Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ulicne legende
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
Tanitha wrote:


pa on i njemu slicni to i hoce...iznervirati, isprovocirati, snimit dobro pa udarit dje ti je slaba tacka...znam ja tu strategiju...Mato mi predavo Odbranu
...to im je jedini nacin da privuku paznju , da budu i oni centralna tema u svojih 5 minuta slave.
Dzaba se raspravljat s takvim tipovima svih boja ...a i ako stavis na "total ignore" zna da ga citas i da ti nije svejedno...ovako, ok, citam ovlash ono sto trtljas ali vise si smetnja nego provokator ...znas onaj osjecaj kad ti gace udju u dupe? ... e tako nekako -ne mozes ih izvlacit svaki minut,jos vise se iznerviras.
Nama zenama recimo...meni npr. joooj jes mi bila tortura nosit one tange , 100 me srkleta uhvati ali poslije, pakshu se navikne a gace se prilagode pa razvuku pa ih onda bacim...ili same ostanu zabijene u neki cosak ladice...




Kash mi dat malo tange da pronosam





24-09-2008 at 12:21 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
Tanitha wrote:


de ba Robi,usra temu. HAJD shuti malo ako ti nije tesko , hocu da cujem sta bi s Chimeta...



Ako mislimo na istog, a garant je tako, Chime ti radi kao konobar u "6" na Slatini!
 


Sve je super i sve je za 5!
24-09-2008 at 13:05 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
robi tz wrote:

Pa prijatelju moj Indiana Ti imas pravo na svoj stav i Ja to postujem samo to Vase vidnjenje pije vode samo na 27 % teritorije BIH a gradjani BIH iz SRPSKE I Hrvatskog dijela federacije ne mogu vjerovati da jos postoje ljudi koji razmisljaju kao Ti i koji su jos pod utiskom SDA propagande narucito poslije ISTORIJSKE PRESUDE U HAGU.

Ali to sad nije bitno za ovu temu o ulicnim legendama Tuzle....Pa rahmetli Ibro Baskan je sjedio u Bjeljini sa jos par Tuzlaka na festi jednoj i svi su znali da su oko njih bivsi pripadnici VOJSKE REPUBLIKE SRPSKE a i da su oni bili u tzv.ABIH ali kakve veze ima to kad je ALIJA potpisao priznanje Srpske za koju su se borili gradjani BIH srpske nacionalnosti.


Prvo ja ti nisam prijatelj i nikada neæu biti.Drugo, to tvoje o srbima i hrvatima kao oni ti šalju PP, i slièno, to je naivan naèin da navuèeš gnjev ostalih na forumu i probaš napraviti neku gadariju, al ništa od toga!Lafinu èuvaj za sebe!
ISTORIJSKA PRESUDA U HAGU je najveæa blamaža i farsa ionako nezainteresovane meðunarodne zajednice a jeli ti istorijski Srebrenica, Zvornik, Sarajevo, Bijeljina i sl., samo takvi kao ti mogu se naslaðivati time što je neka tamo država (fuj), izvršila agresiju na TVOJU državu, masakrirali, klali, silovali, pljaèkali, palili, protjerivali i na kraju ISTORIJSKA PRESUDA!
Ako je to tvoj stav ti si velika ljudska 0, prazni i tupoglavi nacionalfašista te kako napisa moj dragi kolega Abulafija, s tobom više nema prepucavanja po forumu.

BOSNA LIVE FOREVER!
P.S.Taj majmun Milojko i pakšu Srpèe su bili poznati u gradu što su tukli djecu bez ikakvog povoda i razloga a tatice oficiri sreðivali.Yebem im sve, de im reci da malo doðu.. 


Sve je super i sve je za 5!
24-09-2008 at 13:13 | Ukljuèi u odgovor
atlanta
Nivo: Forumski doajen
....vise mi je sve dojadilo...
Registriran(a): 11-04-2006
Lokacija: atlanta
Odgovori: 1245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
indijana wrote:


Prvo ja ti nisam prijatelj i nikada neæu biti.Drugo, to tvoje o srbima i hrvatima kao oni ti šalju PP, i slièno, to je naivan naèin da navuèeš gnjev ostalih na forumu i probaš napraviti neku gadariju, al ništa od toga!Lafinu èuvaj za sebe!
ISTORIJSKA PRESUDA U HAGU je najveæa blamaža i farsa ionako nezainteresovane meðunarodne zajednice a jeli ti istorijski Srebrenica, Zvornik, Sarajevo, Bijeljina i sl., samo takvi kao ti mogu se naslaðivati time što je neka tamo država (fuj), izvršila agresiju na TVOJU državu, masakrirali, klali, silovali, pljaèkali, palili, protjerivali i na kraju ISTORIJSKA PRESUDA!
Ako je to tvoj stav ti si velika ljudska 0, prazni i tupoglavi nacionalfašista te kako napisa moj dragi kolega Abulafija, s tobom više nema prepucavanja po forumu.

BOSNA LIVE FOREVER!
P.S.Taj majmun Milojko i pakšu Srpèe su bili poznati u gradu što su tukli djecu bez ikakvog povoda i razloga a tatice oficiri sreðivali.Yebem im sve, de im reci da malo doðu..


Srpce jest al Milojko nije koliko ja znam.... 


oz
24-09-2008 at 15:31 | Ukljuèi u odgovor
samson
Nivo: Forumski doajen
Krotim lafove...

Registriran(a): 02-07-2008
Lokacija: Niskozemska...
Odgovori: 6666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ulicne legende

koja ovo bi tema

jope yebena politika


hajmo malo o ulicnim legendama

24-09-2008 at 15:57 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
atlanta wrote:


Srpce jest al Milojko nije koliko ja znam....


Jeste, ista smo generacija (il je on godinu mlaði), vjeruj tukao je više nego srpèe, a kako napisa, tata oficir to sve sredi!
 


Sve je super i sve je za 5!
24-09-2008 at 16:20 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
Rodjeni wrote:
citat:
Tanitha wrote:


pa on i njemu slicni to i hoce...iznervirati, isprovocirati, snimit dobro pa udarit dje ti je slaba tacka...znam ja tu strategiju...Mato mi predavo Odbranu
...to im je jedini nacin da privuku paznju , da budu i oni centralna tema u svojih 5 minuta slave.
Dzaba se raspravljat s takvim tipovima svih boja ...a i ako stavis na "total ignore" zna da ga citas i da ti nije svejedno...ovako, ok, citam ovlash ono sto trtljas ali vise si smetnja nego provokator ...znas onaj osjecaj kad ti gace udju u dupe? ... e tako nekako -ne mozes ih izvlacit svaki minut,jos vise se iznerviras.
Nama zenama recimo...meni npr. joooj jes mi bila tortura nosit one tange , 100 me srkleta uhvati ali poslije, pakshu se navikne a gace se prilagode pa razvuku pa ih onda bacim...ili same ostanu zabijene u neki cosak ladice...






Kash mi dat malo tange da pronosam






hodaju one same samo zvizni, eto ih
24-09-2008 at 19:20 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
indijana wrote:


Ako mislimo na istog, a garant je tako, Chime ti radi kao konobar u "6" na Slatini!




joj, zar jos postoji majko mila!?
6-ica mislim, ne Chime...
Kako ja to nisam primjetila zadnji put
mozda mi je to bilo tako normalno da je tu da nisam obracala paznju
...i znaci on radi tu? Pa i to je dodushe bio sasvim normalan tok stvari ...6-ica je prije 30 god. i napravljena za Chimeta i docekase se bogami ...

Boze , nesto kontam, koliko li je taj lokal indirektno "ubio" ljudi, sto od ciroze jetre sto od kardiovaskularnih bolesti , samo mu rat mozda prednjaci...
hvala na informacijama ne moras ga pozdravljat ni slcajno!
24-09-2008 at 19:45 | Ukljuèi u odgovor
robi tz
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 14-01-2008
Lokacija: tz
Odgovori: 334
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
indijana wrote:


Jeste, ista smo generacija (il je on godinu mlaði), vjeruj tukao je više nego srpèe, a kako napisa, tata oficir to sve sredi!


Evo bas sam se juce cuo sa Igorom pa smo se malo smijali kad je citao ovo....Indijana uzivaj brate i opusti se,ETO TE KO SEMIR OSMANAGIC taman su Vam zablude tu negdje u ravni.

Pozdrav takodje i ROMEU,ZELJI,GAGIJU,PAKIJU,SASI sa SLATINE,PECONIJU,SRPCETU,ENKI TUBERU,I SVIM OSTALIM "VERNIM TUZLACIMA" DELIJE SEVER...
A POSEBNA POCAST AZURU SMRDI I NEKA MU JE VECNA SLAVA...I SAD GA PAMTE NA SEVERU MARAKANE.
25-09-2008 at 17:10 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ulicne legende

citat:
robi tz wrote:

Evo bas sam se juce cuo sa Igorom pa smo se malo smijali kad je citao ovo....Indijana uzivaj brate i opusti se,ETO TE KO SEMIR OSMANAGIC taman su Vam zablude tu negdje u ravni.

Pozdrav takodje i ROMEU,ZELJI,GAGIJU,PAKIJU,SASI sa SLATINE,PECONIJU,SRPCETU,ENKI TUBERU,I SVIM OSTALIM "VERNIM TUZLACIMA" DELIJE SEVER...
A POSEBNA POCAST AZURU SMRDI I NEKA MU JE VECNA SLAVA...I SAD GA PAMTE NA SEVERU MARAKANE.




Imal gdje Mirka Side.....

E drago mi je radi tuzlanskih papaka sto su navijali za cetnike pa sad ko popisani....

I cete u Srbiji i ovi po Tuzli....

Delije/Zvezda leglo cetnika,cetnistva i fasizma...samo slijpci nisu vidjeli ko stoji iz Crvene krvave kokarde,jer joj je prilicniji to naziv neg CZ...

Uvijek su se krili iza nje a u dusi kokarda

ye bo ti em ir i ma mu i se s tru i ba ku i de du iz sr ps ke va ro si ce to ma je vi cki
25-09-2008 at 17:55 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 23
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Ulicne legende New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice