Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : PC - forum : Windows 7
Strana: 1 2
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Windows 7 - cfb

Ja sam siguran da se neces razocarati... naprotiv, ugodno ces se iznenaditi kada je rijec o Win 7

12-12-2009 at 10:40 | Ukljuèi u odgovor
error
Nivo: Forumski vuk
press any key to continue...

Registriran(a): 08-02-2007
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\
Odgovori: 561
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Windows 7

E ovako sto se tice windows 7 ja ga koristim vec neke 3 sedmice u pitanju je ultimate verzija i jako sam zadovoljan radi tri puta lakse neg vista prvo testiranje je bilo na mom laptopu hp 530 koji ima samo 1 gb ram-a i 1,6 core duo intel i radi savrseno na kucnoj masini isto radi odlicno mada je tu core 2 duo 2,8 i 3 gb ram-a ali to nije nista kad pokrenes neku zahtjevnu igru kao sto je recimo gta IV i dosta bolje i stabilnije radi neg na xp kad radim opciju alt + tab brzo vraca igre i minimizira bez odgodjene crne slike ili trzanja moja ocjena je cista 10-ka za ovaj windows i preporucio bi ga svakome! 


#Ko je General Error i zasto cita moj C disk?
24-12-2009 at 11:44 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Windows 7

citat:
Abulafija wrote:
Vala, ja windows nisam NIKAD kupio ni ovdje, niti namjeravam. Ako ne uspijem posuditi od nekog orginal, skinem neku od verzije sa neta i mirna Bosna. Do sad nisam imao problema (ne ureklo se masala) vecih od problema koje su i vlasnici "legalnih" verzija imali.


Bas imas srece... mozda stvarno imas srece,drugo nemoze biti.
18-10-2010 at 19:22 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Windows 7

Instalirao sam Win 7.Ranije sam imao Vistu sa kojom sam bio jako zadovoljan.I sad je sve OK izuzev kod gasanja kompjutra.Prije samog gasenja cujem zvuk-klik kao kad nesto pregori u nekom elektricnom uredjaju.Poslije toga kompjuter se normalno ugasi.Da li bih trebao zbog ovoga ici u servis?

07-07-2011 at 04:28 | Ukljuèi u odgovor
edo_nl
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 08-07-2011
Lokacija: nederland
Odgovori: 10
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Windows 7

citat:
Dajdza wrote:
Instalirao sam Win 7.Ranije sam imao Vistu sa kojom sam bio jako zadovoljan.I sad je sve OK izuzev kod gasanja kompjutra.Prije samog gasenja cujem zvuk-klik kao kad nesto pregori u nekom elektricnom uredjaju.Poslije toga kompjuter se normalno ugasi.Da li bih trebao zbog ovoga ici u servis?

To ti nije nista opasno.Jedino kada palis kompjuter moras obratiti paznju jeli cujes jedan pip zvuk ili vise.Ako kod starta cujes vise pip zvukova postoji mogucnost da ti je napojna jedinica pred izdisajem.
08-07-2011 at 12:40 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Windows 7

Hvala na javljanju i na informaciji.Sve je kao i prije, jedina razlika je kod gasenja a to sam opsao.

Kad ukljucim kompjuter odmah pocinje raditi ventilatir ali nakon kraceg vremena prestane. Nema zagrijavanja kompjutera iako pokekad sjedim za kompjuterom vise od 3 sata.

Moram kazati da mi je Vista ostala u lijepom sjecanju, sto ce mnoge iznenaditi.I ovo sto sam uradio nisam trebao.Prestao mi je raditi DVD, kupio sam novi ali opet ista stvar, onda su mi savjetovali da instaliram Win 7.Nista se nije promijenilo,DVD sam vratio a kvar unutar kompjutera najvjerovatnije necu ni popravljati.



09-07-2011 at 02:39 | Ukljuèi u odgovor
domorodac
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 15-07-2011
Lokacija: tuzla
Odgovori: 23
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Windows 7

par pojasnjenja za one koji to nisu znali do sada
1 xp se vise ne updateuje uopste znaci sto je napravljeno napravljeno je i kapak vise nema znaci otvoren je za sve hakere da iskoristavaju bugove i rupe u njemu do milje voje a uzimajuci u obzir da je vecina xp sistema kod nas nelegalna znaci ako ga jos uvjek koristite ili ste velki optimista jal nesto sasvim 2
2 vista je napravljena i odma na startu proglasena najvecim promasajem stoljeca i takodje se vise ne usavrsava niti postoje ikakvi planovi za tako nesto
znaci na kraju ipak ostaje samo win 7 volili ga vi ne volili to je buducnost i morate joj se prilagoditi htjeli ne htjeli a sto prije pocnete to bolje
imaju i 2 sistemi koji nisu pod windows kapom al ako ste osposobljeni da njih koristite vi definitivno niste na ovom djelu foruma niti vas zanimaju problemi sa winom 7

16-07-2011 at 12:46 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Windows 7

Mozda neko moze pomoci

Kupio sam:

HP - 8x External USB 2.0 Double-Layer DVD±RW/CD-RW Drive
Model: DVD565s | SKU: 9948578
Customer Reviews: 3.1 Read reviews (17)
Shipping: Usually leaves our warehouse in 1 business day
Estimate Arrival Time
Store p****p: Check Stores
Special Offers:
On Sale
Sale: $69.99
Reg. Price: $89.99
You Save: $20.00

http://www.bestbuy.com/site/CD-DVD-Drives/CD-DVD-Drives-Burners/abcat0504007.c?id=abcat0504007
Moj na na fotografiji zadnji dole.

Po dolasku kuci spojio sam mali kabal sa kompjuterom.Vidim sve funkcionira.Ubacim CD i poslusam muziku ali ne do kraja, jer sam imao neke obaveze. Kad sam se vratio, ponovo utaknem kabl ali sad samo cujem specifican klik dva puta.DVD se ne moze ni otvoriti.Pokusavam ga otvoriti tako sto vrh spajalice stavim u onaj mali tackasti otvor ali opet nista.
U cemu je problem.


[Edited by Dajdza on 23-07-2011 at 01:56 GMT]

[Edited by Dajdza on 23-07-2011 at 01:58 GMT]

23-07-2011 at 01:48 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Windows 7

Rijesen problem. Neispravan vratio, zamijenio za drugi, ista martka, ista cijena i sad sve funkcionira.

30-07-2011 at 03:05 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 62
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : PC - forum : Windows 7 New Topic Post Reply

Strana: 1 2


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice