Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : stadion tušanj
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
baja
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 02-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 87
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: stadion tušanj

Hmmm je li neko zna vise o izgradnji stadiona. Posljednje sto je bilo jeste da je izabran izvodjac radova ali nigdje ne vidim nikakvu tablu koja bi oznacila pocetak radova ili bilo cega vezanog za stadion Tusanj. Posto je pocela zimska pauza ako zele barem malo krenuti naprijed mislim da je sad vrijeme barem da nas malo vise obavijeste o tome... Zna li neko sta ?  


26-11-2008 at 21:49 | Ukljuèi u odgovor
Centar
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-12-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 44
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: stadion tušanj

citat:
baja wrote:
Hmmm je li neko zna vise o izgradnji stadiona. Posljednje sto je bilo jeste da je izabran izvodjac radova ali nigdje ne vidim nikakvu tablu koja bi oznacila pocetak radova ili bilo cega vezanog za stadion Tusanj. Posto je pocela zimska pauza ako zele barem malo krenuti naprijed mislim da je sad vrijeme barem da nas malo vise obavijeste o tome... Zna li neko sta ?


Sutra tablu stavljaju . . .
26-11-2008 at 21:59 | Ukljuèi u odgovor
baja
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 02-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 87
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: stadion tušanj

I je li neko vidio tu tablu ? Zivim u istocnom dijelu grada tako da sam oko stadiona samo kad su utakmice u pitanju pa me interesuje da li je neko procitao pocetak izvodjenja radova na Sjevernoj tribini i ono sto je najvaznije... zavrsetak radova ? 


28-11-2008 at 19:33 | Ukljuèi u odgovor
oktobar91
Nivo: Forumski doajen
Škorpija

Registriran(a): 02-02-2008
Lokacija: neverland
Odgovori: 6816
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: stadion tušanj

Nešto se dešava, postavili su nekakvu vrstu ograde tamo gdje su srušili one objekte i stambenu zgradu, e sad hoæe li šta dalje biti ko zna

28-11-2008 at 20:02 | Ukljuèi u odgovor
baja
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 02-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 87
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: stadion tušanj

Ma bit ce tamo neki trzni centar u to sam siguran 100%... Interesuje me sto nema nikakvih obavjestenja iz JU Gradski Stadion Tusanj kad se to njih max tice jer oni bi trebali redovno da nas obavjestavaju sta se ustvari desava oko te izgradnje stadiona. Nije malo glupo imati stadion iz 1534.godine sa 5000 sjedecih nepokrivenih mjesta u gradu koji vazi za jedan od najjacih u BiH naravno poslije SA i BL. I stadion Borca je u izgradnji, a na Grbavici postavljaju reflektore dok je samo Tusanj i dalje u rusevnom stanju. Mislim da je krajnje vrijeme da se nesto poduzme i radi FK Sloboda i radi AK Sloboda-Tehnograd. Ako ovo ide ovako sporo kad li ce tek doci na red pitanje o zamjeni stolica u velikoj i maloj dvorani Mejdana  


28-11-2008 at 20:41 | Ukljuèi u odgovor
nevenkagaragic
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2378
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: stadion tušanj

citat:
baja wrote:
I je li neko vidio tu tablu ? Zivim u istocnom dijelu grada tako da sam oko stadiona samo kad su utakmice u pitanju pa me interesuje da li je neko procitao pocetak izvodjenja radova na Sjevernoj tribini i ono sto je najvaznije... zavrsetak radova ?

Kakva tabla? Nema table dok se ne potpise ugovor i izvodjac ne uvede u posao.
28-11-2008 at 20:47 | Ukljuèi u odgovor
baja
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 02-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 87
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: stadion tušanj

Ipak se pojavla tabla ali ona predstavlja projekat TC Robot ! Koliko ja znam tender je zavrsen i sve to ali nema nista dalje kako ce se stadion graditi ? Cupo posto si ti informiran je li ti znas sta vise o tome ?  


04-12-2008 at 21:52 | Ukljuèi u odgovor
nevenkagaragic
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2378
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: stadion tušanj

citat:
baja wrote:
Ipak se pojavla tabla ali ona predstavlja projekat TC Robot ! Koliko ja znam tender je zavrsen i sve to ali nema nista dalje kako ce se stadion graditi ? Cupo posto si ti informiran je li ti znas sta vise o tome ?


Bice, bice, a kada... treba pitati Nacelnika zasto odugovlaci sa potpisom ugovora, verovatno ima svoje razloge, mozda ceka da nastupi 2009-ta godina.
05-12-2008 at 19:51 | Ukljuèi u odgovor
Moods
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 15-03-2008
Lokacija: podmornica nautilus
Odgovori: 1315
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: stadion tušanj

moram pohvaliti inicijativu za stadion samo jedna mala opaska treba u komplex stadiona dodati jednu povrsinu dje ce se navijaci moci marisati. Moj prjedlog je betonski ring jedno 20 puta 20 metara i tu nakon utakmice marisana. Moj prjedlog ima i ekonomsku isplativost naima snimke tucnjava ce se prodati sirom svjeta.  


Zvjezda tjera mjeseca ZAGORU ga zatjera!<br /><br /><br /><br />

Sto ba Zagoru? Sto nisi Bleku?
08-12-2008 at 00:09 | Ukljuèi u odgovor
Herodot
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 01-12-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 35
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: stadion tušanj

citat:
nevenkagaragic wrote:


Bice, bice, a kada... treba pitati Nacelnika zasto odugovlaci sa potpisom ugovora, verovatno ima svoje razloge, mozda ceka da nastupi 2009-ta godina.


Ma ne gospodjo Nevenka, Nacelnik ceka 2010. godinu i Opæe izbore pa da još jednom Fukare napravi budalama i uzme im glasove na foru novog stadiona.
08-12-2008 at 21:17 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 15
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Tuzlarije : stadion tušanj New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice