Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da potuju forumska pravila.

FORUM : Sport : FK SLOBODA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
bebica
Nivo: Novi foruma
plavo oko

Registriran(a): 07-02-2009
Odgovori: 12
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: FK SLOBODA

Kad i ako ovo to u rei proita neko iz FK Sloboda i gradskih vlasti, nemoj da kae eh finansije, jer na to nema pravo obzirom na naine troenja sredstava u prolosti ...

Sada, u ovom vremenu mislim da rukovodstvo kluba pravi dobre poteze. Smatram da za 90 godina postojanja, Sloboda treba svojim navijaima, ovom nepokorenom gradu, konano podariti jedan trofej, mislim da se treba fokusirati na etiri preostale utakmice u kupu. To ovaj tim i trenerski kadar sigurno mogu. Menadment Kluba u budunosti treba stvarati tim na 2-4 godine, te konano jednom istinski se boriti za ampionsku titulu. Mislima da su mnogi umrli ekajui da doive taj neostvareni san. Ja neu da umrem prije nego to Sloboda postane prvak ....... Kraj prie. 

kob sudbine
08-02-2009 at 11:00 | Ukljui u odgovor
emir1987
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 12-09-2008
Odgovori: 57

citat:
Ja neu da umrem prije nego to Sloboda postane prvak ....... Kraj prie.

To je san svih nas kojima je Sloboda u srcu a ja se nadam dobrim rezultatima Slobode.

He who dares,wins!
08-02-2009 at 22:39 | Ukljui u odgovor
amra89
Registriran(a): 20-02-2009
Odgovori: 2

Javna je tajna da tim u Slobodi sastavlja direktor SIA a da u timu igraju samo njegovi igrai koje on prodaje kao na stonoj pijaci, a pare od transfera stavlja u svoj dep. Sloboda je postala njegova prija i tu se treneri nista ne pitaju.

20-02-2009 at 15:07 | Ukljui u odgovor
Klinsmann
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 02-02-2009
Odgovori: 121

igrao sam u njemackoj inace, a zelja mi je bila da zaigram u slobodi. sav happy dosao u slobodu, 4 godine trenirao, znojio se ko konj. i niti jednu utakmicu nisam odigrao, to dosta utice na psihu, covjek si postavlja pitanja, pa dobro do koga je, sta je upitanju? u njemackoj bio standardni igrac i jednu sezonu kapiten, ali kao u slobodi nisam vrijedio nicemu. jako zalosno, ali nisam bio jedini, jos je tu bilo jako dobrih momaka, koji danas vozaju taxi ili nesto drugo rade. a dok babini sinovi koji ne znaju trcati, kopacke zamjenjuju, desnu na lijevu oblace. i taj sica, obicni folirant. imali smo par puta pripreme zajedno, nista specijalno, meni licno nista posebno i danas dan. zanimljivo je bilo da je u slobodu od 1998 do 2003 dosta ih je doslo, ali treneri su uvijek iste gledali. sjecam se jedne prilike da je rahmetli laza meni rekao kako na mene racuna, proslo pola godine i nista. i nakon tog mi pukne film. jebes ti nase, u svakom klubu je prica ista. uvijek isti igraju, i naravno covjeku moral opadne i volja da ide dalje. danas, sta je tu je idemo dlaje  

Mia san Rot, mia san die Bayern, wir ham immer wos zu feiern!!!
21-02-2009 at 01:41 | Ukljui u odgovor
Jazo
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-02-2009
Odgovori: 1594

Najvei uspjesi do sada jesenji prvak bive SFRJ 1989. i plasman u kup UEFA, to kaze istorija kluba 

Jazavac nema prirodnih neprijatelja u naim krajevima.
21-02-2009 at 01:49 | Ukljui u odgovor
Rodjeni

Registriran(a): 30-11-2006
Odgovori: 8284

icon Re: Re: FK SLOBODA

citat:
Klinsmann wrote:
igrao sam u njemackoj inace, a zelja mi je bila da zaigram u slobodi. sav happy dosao u slobodu, 4 godine trenirao, znojio se ko konj. i niti jednu utakmicu nisam odigrao, to dosta utice na psihu, covjek si postavlja pitanja, pa dobro do koga je, sta je upitanju? u njemackoj bio standardni igrac i jednu sezonu kapiten, ali kao u slobodi nisam vrijedio nicemu. jako zalosno, ali nisam bio jedini, jos je tu bilo jako dobrih momaka, koji danas vozaju taxi ili nesto drugo rade. a dok babini sinovi koji ne znaju trcati, kopacke zamjenjuju, desnu na lijevu oblace. i taj sica, obicni folirant. imali smo par puta pripreme zajedno, nista specijalno, meni licno nista posebno i danas dan. zanimljivo je bilo da je u slobodu od 1998 do 2003 dosta ih je doslo, ali treneri su uvijek iste gledali. sjecam se jedne prilike da je rahmetli laza meni rekao kako na mene racuna, proslo pola godine i nista. i nakon tog mi pukne film. jebes ti nase, u svakom klubu je prica ista. uvijek isti igraju, i naravno covjeku moral opadne i volja da ide dalje. danas, sta je tu je idemo dlaje

Eeee moj drue,nit si prvi nit si posljednji koji se neta nado od FKS-a al ta je tu je i to e tako jo bit 100 godina...
Nikad iz Slobode nee iza neki vanserijski igra koji e ono u EU fudbalu neta znait.Ne zato to nema talentovani momaka ve zato to je politika kluba 0 (nula)..
Uvijek je tako bilo i bie da neki "seljoberi" dou u Tuzlu kao potencijalni talenti,lome,oru ma vuku ko konji samo da bi ostvarili svoje snove ostanka u velkom gradu a za njih je i Tuzla pojam pojmova..
Helem,moe momak iz Batve,Dragodola il apa visit na stadionu dan-no al ako dodje seljai po partijskoj liniji aba mu da se sve lopta lijepi za njegove noge kad ovi drugi imaju prodju...
Tako je bilo i prije 25 i 35 godina tako je i danas..
Svaka ast i eeru i Sarajki i rahmetli Huki i Lazi al Tuzla kao grad je trebala do sad da ima ako nita onda bar jednog igraa kao prezentatora u EU ligi.
Ovako,ti,ja peti deseti moemo trat uz Batvu niz Batvu uz Paabunar niz Paabunar 100 godina al ako nema nekog u Upravi aba ti pa da si talenat vam taki...
ivot ide dalje a Tuzla nit stadiona stadionom nit kluba klubom a mogla je do sad ako nita onda da se pojavi na listi uefe...
iroki Brijeg,Zrinjski sve klubovi od jue u BH fudbalu pa lafo se u nekim predkvalifikacijama pojavljuju a Slobode nigdje...
Ipak,opet je politika kurva zamjeala kau da Tuzla kao grad i FK Sloboda ne moe dalje od 10 mjesta u BH "Premijer ligi"a to ne vodi nigdje...
Hajd bar se nadat da e nekad Tuanj bit na Eurosportu
22-02-2009 at 17:24 | Ukljui u odgovor
primus inter pares
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460

Ima ono jurgene i toga...
ali i gradska djeca nisu bas poznata po tome ,da vole puno trenirati.
Ne kazem da ih nema,ali i ono sto trenira u slobodi,cesto ih mozes vidjet u gradu ,izlaze piju,ganjaju curice(ne krivim ih mladi su,zeljni provoda)....
Suti i treniraj,ako vrijedis isplivaces kad tad.
Ima ono i do klupske politike(tj nepostojanja iste),ali sta je onda s onima koji odu vani u druge klubove,pa opet potonu?
Sto reko nikola nikic,danas im je vaznija frizura i parfem, i marka kopacki,od onog kako igraju.

22-02-2009 at 19:56 | Ukljui u odgovor
bebica
plavo oko

Registriran(a): 07-02-2009
Odgovori: 12

Ja po prirodi nisam pesimista a pojedinci u Klubu meni ne znae isto to i Klub. Mislim da Sloboda za proljee ima dosta dobar tim a prema vijestima iz tabora crveno-crnih dobro su se spremali.Danas emo to i vidjeti. Mislim da zbog nastavka prvenstva danas nebi trebali izgubiti s i nerijeeno nije neuspjeh. To znai da ne trebamo ii kao grlom u jagode,nego strpljivo igrati i graditi anse pa ako se posrei dobro dolo. Moramo voditi rauna o zdravlju igraa posebno za kup utakmice koje nam slijede ovog proljea. Podrimo danas Slobodu na Tunju, bez obzirasa im se u Klubu ne slagali. 

kob sudbine
28-02-2009 at 11:02 | Ukljui u odgovor
indijana

Registriran(a): 20-05-2008
Odgovori: 7483

U DVA DERBIJA PO 1:0

Iako su odigrani po pravom proljetnom vremenu, uz lijep dekor na tribinama, meevi starih rivala nisu mogli zadovoljiti ukuse navijaa. To se posebno odnosi na susret na Tunju koji nije opravdao oekivanja, a odluen je u 17. minutu autogolom Cocalia. eljin stoper u namjeri da loptu izbije u polje zakucao je pod preku ehievog gola na opte iznenaenje.

Nervoza i previjanje

Do kraja mea vieno je dosta nervoze, crveni karton Memieviu, naguravanja i previjanja, a jako malo onoga zbog ega publika uiva. Ili su pripreme uzrokovale da igraima oba tima noge budu olovne ili su Sloboda, a posebno eljezniar definitivno van prave forme.
Za nijansu bolja je bila utakmica u Sarajevu koju je Hadi rijeio u drugom poluvremenu, ali su i bordo mladii i Zeniani ostali duni navijaima.

Pet golova u Gradacu i Travniku

Pet golova vidjela je publika u Gradacu i Travniku. Da je rije o odbojci kazali bi da su domae ekipe slavile u tie-breaku jer je rezultat glasio 3:2. Posebno uzbudljivo bilo je u Gradacu jer je Modria dva puta stizala vodstvo domaina (1:0, 2:1). No, pred kraj mea ori je razveselio domae i svom timu osigurao je tri vrijedna boda.
Posuje je vodilo na Piroti sa 1:0, ali su Travniani postigli tri gola za zamjenu pozicija na tabeli sa gostima.

Lider se ne ali

Zrinjski je bio neumoljiv i u Banjaluci (2:1). Iako su se domai eljeli revanirati za poraz u prvom dijelu sezone (2:3) koji je, prema njihovim navodima, kreirao sudija i pojedinci u bh. kui fudbala Mostarci su danas pokazali da su u ovom trenutku ipak kvalitetniji rival. Junak je bio Kreimir Kordi koji je postigao oba gola za svoj tim. Prvi u 44, a drugi, pobjedonosni u 69. minutu. Sve to su igrai Borca uspjeli uraditi je gol Olivera Jandria.
Konano, Vele je u Vrapiima upisao vane bodove u borbi za opstanak. Protiv neugodnih Laktaa Mostarci su preko Kadria uhvatili 14-ti ovosezonski bod.

Sloboda - eljezniar 1:0

Strijelac: 1:0 Cocali (ag. 17)

TUZLA - Stadion Tuanj. Gledalaca: 5.000. uti kartoni: Redepi, Sarajli, Prodanovi, Zoleti, Mei (Sloboda); Memievi, Softi, Kerla, Cocali (eljezniar). Crveni karton: Damir Memievi (eljezniar) - drugi uti u 44.
SLOBODA: Mujki, Omi, E. Kuduzovi, . Redepi, Prodanovi, Jahi, Zoleti /od 68. Hasi/, Sarajli /od 75. Muji/, Okanovi /od 90. Kasapovi/, Beki, Mei. Trener: Sakib Malkoevi.
ELJEZNIAR: ehi, Buan /od 36. Kerla/, Stani, Mulali, Baji, Cocali, Memievi, Rovanin, H. Redepi /od 79. Malinovi/, M. Belija /od 46. Softi/, Bekri. Trener: Demir Hoti.
Sudija: Danijel Paji /Bijeljina/

Sarajevo - elik 1:0

Strijelac: 1:0 Hadi (56)

SARAJEVO - Olimpijski stadion Asim Ferhatovi Hase. Gledalaca: uti kartoni: Ihtijarevi (Sarajevo), Hasanovi, Markovi (elik).
SARAJEVO: Alaim, Dudo, Beloevi, Nikitovi /od 46. Mohar/, Torlak, Janjo, Maksumi /od 83. omor/, Ihtijarevi, Muminovi, Hadi /od 87. Panda/ , Hiro. Trener: Mehmed Janjo.
ELIK: Bilobrk, Hasanovi, Jurevi, Janevski, Puri, Hadi /od 85. Juri/, abi, Moranjki, Kapetan /od 73. Osmanovi/, Duro /od 70. Jamak/, Markovi. Trener: Marin Bloudek.
Sudija: Semir Kaplan /Stolac/

Vele - Laktai 1:0

Strijelac: 1:0 Kadri (45)

MOSTAR - Stadion u Vrapiima. Gledalaca: 1.000. uti kartoni: Kadri, Jugo (Vele), Sekuli, Milutinovi (Laktai).
VELE: Efendi, Kadi, Kazazi, Zaimovi, Kadri, Velagi /od 81. Zolj/, oli, Jugo, Obad, Majki, Stoiljkov /od 57. kalji/. Trener: Abdulah Ibrakovi.
LAKTAI: Uroevi, Sekuli, Raca, Beri /od 39. Novakovi/, Radulovi, Raji /od 61. Ili/, Subai, Iveti, Miloevi, Dafi, Stanojevi /od 76. Milutinovi/. Trener: Lazo Jovani.
Sudija: Emir Alekovi /Sarajevo/

Leotar - Oraje 1:0

Strijelac: 1 :0 Zeevi (44)

TREBINJE - Stadion Police. Gledalaca: 250. uti kartoni: Zeevi, uri, Todorovi, orlija /Leotar/, Vidovi, Miki /Oraje/.
LEOTAR: Mijanovi, uri, Todorovi, Komneni, Rami, orlija, Magazin, Dre, Bogievi /od 64. Sr. Andri/, Vico /od 72. Mrkai/, Zeevi /od 76. Jankovi/. Trener: Sran Baji.
ORAJE: L. Koba, Mikovi, Klai /od 15. G. ivkovi/, Aleksi, M. Peji, Vidovi /od 74. ego/, I. Peji, Filipovi, Halilovi, Miki, uri /od 68. S. Koba/. Trener: eljko Baoti.
Sudija: Elmir Pilav /Sarajevo/.

Zvijezda - Modria Maxima 3:2

Strijelci: 1:0 Hamzi (13), 1:1 Boji (49), 2:1 Pjani (57), 2:2 Boji (70 - penal), 3:2 ori (81)

GRADAAC - Stadion Banja Ilida. Gledalaca: 5.500. uti kartoni: Kari, Brkovi, Gazibegovi (Zvijezda), Vasi, Savi, Boji (Modria Maxima).
ZVIJEZDA: Kari, Brkovi /od 70. Huseinbai/, Babi, Gazibegovi, Vasili, Savi, Kodro, Hamzi, ori /od 90. Omeragi/, Alimanovi, Pjani /od 58. Smajlovi/. Trener: Ratko Ninkovi.
MODRIA MAXIMA: Hadiulbi, Radulovi /od 80. Cekinovi/, Jolovi, Vasi, Kujundi, Staji, Bogievi, Stoki /od 72. Mii/, Miljkovi, Savi, Vasiljevi /od 46. Boji/. Trener : Zoran urguz.
Sudija: Rusmir Mrkovi /Sarajevo/.

Borac - Zrinjski 1:2

Strijelci: 0:1 Kordi (41), 1:1 Jandri (54), 1:2 Kordi (69)

BANJALUKA - Gradski stadion: Gradski. Gledalaca: 3.000. uti kartoni: Novakovi, Maksimovi (Borac), iovi, Kordi (Zrinjski).
BORAC: Starevi, Kajkut, Novakovi /od 46. ari/, Stupar, Puzigaa, Deket, Jandri, Maksimovi, M. Babi, Raevi/od 63. Bilbija/, Rikanovi /od 79. Kremenovi/.
ZRINJSKI: Melher, Nikoli, Didi, Selimovi /od 90. Stojanovi/, Musa, urinov, Ivankovi, iovi, Kordi /od 86. Tole/, uri /od 87. arac/ Anii.
Sudija: Muamer Burekovi /Zenica/.

Travnik - Posuije 3:2

Strijelci: 0:1 Stipi (5), 1:1 Zeko (26), 2:1 Dudi (29), 3:1 Svraka (83), 3:2 Ljubi (90)

TRAVNIK - Stadion Pirota. Gledalaca: 1.200. uti kartoni: Saraji, Svraka /Travnik/, Ljubi /Posuje/.

TRAVNIK: Nurkovi, Zeko /od 57. Doli/, Saraji, Bradari, Pranjkovi /od 70. Koloinac/, Varupa, uri, Lihovac, Hodi /od 45. Svraka/, Terzi, Dudi. Trener: Nedad Selimovi.
POSUJE: Bandovi, Radni, Ceri, Mati, Rogulj /od 56. Stojanovi/, Bisaksu, Divkovi, Gali, Ljubi, Stipi. Trener: Boris Gavran.
Sudija: Adnan Pervan /Sarajevo/.

REZULTATI
Sarajevo - elik 1:0
Sloboda - eljezniar 1:0
Borac - Zrinjski 1:2
Leotar - Oraje 1:0
Travnik - Posuje 3:2
Zvijezda - Modria M. 3:2
Vele - Laktai 1:0
iroki Brijeg - Slavija (20 sati)

TABELA
1. Zrinjski 16 12 2 2 35:21 38
2. Slavija 15 8 5 2 21:13 29
3. Sloboda 16 8 3 5 20:10 27
4. Laktai 16 8 3 5 25:19 27
5. Sarajevo 16 7 5 4 21:16 26
6. Zvijezda 16 6 6 4 22:17 24
7. iroki Brijeg 15 7 1 7 26:16 22
8. Leotar 16 7 1 8 15:25 22
9. eljezniar 16 6 3 7 15:17 21
10. Borac 16 6 2 8 19:18 20
11. elik 16 5 4 7 11:19 19
12. Oraje 16 4 5 7 18:21 17
13. Modria M. 16 4 4 8 17:25 16
15. Travnik 16 4 4 8 17:28 16
14. Posuje 16 3 6 7 21:30 15
16. Vele 16 4 2 10 16:24 14

Idue kolo
U iduem kolu (7. i 8. mart) igrae: Leotar - Zvijezda, Oraje - Borac, Laktai - Modria Maxima, Zrinjski - Sarajevo, elik - iroki Brijeg, Posuje - Sloboda, Slavija - Travnik, eljezniar - Vele.

Sve je super i sve je za 5!
28-02-2009 at 19:58 | Ukljui u odgovor
mosnik
Registriran(a): 07-01-2008
Odgovori: 2074

Evo Sloboda trenutno ima poziciju za Kup UEFA, 3. mjesto ove godine vodi u Evropu, jer ce ici tri tima u pretkolo, pobjednik Kupa (i tu je Sloboda jos u igri) plus drugi i treci iz prevenstva. Zrinjski je prakticno vec osigurao titulu, jedini pobjedjuje i u gostima u ovoj domacinskoj ligi...
E, sad, da li ce se Sloboda tu odrzati do kraja, vidjecemo, zeznuto je pred kraj kad pocnu igre, daj mi - dam ti i tako to u najgoroj ligi Evrope...  

Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
01-03-2009 at 13:26 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 5
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: Davor81, Emma, goofy, Hurem13, JackDaniel, MPT, tobi, _MaLeNaa__
FORUM : Sport : FK SLOBODA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net