Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Stjepan Mesic
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Stjepan Mesic

citat:
djecko wrote:

Onda je Njofra bio glavni


To Mesic zna bolje od tebe, ali nije rekao -
Njofra je onda prodao koridor i to se vise nikada ne smije i nece desiti.
Ne, on govori slavodobitno u najmanju ruku kao da je Hrvatska odbranila Bosnu...
21-01-2010 at 23:08 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Stjepan Mesic

citat:
bosnjobosnjo wrote:
Hm, mani tu nesto smrdi.NATO nije komentarisao Mesicevu izjavu.Mozda je Mesic samo naglas rekao ono stu su mu iz NATO_a sapnuli.



hmm...mogla bih se složiti sa ovom sumnjom...naroèito zbog toga što ova izjava dolazi u vrlo neobiènom trenutku...nisam sklona vjerovati da je gospodin Mesiæ neko ko ne razmišlja o svojim izjavama ,naprotiv...što reèe Senad Peæanin " on je jedan od rijetkih ko možda unaprijed vidi sa koje strane dolazi opasnost koja prijeti BIH" ...nekako mi ova Mesiæeva izjava više lièi na poruku Srbiji i Ljubinom malom...jeste da je "preko ledja" Bosne,ali i Ljubin mali nam stalno nešto poruèuje preko Mileta Ronhila,ali mi nikako da ukapiramo da æemo dobiti preko ledja...btw,mnogo volim onu pjesmu "Ajde NATO,ajde zlato"....
22-01-2010 at 17:17 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Stjepan Mesic

Zaboli Mesica, sad ga krenulo na odlasku da zayebava sve i svakog i kaze sve sto misli bez uvijanja. Kako je krenuo, daleko je 18.2. ko zna sta ce mu jos pasti na pamet do primopredaje duznosti, ostavice Josipovica u belaju...  


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
22-01-2010 at 18:52 | Ukljuèi u odgovor
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Stjepan Mesic

citat:
posavac wrote:

jadna ti sa svojim razmisljanjem,eheeeeh


Evo ga jos jedan pokrovitelj?
Slobodno se izjasni, mozda po ovom pitanju znas nesto sto ja ne znam?
22-01-2010 at 19:31 | Ukljuèi u odgovor
nere68
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 12-09-2008
Lokacija: bih
Odgovori: 409
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Stjepan Mesic

22.01.2010. / 18:57

Autor: Nacionalova redakcija , Hina


Mesiæ: 'Ne razumijem Tadiæa, ja se ne petljam u odnose u Srbiji'

"Kada bi netko danas odcijepio Republiku Srpsku i pripojio je Srbiji, to bi znaèio da Srbija dolazi do Karlovca. Postavlja se pitanje zašto su ljudi onda ginuli", rekao je Mesiæ

Stjepan MesiæStjepan MesiæPredsjednik Republike Stjepan Mesiæ u petak je komentirao najavu srbijanskog kolege Borisa Tadiæa da æe ga Vijeæu sigurnosti prijaviti zbog izjave o moguæoj vojnoj reakciji na referendum u Republici Srpskoj i rekao kako ne razumije takvu reakciju jer se on "niti petlja u odnose u BiH, niti u odnose u Srbiji".

"Moja je izjava bila u kondicionalu i zato je potrebno poznavati malo gramatike", rekao je Mesiæ tijekom današnjeg posjeta Kutjevu.
'Srbija do Karlovca'

"Rekao sam da bi trebalo presjeæi koridor kada bi netko odcijepio dijelove BiH. To je moje mišljenje. A tko æe ga presjeæi, hoæe li to biti NATO ili netko drugi, uopæe nije bitno", rekao je Mesiæ.

Hrvatski predsjednik je naglasio da je nužno da se BiH zadrži u sadašnjim granicama i da nikome ne pada na pamet da je razbija.

"Kada bi netko danas odcijepio Republiku Srpsku i pripojio je Srbiji, to bi znaèio da Srbija dolazi do Karlovca. Postavlja se pitanje zašto su ljudi onda ginuli", rekao je Mesiæ.
Dramatièna poruka

Naglasio je da se zato premijera RS-a ne smije shvaæati neozbiljno i da je to razlog što je njegova poruka bila dramatièna. "Meðunarodna je zajednica mirovala i šutjela kada je Miloševiæ razbijao BiH, kada je razbijao Hrvatsku, kada je stvarao etnièki èistu Srbiju", a to je odnijelo više od 100 tisuæa života" na ovom prostoru, rekao je Mesiæ.

"Danas postoje opet neke snage koje bi htjele mijenjati arhitekturu ovih prostora i zato upozoravam meðunarodnu zajednicu da ovo nije ni malo naivno", rekao je Mesiæ.

22-01-2010 at 21:36 | Ukljuèi u odgovor
mima
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-08-2002
Odgovori: 785
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Stjepan Mesic

citat:
mosnik wrote:
Zaboli Mesica, sad ga krenulo na odlasku da zayebava sve i svakog i kaze sve sto misli bez uvijanja. Kako je krenuo, daleko je 18.2. ko zna sta ce mu jos pasti na pamet do primopredaje duznosti, ostavice Josipovica u belaju...



UPRAVO JE TAKO MOSNIK. I KAO ŠTO NAPISAH, PREVIŠE MI SLAVIMO OVDAŠNJE POLITIÈARE. SVE JE TO POZA. ISKRENE KARIZME I STAVA, DOSLJEDNOSTI NEMA. OD SVIH JADA OVDJE NAMA SE NAJMNAJI JAD ÈINI MNOGO.

JEDINO JE ZLOÈIN DOSLJEDAN, A AKO SI POLITIÈAR ONDA MISLIŠ SVOJOM GLAVOM, RAZMIŠLJAŠ O ONOME ŠTO PRIÈAŠ. DODIK ILI KAKO SE VEÆ TAJ TIP ZOVE JEDVA DOÈEKAO ...

... DO NOVE REVOLUCIJE UMA I PRAVDE ---- SRETNO! MIMA
23-01-2010 at 06:31 | Ukljuèi u odgovor
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Stjepan Mesic

citat:
posavac wrote:

jasno da znam vise od tebe,i to mnogo vise,zato se dotakni sporeta,tanjura,trulja prljavi i faksa,


Bas ti fala sto me svojim postom podsjeti na smrad i prljavstinju, valja to redovno citit...
Al vrijeme je da ti iz price izlazi i nesto vise, zato prosim lijepo malo prosvjetljenja
23-01-2010 at 10:10 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Stjepan Mesic

citat:
Bosnjo wrote:
btw, ako more Mesic, sto ne bi mog´o i Boris Tadic?

Da se vratimo na poèetak teme
Ovo poredjenje je interesantno,s obzirom da je otac Borisa Tadiæa,Ljubomir Tadiæ bio savjetnik Radovana Karadžiæa.
24-01-2010 at 01:32 | Ukljuèi u odgovor
bristol
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-06-2009
Lokacija: bristol
Odgovori: 88
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Stjepan Mesic

citat:
nere68 wrote:
22.01.2010. / 18:57

Hrvatski predsjednik je naglasio da je nužno da se BiH zadrži u sadašnjim granicama i da nikome ne pada na pamet da je razbija.

Dramatièna poruka

Naglasio je da se zato premijera RS-a ne smije shvaæati neozbiljno i da je to razlog što je njegova poruka bila dramatièna. "Meðunarodna je zajednica mirovala i šutjela kada je Miloševiæ razbijao BiH, kada je razbijao Hrvatsku, kada je stvarao etnièki èistu Srbiju", a to je odnijelo više od 100 tisuæa života" na ovom prostoru, rekao je Mesiæ.

"Danas postoje opet neke snage koje bi htjele mijenjati arhitekturu ovih prostora i zato upozoravam meðunarodnu zajednicu da ovo nije ni malo naivno", rekao je Mesiæ.



Mesic je 100% u pravu. Jer onaj ko bi mijenjao granice drzava, taj je huskac na rat, a ne onaj ko bi branio BiH od pokusaja da se uzme pola drzave.

Nazalaost, nasim laznim liderima je potpuno svejedno sto se Srbija siri na racun BiH (a mozda im je cak i drago, pogotovo Tihicu i Slajdzicu.) pa se od politicara jedini Mesic sekira sto se Srbija siri na racun Bosne. On se tu sekira sto Srbija tako dolazi do Karlovca, cime i Hrvatska biva potencijalno ugrozena. Medjutim, on je na istoj liniji sa nama jer zeli zaustaviti sirenje Srbije, pa bi se mi trebali radovati sto imamo saveznika, bez obzira sto su njegovi motivi drukciji od nasih. Nasi motivi su da trebamo sacuvati nasu domovinu za buduce generacije.

[Edited by bristol on 25-01-2010 at 17:06 GMT]
25-01-2010 at 17:06 | Ukljuèi u odgovor
Nixon
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 18-05-2009
Lokacija: Dinarski masiv
Odgovori: 192
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Stjepan Mesic

citat:
Dea wrote:
mima /i da dopišem ... dižimo kriterije u svemu oko nas, postavljajmo sebi više ciljeve, nije više dovoljno znati samo pisati ... ovo je 21 vijek .../

A ja bih opet porucila da malo 'spustimo loptu', trezveno procesljamo ono sto je bilo nedavno i sjetimo se ratnih pozicija.
Volim ja Mesica i on voli BiH, ali on ipak vise voli Hrvatsku.Njegova prica kako bi poslao vojsku na koridor u slucaju referenduma RS za otcjepljenje od BiH(tog teksta nema ovdje na temi) je hinjsko paradiranje.
Prvo, Hrvatska nije imala ni desetinu rata i ratovanja koliko je BiH imala, niti je imala tako respektabilnu vojsku kao sto je to bila ARBiH, pa da se sad u vojnom smislu postavlja nadmocno.
Drugo, dugo su se vodile najzesce bitke za koridor izmedju Srba i ARBiH, uz pasivnu nazocnost Hrvatske. Jedino sto je tada lijepa nasa aktivno uradila bila je evakuacija hrvatskog pucanstva iz regije, pa smo tako ratovali po praznim hrvatskim selima.
Ako se sve to uzme u obzir, onda ova Mesicava izjava zvuci sramno i bezobrazno.

šta reèe, ovo mi lièi na one guslarske
25-01-2010 at 23:18 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 52
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Stjepan Mesic New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice