Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Sex je hrana za tijelo!!!!!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Sex je hrana za tijelo!!!!!

tesko se boriti protiv stavova koji su nam nametnuti odgojem i mentalitetom sredine,odstupanja u stvarnosti izazivaju u nama nervozu kada se otvoreno ispisu osobni sexualni zacini.
Da li je odgoj kriv,
sto je seks privatna stvar pojedinca o kojoj se ne raspravlja javno,
i da li cete zaprljati usta ako popricate otvoreno o preferacijama osobnog sexa?

19-08-2008 at 19:17 | Ukljuèi u odgovor
walter
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 08-01-2002
Odgovori: 126
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

Neæeš "zaprljati" usta. Važno je živjeti s osobom s kojom možeš podijeliti svoje snove i osloboditi se nametnutog nam naslijeða. Takvi razgovori su pravo osloboðenje od nametnutih stega, a tek realizacija!

20-08-2008 at 00:50 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
walter wrote:
Neæeš "zaprljati" usta. Važno je živjeti s osobom s kojom možeš podijeliti svoje snove i osloboditi se nametnutog nam naslijeða. Takvi razgovori su pravo osloboðenje od nametnutih stega, a tek realizacija!


da li je to dovoljno ,!!!!!!
,zasto nismo u stanju da izmjenimo razgovorom prakticna sexualna otvorena iskústva,iz nasih spavacih soba ,
u restoranu,
,sa nasim prijateljima,
,poznanicima uz casicu vina,
,uz veliku dozu respekta i ne pomisljanja uff i njene sise su dobre,
,ili sto se krije u gacama farmerica gospodina..
20-08-2008 at 09:16 | Ukljuèi u odgovor
walter
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 08-01-2002
Odgovori: 126
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

Vidiš, zbog toga su ovakvi forumi jako popularni. Mi bi voljeli da prièamo o takvim stvarima, da podijelimo iskustva, ali nam je neugodno prièati o tome. U zaštiti anonimnosti otvaramo dušu, pogotovo kada su ljudi kao na ovom forumu veæinom veoma kulturni.

20-08-2008 at 19:22 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
walter wrote:
Vidiš, zbog toga su ovakvi forumi jako popularni. Mi bi voljeli da prièamo o takvim stvarima, da podijelimo iskustva, ali nam je neugodno prièati o tome. U zaštiti anonimnosti otvaramo dušu, pogotovo kada su ljudi kao na ovom forumu veæinom veoma kulturni.


znaci li to da su privatne poruke,bolje,,sigurnije ,
na kraju svega kao neka vrsta
,anonimnog spasa,
za svaku vrstu foruma
.. jer ostavlja prostor i forumasici i forumasu da opstane forma na ovom podrucju nesto kao vida ,
mudra cutalica ,,
=,, moralno cist"

22-08-2008 at 08:31 | Ukljuèi u odgovor
walter
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 08-01-2002
Odgovori: 126
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

Senzualna, radi se upravo o tome. Svi bi mi vjerovatno željeli podijeliti svoja iskustva s nekim ili otvoriti svoju intimu, ali strah od sredine je ipak još dominantan. Sreæa je da bar sretneš partnera pred kojim se možeš otvoriti. Stege su, ipak, toliko jake da sam siguran da se ni pred svojim partnerom ne otvaramo do kraja. A baš bi bilo lijepo, recimo, meni kao muškarcu imati neku ženu kao prijateljicu kojoj bih se mogao povjeravati i provjeravati da li je ono što radim ili što želim nešto što se ženama sviða ili ne. Ovdje èak i banalne stvari mogu izgledati otkaèeno. Recimo kada ženi kupujem za poklon neku seksi stvar, u poèetku mi je trebalo da skupim hrabrosti. Onda sam vidio da me prodavaèice sa zadovoljstvom gledaju, da mi žele pomoæi u izboru, kao da govore kako bi bilo dobro da i njihovi partneri njima rade tako nešto... A radi se o najbanalnijim stvarima.

22-08-2008 at 13:45 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
walter wrote:
Senzualna, radi se upravo o tome. Svi bi mi vjerovatno željeli podijeliti svoja iskustva s nekim ili otvoriti svoju intimu, ali strah od sredine je ipak još dominantan. Sreæa je da bar sretneš partnera pred kojim se možeš otvoriti. Stege su, ipak, toliko jake da sam siguran da se ni pred svojim partnerom ne otvaramo do kraja. A baš bi bilo lijepo, recimo, meni kao muškarcu imati neku ženu kao prijateljicu kojoj bih se mogao povjeravati i provjeravati da li je ono što radim ili što želim nešto što se ženama sviða ili ne. Ovdje èak i banalne stvari mogu izgledati otkaèeno. Recimo kada ženi kupujem za poklon neku seksi stvar, u poèetku mi je trebalo da skupim hrabrosti. Onda sam vidio da me prodavaèice sa zadovoljstvom gledaju, da mi žele pomoæi u izboru, kao da govore kako bi bilo dobro da i njihovi partneri njima rade tako nešto... A radi se o najbanalnijim stvarima.



je li opcenito posleratno stanje tu dominantnost sredine udvostrucilo ,
ili je do opsteg biokemijskog procesa razmisljanja i mixa ljudi koji tamo zive??



22-08-2008 at 14:41 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
Aidatuzla wrote:


Mislim da tu nije do sredine nego ljudi nemaju potrebu da sa ljudima koji im nisu jako bliski dijele svoju intimu... na forumu se prica o sexu ali to sve nekako izgleda, barem meni, napola ozbiljno napola sala.. ono bezazleno
ne vjerujem da bi neko cak i ovdje ozbiljno pricao o, na primjer, problemima u sexu...
ne znam



odlicnno zamijeceno,
,bezazlenost,,
i zajebancija ,
koja provlaci cak i niti vulgarnosti..
da se na ovaj nacin komunikacije zbilja nitko i ne usuduje pristati pricati o sebi jer ce u svakom slucaju ostati ismijan u nekim vrlo vaznim pitanjima,zivotne svakodnevnice ,koja je i te kako bitna
a neke treba ,mozda i opiti da dobijes iz njih rijec istine ..



22-08-2008 at 15:27 | Ukljuèi u odgovor
walter
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 08-01-2002
Odgovori: 126
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
senzualna wrote:


odlicnno zamijeceno,
,bezazlenost,,
i zajebancija ,
koja provlaci cak i niti vulgarnosti..
da se na ovaj nacin komunikacije zbilja nitko i ne usuduje pristati pricati o sebi jer ce u svakom slucaju ostati ismijan u nekim vrlo vaznim pitanjima,zivotne svakodnevnice ,koja je i te kako bitna
a neke treba ,mozda i opiti da dobijes iz njih rijec istine ..





Ako niste èitali Jergoviæevu Historijsku èitanku I, obavezno proèitajte prièu "Provala i provaljeni" koja odlièno odslikava sarajevski mentzalitet, a mislim da se može primijeniti i na cijelu BiH. Svi samo èekaju tvj pogrešan korak da bi mogao postati predmet zajebancije, a taj strah od provale postaje onda endemski, ukoèite na svakom koraku.
22-08-2008 at 17:25 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

Mene recimo nije stid prièti o svojim sexualnim problemima  


<br /><br /><br /><br />

22-08-2008 at 19:50 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 37
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: adisa, Amelaaaa, anqilan456, Asjaaa, asja_m, aurora, con, edin_messi, fake, fare, grande, indyy, jaaaaaa, kunisch, majaaa, necko1972, nuhbeg, schousgeben, speedy07
FORUM : Sex : Sex je hrana za tijelo!!!!! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice