Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Umjetnost : Unutrasnji dizajn, namještaj...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Unutrasnji dizajn, namještaj...

...



[Edited by zara on 06-02-2012 at 23:41 GMT]

18-02-2004 at 16:17 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

citat:
besmir wrote:
E, posto se meni strasno svidja ona Konijeva tema o onim visokim zgradama i posto smo ja i Sunce i Dalila i Cutie imali jednu divnu trac partiju o tome kako je kod koga po kucama, ja sam odlucio da pocnemo temu o unutrasnjem dekoru stanova!



Sutra cu ja ovo citati ,a sto me ovo nasmija ,ja ba super bi trac partija hahahah ,moramo nastaviti .
Konnieva tema je super i treba je sacuvati kad krene brisanje topica .
19-02-2004 at 00:14 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

Eh super ti je ova tema, jos da znas nekog ko da mi da "free advice" sta da uradim sa svojim stanom, dje bi ti kraj bio!

Ja obozavam lijepo s ukusom uradjene prostore, sto uvijek mora podrazumijevati jako visoke plafone, puno stakla - znaci da je jako svijetlo i zelenilo. Zato mi se stil gradnje juznoistocnoj aziji strasno svidja.

Fazon je u tome sto u tropima nema brige o tome kako zagrijati zimi itd. tako da se unutrasnjost kuce i basta vrlo cesto ispreplicu. To mi je nesto haos, ono dnevna soba a u centru sobe mala basta s palmama i cvijecem s otkrivenim krovom. Ili sto mi je isto super je kad je kupatilo tako uradjeno...kamen umjesto plocica i jedna strana kupatila ima dvoriste. Sve je nekako uradjeno u zen stilu, lagane treperave zavjese ko svileni sari inidjski, puno drveta, fontane, voda, zelenilo.....

19-02-2004 at 04:56 | Ukljuèi u odgovor
cutie
Nivo: Forumski doajen
not a cutie pie

Registriran(a): 28-04-2003
Odgovori: 3049
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

Besmire, meni je ovo najomiljenija tema na svijetu, ali evo tek sad stigoh da dam svoj doprinos.

House Beautiful
Better Homes and Gardens
Behr Paints

To su moji omiljeni sajtovi, najvise zbog odlicnih interaktivnih dzidza, gdje mozes da vidis kako bi sta izgledalo i sta kako s cime ide. Eto! Uspjela sam se zapetljati. 


vattene amore che siamo ancora in tempo...
01-03-2004 at 20:14 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

e nalete jedan, sta bi s ove teme?? Ti haman ototaljio tamo na sexu pa ovo i odilamio? Hajd´ necu da te nakiljam, hebemu misha, nego hajde napisi koju, jesi li gdje bio sta vidio zanimljivo.

I jos jedno pitanje nevezano, zbog nedostatka prostora u stanu kontam se da kupim ves masinu i tumble dryer in one,pa me interesuje zna li ko da li tumble dryer unistava ves, pogotovu delikatniji? Kad god mi vrate dojecu iz praonice, nesto mi boje sve bljedje i bljedje, kontam da je od susaca?

06-05-2004 at 08:02 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

Oj, zeno, ja sam na ovo potpuno zaboravio! Sta cu sad! POzvo ljude na sjelo a otiso! Cekaj ti samo da skupim kakih slika, pa ces se nagledat sta sam sve finog vidio po tudjim kucama. :lol :lol

Dao bih ti savjet za taj dryer, al ja ha sta stavim u njeg, meni sa Shadijevih XL majica postanu S, bas za mene! Nesto me voli taj dryer!!!!!!!!!

06-05-2004 at 13:18 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Unutrasnji dizajn

citat:
besmir wrote:
Oj, zeno, ja sam na ovo potpuno zaboravio! Sta cu sad! POzvo ljude na sjelo a otiso! Cekaj ti samo da skupim kakih slika, pa ces se nagledat sta sam sve finog vidio po tudjim kucama.

Dao bih ti savjet za taj dryer, al ja ha sta stavim u njeg, meni sa Shadijevih XL majica postanu S, bas za mene! Nesto me voli taj dryer!!!!!!!!!


Haj dobro, al pamet u glavu, nemoj da opet zabroavis! A to za dryer, te ba ziv bio turi taj dzemper, narocito ako je armani, jal tako sta jos jednom u dryer ne bil se smanjio da i meni moze!!
11-05-2004 at 05:44 | Ukljuèi u odgovor
lutalica
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 11-09-2002
Odgovori: 143
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Unutrasnji dizajn

Savjet za Dalilu kad se ovdje navrati:
Ako hoces da kupis masinu i susilicu bilo bi dobro da obratis paznju na nekoliko stvari.
Prvo da je proizvod kvalitetan. Nemoj kupovati neke jeftine marke jer ce te nakraju kostati vise nego sto mozes zamisliti, znaci najbolja orjentacija su europske firme sa zvucnim imenima(ja neznam sta se tu moze naci ali Miele je ubjedljivo naj)
Drugo obavezno dobro prostudiraj upustva, narocito ako su nove hi-tech masine pa imaju puno dugmica.
U masini mozes prati apsolutno sve pa cak i delikatesnu garderobu, samo ukljuci program za delikates i uvijek smanji broj obrtaja centrifuge tako da se ves manje lomi. U susilici mozes isto tako sve osusiti ali je dobro da si u blizini dok susenje radi da pripazis da se ves ne presusi pa tako npr. ako si susila pamucni ves odmah ga iznesi iz masine i rastegni ga na ravnoj povrsini dok je jos vruc tako da ces ustediti na peglanju.
Delikates izbjegavaj da susis u susilici ali ako nemas izbora onda to uradi na airing.
I uvijek kada peres ili susis ves uvijek slozi lijepo i ubaci u masinu dako da ces izbjeci guzvanje i ustediti ogromno na peglenju.
Eto nadam se da sam sta "pomogla" da nisam djaba ovoliko davila

11-05-2004 at 14:19 | Ukljuèi u odgovor
cutie
Nivo: Forumski doajen
not a cutie pie

Registriran(a): 28-04-2003
Odgovori: 3049
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

Samo na ovo da dodam: moja susilica ima cool off, sto znaci da nakon sto osusi vrelim zrakom, prije nego se iskljuci, ohladi ves hladnim zrakom. Tako da ves ne ostane zbrckan i vreo, pa se manje guzva. To za one rijetke prilike kad ga neces izvaditi istog momenta kad ti zazvoni.  


vattene amore che siamo ancora in tempo...
11-05-2004 at 14:45 | Ukljuèi u odgovor
Dalila
Nivo: Forumski doajen
zahebana kad popije!

Registriran(a): 11-06-2003
Odgovori: 3926
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

Drage zene puno vam hvala, da znate da ste me ohrabrile i razuvjerile. Lutalice, ne znam ni sama koje marke imaju ovdje ali ovaj vikend idem to recky prodavnice. Ona zena iz moje praonice mora da furlja sve sto joj na ruku stigne skupa u susac pa mi onako unisti ves. Sve bijelo mi pocne dolaziti sivo zeno u roku od 3-4 pranja.

A ima li kakva masina i da pegla??

12-05-2004 at 05:25 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Umjetnost : Unutrasnji dizajn, namještaj... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice