Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ulicne legende
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
atlanta
Nivo: Forumski doajen
....vise mi je sve dojadilo...
Registriran(a): 11-04-2006
Lokacija: atlanta
Odgovori: 1245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
baraba wrote:


Pake ili ti Faik, car od cojka
Stila ili ti Samir, dobar cojk
Rizo i Senci, braca, dobri momci ko hljeb
Chime...no coment
Ibro Baskan, legenda Tuzle, rukometas, zajebant, boem,...
Zumbo, bio i osto Konjina iz Skojevske
Vela, cetnik, koljac,ucestvovao u ubijanju Hrvata u Vukovaru kao dobrovoljac, i u Srebrenici, jedan od prvih koji se vidi na onom snimku kAD cetalji ulaze u Srebrenicu, on ide ispred Majmuna Mladica i nosi zastavu...u crnoj uniformi...



haj mi posalju taj link...
Ne da ti ne vjerujem nego da i ja vidim...  


oz
23-09-2008 at 13:46 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ulicne legende

Vela nikad nije bio legenda posto je bio antipatican...mislim da sve se svodilo kod njega na neku silu,jaceg nad slabijim dok ne bi naletio na zheshceg od sebe

Zasto je otiso u cetnike,to samo on i mati mu Gospava znaju jer on í politika i neka ubjedjenja hallo nema veze






Thani,ne moj da ti i ja tu loptu nabijem nogom tam preko ceste,jos samo jednom ako cujem sta protiv Samira....
Okle tebe sa legendama kad si ti fina curica i nije te bilo nigdje,skola kuca i obratno a da si jezikara bila to se da primjetit

23-09-2008 at 14:35 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
robi tz wrote:

Pa jeste i to zesci jarane..Pa i Pake je bio ABIH pa smo se prosle godine napili u "Carliju" bilo je dosta raje i iz Beograda bivsih tuzlaka i bilo je super,a i on je dolazio u BG kao i mnogi drugi...Znam Srbina tuzlaka koji mu je pomogao kada mu je bilo najteze..Jedno je politicki stav a drugo svakodnevni zivot i u tome se razlikuju sitni mahalasi i ljudi sa STAVOM i KARAKTEROM.


Jesi prièao Paketu šta pišeš po forumu!
 


Sve je super i sve je za 5!
23-09-2008 at 14:50 | Ukljuèi u odgovor
robi tz
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 14-01-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 334
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ulicne legende

Et sad tebe Ti ko djete..Jedno je politika i gledanje na protekli gradjanski rat a drugo svakodnevni zivot.Bitno je ne okrvariti ruke...Svaki Srbin iz Srpske ili Srbije nece se sloziti ni o cemu sa Bosnjakom o proteklom ratu ali zivot ide dalje ima i drugih tema u zivotu i buducnost mora biti bolja....Svaki moj prijatelj iz Tuzle Bosnjak zna o mome stavu i Ja o njihovom ali mi smo sitne buranije da bi prekidali prijateljstvo zbog politike,a Paketu nisam pricao jer ga ne poznajem bas dobro da bi o tome pricao sa njim....
POZDRAV IGORU MILOJKU I SRPCETU AKO DOLAZE NA TUZLARIJE.

[Edited by robi tz on 23-09-2008 at 15:12 GMT]

23-09-2008 at 15:11 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
robi tz wrote:
Et sad tebe Ti ko djete..Jedno je politika i gledanje na protekli gradjanski rat a drugo svakodnevni zivot.Bitno je ne okrvariti ruke...Svaki Srbin iz Srpske ili Srbije nece se sloziti ni o cemu sa Bosnjakom o proteklom ratu ali zivot ide dalje ima i drugih tema u zivotu i buducnost mora biti bolja....Svaki moj prijatelj iz Tuzle Bosnjak zna o mome stavu i Ja o njihovom ali mi smo sitne buranije da bi prekidali prijateljstvo zbog politike,a Paketu nisam pricao jer ga ne poznajem bas dobro da bi o tome pricao sa njim....
POZDRAV IGORU MILOJKU I SRPCETU AKO DOLAZE NA TUZLARIJE.

[Edited by robi tz on 23-09-2008 at 15:12 GMT]


Sitna buranije se i ne bavi politikom, a u Bosni nije bio graðanski rat nego agresija!
Koliko znam niko od Bosanaca i Hercegovaca nije ratovao na Šapcu, Panèevu, Beogradi i drugim mjestima u Srbiji a naše "komšije" su dolazile u Bosnu èesto, redovno a i morali su!
Nisi u pravu da se Srbin neæe složiti s Bošnjakom o proteklom ratu, to pitaj Srbe koji su ostali u Tuzli, bili pripadnici ARBiH, gladovali i sklanjali se od èetnièkih granata kao i Muslimani i Hrvati i ostli narodi Tuzle.
A trebao si prièati s Paketom, da izmjenite mišljenja....
 


Sve je super i sve je za 5!
23-09-2008 at 15:17 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
robi tz wrote:
Et sad tebe Ti ko djete..Jedno je politika i gledanje na protekli gradjanski rat a drugo svakodnevni zivot.Bitno je ne okrvariti ruke...Svaki Srbin iz Srpske ili Srbije nece se sloziti ni o cemu sa Bosnjakom o proteklom ratu ali zivot ide dalje ima i drugih tema u zivotu i buducnost mora biti bolja....Svaki moj prijatelj iz Tuzle Bosnjak zna o mome stavu i Ja o njihovom ali mi smo sitne buranije da bi prekidali prijateljstvo zbog politike,a Paketu nisam pricao jer ga ne poznajem bas dobro da bi o tome pricao sa njim....
POZDRAV IGORU MILOJKU I SRPCETU AKO DOLAZE NA TUZLARIJE.

[Edited by robi tz on 23-09-2008 at 15:12 GMT]


mogo bi i ti u legende otic picopevac jedan...
J..O TE SVAKI BOSNJAK A I SRBIN koji s tobom kafu popije(a i pivu)jer si skambeg.
23-09-2008 at 15:19 | Ukljuèi u odgovor
robi tz
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 14-01-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 334
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
indijana wrote:


Sitna buranije se i ne bavi politikom, a u Bosni nije bio graðanski rat nego agresija!
Koliko znam niko od Bosanaca i Hercegovaca nije ratovao na Šapcu, Panèevu, Beogradi i drugim mjestima u Srbiji a naše "komšije" su dolazile u Bosnu èesto, redovno a i morali su!
Nisi u pravu da se Srbin neæe složiti s Bošnjakom o proteklom ratu, to pitaj Srbe koji su ostali u Tuzli, bili pripadnici ARBiH, gladovali i sklanjali se od èetnièkih granata kao i Muslimani i Hrvati i ostli narodi Tuzle.
A trebao si prièati s Paketom, da izmjenite mišljenja....


Pa prijatelju moj Indiana Ti imas pravo na svoj stav i Ja to postujem samo to Vase vidnjenje pije vode samo na 27 % teritorije BIH a gradjani BIH iz SRPSKE I Hrvatskog dijela federacije ne mogu vjerovati da jos postoje ljudi koji razmisljaju kao Ti i koji su jos pod utiskom SDA propagande narucito poslije ISTORIJSKE PRESUDE U HAGU.

Ali to sad nije bitno za ovu temu o ulicnim legendama Tuzle....Pa rahmetli Ibro Baskan je sjedio u Bjeljini sa jos par Tuzlaka na festi jednoj i svi su znali da su oko njih bivsi pripadnici VOJSKE REPUBLIKE SRPSKE a i da su oni bili u tzv.ABIH ali kakve veze ima to kad je ALIJA potpisao priznanje Srpske za koju su se borili gradjani BIH srpske nacionalnosti.
23-09-2008 at 15:36 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ulicne legende

citat:
robi tz wrote:

Pa prijatelju moj Indiana Ti imas pravo na svoj stav i Ja to postujem samo to Vase vidnjenje pije vode samo na 27 % teritorije BIH a gradjani BIH iz SRPSKE I Hrvatskog dijela federacije ne mogu vjerovati da jos postoje ljudi koji razmisljaju kao Ti i koji su jos pod utiskom SDA propagande narucito poslije ISTORIJSKE PRESUDE U HAGU.

Ali to sad nije bitno za ovu temu o ulicnim legendama Tuzle....Pa rahmetli Ibro Baskan je sjedio u Bjeljini sa jos par Tuzlaka na festi jednoj i svi su znali da su oko njih bivsi pripadnici VOJSKE REPUBLIKE SRPSKE a i da su oni bili u tzv.ABIH ali kakve veze ima to kad je ALIJA potpisao priznanje Srpske za koju su se borili gradjani BIH srpske nacionalnosti.


jebo ti "tzv. ABIH", i to svaki njen pripadnik pojedinacno, ono malo sestre i matere sto mozda imas. Usljo jedan provokatorski, ti se naso pricati nesto i izjednacavati zlocine i zlocince.
Mater ti j***m, ako ti ne valja Tuzla sto dolazis gnjido zlocinacka. 27% teritorija....... i kurci palci, gori smo mi idioti sto pristajemo odgovarati na tvoju fasistisko srpsku demagogiju uvijenu u ko biva, normalnu pricu ovdje na forumu.
Jebo li ti srpce, vela i slicni uhljupi mater, idi i s njima pametuj kako je u Tuzli, da ste bili ljudi ne bi pobjegli kuje jajare pobjeglicke.

[Edited by Abulafija on 23-09-2008 at 16:08 GMT]
23-09-2008 at 16:00 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
Abulafija wrote:


jebo ti "tzv. ABIH", i to svaki njen pripadnik pojedinacno, ono malo sestre i matere sto mozda imas. Usljo jedan provokatorski, ti se naso pricati nesto i izjednacavati zlocine i zlocince.
Mater ti j***m, ako ti ne valja Tuzla sto dolazis gnjido zlocinacka. 27% teritorija....... i kurci palci, gori smo mi idioti sto pristajemo odgovarati na tvoju fasistisko srpsku demagogiju uvijenu u ko biva, normalnu pricu ovdje na forumu.
Jebo li ti srpce, vela i slicni uhljupi mater, idi i s njima pametuj kako je u Tuzli, da ste bili ljudi ne bi pobjegli kuje jejare pobjeglicke.


Pero ti se pozlatilo
23-09-2008 at 16:02 | Ukljuèi u odgovor
robi tz
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 14-01-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 334
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ulicne legende

hahaha, sta je kad mahala proradi dzaba sve,mozes obici i Pariz i London.....Ako nista makar neko od dvije ili tri hiljade Srba i nesto Hrvata u Tuzli moze vidjeti kako izgleda kad dobri Bosnjo pokaze pravo lice.

23-09-2008 at 16:23 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 31
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ulicne legende New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice