, ZuZu
FORUM : Ženski minder : Duznosti zene u braku New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice