Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Umjetnost : Unutrasnji dizajn, namještaj...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
lutalica
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 11-09-2002
Odgovori: 143
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Unutrasnji dizajn

Dalila, ako ikako nadjes masinu za peglanje molim te obavezno mi javi Meni je smor od peglanja al´ iduracu. Kad pogledas sta ima da se kupi javi pa da ti iskusne zenice u tome pomognu
E sto se ova tema minira Trebala bi se zvati ves-masina i susilica

12-05-2004 at 13:29 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

Vidis ti moja Lutalice, izminirase mi temu i utekose.

Hajte jako, drOOOOOOOOOOOOge zene, imatel kakav savjet za ovaj unutrasnji dizajn ili nesto? Nemojte da mi se tema gasi...

30-09-2004 at 19:25 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

Ja obozavam tropical plants u kuci i zao mi je sto mi kuca nema staklenu bastu (jer da bi je dodao na kucu, trebas milion dozvola da izganjas, jos ti assholes iz home owner association prave probleme), ali trenutno ih imam 8.

Mislim da mnogo doprinose izgledu prostorije, a neki od njih su posebno dobri da kupe cestice prasine, razne airborne bakterije i miris kuhanja.

Neki ljudi ne vole cvijece u kuci (zbog dodatne obaveze) a neki su jednostavno alergicni na indoore plants. Ja licno ih obozavam, jer daju sarm prostoriji u kojoj su.

Sto se tice dizajna, neka je sa ukusom, prostrano i udobno. Volim velike prostorije sa dosta prostora (ne volim ispregradjivane prostorije), da nisu pretrpane i da imaju dosta tropical plants . Ne volim contemporary stil, ja sam vise za klasiku, tople boje i dizajn koji ne uznemirava .

14-10-2004 at 15:25 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

Meni je pravo da vam kazem dnevna soba jedna tolika misterija da ne znam zaista sta da kazem na tu temu.

Televizor, pa video, pa linija, pa kasete, pa cdeovi, pa kauci, pa sto, pa novine, pa hiljadu i jedna stvar i kako god slozim i premjestim i uradim i ukosim i nakosim i slozim jedno na drugo--NIGDJE se ne mogu okrenut!!! :lol :lol :lol

Kako vam je ba u dnevnoj sobi i kako ste rijesili problem prostora?

07-04-2005 at 10:34 | Ukljuèi u odgovor
cutie
Nivo: Forumski doajen
not a cutie pie

Registriran(a): 28-04-2003
Odgovori: 3049
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

Kod mene vazi ona "less is more".

U dnevnoj sobi imam ormar za TV. Izvana izgleda super, malo ko starinski, a u unutra je organizovan za entertainment centar: TV i sve one kutije (dvd, video, cable), stereo, CDs, diznijeve video kasete, i sto je najljepse od svega, kad se zatvori nista se od svega toga ne vidi i soba izgleda totalno bez tehnologije. Jedini problem su mi zvucnici od sterea koje ne mogu drzati u ormaru.

IKEA ima super rjesenja za storage svega i svacega (i ne kosta puno), samo prije nego sto odes lijepo ih nazovi da ti posalju katalog, pa rahat ga pregledaj i vidi sta ti treba. Imaju npr lijepe otomane (to se garant kod nas ne zove otoman, mozda veliki tabure ) koji se otvori pa unutra mozes ostaviti svega i svacega, pa imaju ono za CD kolekciju sto se prisarafi na zid da ne zauzima prostor, raznoraznih kontejnera za magazine i ostale kerefeke.

IKEA  


vattene amore che siamo ancora in tempo...
07-04-2005 at 14:27 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

Ja sam u fazi kupovanja namjestaja!

Vidite ovaj luster sto sam nasao za kupit u Holandiji! On je u obliku visecih ostriga, a i cijena mu je vrtoglava za luster... Jebiga, stvarno precerase... j***m ti narod kad vako pukne cijenu, aman...

Ehm... dodjoh sebi... A vidite ovaj zidni sahat !!! E, on mi se plaho dopao a i cijena mu nije neka gargantuanska ko kod ovih ostriga!

Isto mi se tako svidja i ovo ogledalo , zar nije lijepo? Nekako mi stvarno cool izgleda... znam i gdje bi ga stavio i sve...

Ukoliko volite kic i naoko-barokni stil, ovaj sajt je savrsen za vas! Tako ima nekih medenih stvari i smijesnih, ali i klasicnih... Ja se stvarno divim ljudima koji rade svojim rukama... uvijek sam bio ljubomoran na njih.

12-07-2005 at 22:44 | Ukljuèi u odgovor
Quebec
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 09-06-2005
Odgovori: 374
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

Absolutely Fabulous

Moja "soba" iz snova. Ovo je recepcija jednog hotela, ali meni ne bi bio problem zivjeti tu.



Ulica iz snova:



hahaha...vala i ja presrah




[Edited by Quebec on 12-07-2005 at 18:56 GMT] 


Ne mozes ti mrziti BiH, koliko je ja mogu voljeti.
12-07-2005 at 23:48 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Unutrasnji dizajn

Ulica je preslatka! Samo kako se ondje kola uvezu u garazu?

A evo ti malo arapskih hotela ako ti volis taj raskos, o njemu smo puno pricali ovdje na forumu i dodgovorili smo se da cemo skupljat pare citavog zivota, pa cemo onda tamo jednom otic na kafu... bez slaga... sigurno je i ona zara:

http://www.burj-al-arab.com/

13-07-2005 at 00:47 | Ukljuèi u odgovor
Quebec
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 09-06-2005
Odgovori: 374
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Unutrasnji dizajn

citat:
besmir wrote:

A evo ti malo arapskih hotela ako ti volis taj raskos, o njemu smo puno pricali ovdje na forumu i dodgovorili smo se da cemo skupljat pare citavog zivota, pa cemo onda tamo jednom otic na kafu... bez slaga... sigurno je i ona zara:

http://www.burj-al-arab.com/



Gledao sam dokumentarac o tom hotelu, kazu jedini sa 7 * na svijetu! A u Abu Dhabiju prave jos luksuzniji!

Emirates Palace






[Edited by Quebec on 12-07-2005 at 21:43 GMT] 


Ne mozes ti mrziti BiH, koliko je ja mogu voljeti.
13-07-2005 at 02:41 | Ukljuèi u odgovor
*BP*
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 25-01-2005
Odgovori: 5331
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Unutrasnji dizajn

WOW i ja mu dajem 7 *...

13-07-2005 at 21:46 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 20
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Umjetnost : Unutrasnji dizajn, namještaj... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice