Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Kako kaznjavati ovakve manijake?
Strana: 1 2 3 4 5 6
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

citat:
flor wrote:


Raco druže, jel' ono Pejakoviæ rek'o "nabit na kolac a ne namazat uljem"?




Doktor: Šta je?
Josip: ŠTA ŠTA JE !!!?
15-07-2011 at 10:24 | Ukljuèi u odgovor
flor
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 24-06-2010
Odgovori: 1156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

citat:
racionalna manjina wrote:


Doktor: Šta je?
Josip: ŠTA ŠTA JE !!!?


Kad meni moji svici doðu...

15-07-2011 at 10:25 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

citat:
flor wrote:


Kad meni moji svici doðu...




Udare mi onu jednu injekciju i ja zašutim, odem na Vlašiæ... i šutim
15-07-2011 at 10:28 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

citat:
Aidatuzla wrote:












Aida, vidim ti i danas raspolozena za vjesanje.
15-07-2011 at 11:01 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

bolnica sud i policija u drzavi ako nisu pametniji i jaci od ovih manijaka neka se onda oni vjesaju
sada nece moci ni policajac upitati jeste li imali mini suknju na sebi,,,kako ste bili inace obuceni, kakav je vas sexualni zivot inace bio do sada,,imate li muza,,,i zasto ste u to doba bili vani
zrtva je nemocna starica kojoj zelim od srca da nade hrabrosti i gnjeva u njenoj dusi pa da prozivi ovaj sok jos koju godinu ne bi li strpala ove idiote iza resetaka najmanje 10 godina (ali u ovih 10 godina zatvora,,+
i njihovim radom u zatvoru ta svota novca koju oni zarade kao financijski fond za fizicku i psihicku odstetu starice neka se dodijele zrtvi kao odsteta u vidu skuhanog rucka svakodnevno ,pomaganje u kuci i vrtu,,kupovina odjece i izlaske u socijalne krugove kojeg ona sama sebi pozeli do kraja njenog zivota .

[Edited by senzualna on 15-07-2011 at 13:55 GMT]

15-07-2011 at 13:54 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

Ova zena je sama presudila i to svom ocu. Po njenom mislenju adekvatna kazna za ocevo ponasanje?

"Nina Holbrook (30) prolila je po svom ocu seksualnom zlostavljaèu benzin, zapalila ga i ostavila da izgori, saopštila je policija u Indiani. Dok je izlazila iz oèeve kuæe srela je komšijui pokazala mu "palac gore" te sa osmjehom rekla da je spalila oca.
Carl Holbrook (50) je osuðen za dva seksualna zlostavljanja 1995. te 2007. godine kada je završio u zatvoru. Prošlog petka je sjedio pred svojom kuæom èekajuæi gosta. Naišla je Nina i pozvala ga unutra kako bi razgovarali. U spavaæoj sobi ga je zapalila. Dok je vrištao, ona je ležerno odšetala iz kuæe i srela ujaka koji je dolazio u posjetu Carlu, prenosi 24sata.

- Spalila sam ga, kratko je rekla ujaku Harveyu Holbrooku. Ovaj je odmah pozvao hitnu, ali Carl je od težine povreda preminuo u bolnici. Policija još ne zna taèan motiv iza ubistva, a nisu mogli reæi ni za kakve taèno seksualne zloèine je Carl bio osuðen. Nina je u pritvoru, javlja Daily Mail".

(24sata.info


[Edited by Dajdza on 18-07-2011 at 02:57 GMT]

18-07-2011 at 02:57 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

Kakva je to majka?

citat:
ZAGREB-Moraš raditi što ti kažem jer me inaèe boli glava i ne osjeæam se dobro. Ti znaš da mama ne voli kad sam ljut. Osim toga, kažeš li nekome što radimo, pojest æe te mrak, tako je 13-godišnjoj Vesni govorio monstruozni oèuh dok ju je seksualno zlostavljao. Malije to dio šokantne prièe 13-godišnje Vesne,djevojèice iz Hrvatske, koju je godinama zlostavljao oèuh, a majka je za sve te grozote dobro znala jer je spavala na susjednom krevetu! Majke koje su ostale na strani zlostavljaèa otvaraju pitanje trebaju li odgovarati samo zlostavljaèi ili bi trebale biti odgovorne i te majke koje nisu apsolutno ništa uèinile da sprijeèe zlostavljanje, piše Jutarnji list. Vesnina majka s poèetka teksta jedna je od onih koje ništa ne èine da zaštite svoje dijete od pohotnika. Štaviše, sama ju je slala u krevet svog ljubavnika. Po noæi bi se skinuo go, a potom bi na to prisilio i djevojèicu. "Teško mi je opisati sve što mi je èinio i svu bol koju sam pritom osjeæala. Podnosila sam sve to samo da bih mogla biti s majkom i to do trenutka dok nije tražio da mama i ja s njim istodobno imamo seksualni odnos", prièa Vesna. Vesna se potom povjerila prijateljici, a potom i odgajateljki u domu u kome je radnim danima bila smještena, pa je sve završilo na sudu. Majka je na sudu svjedoèila protiv nje. Djevojèica je nakon svih tih trauma nekoliko puta pokušala samoubistvo, a struènjaci istièu da zlostavljana djeca to ne rade kao upozorenje veæ se radi o ozbiljnoj želji da završe sve te muke. "Oèito se lakše uvjeravati da dijete laže nego si priznati da smo za životnog suputnika izabrali zlostavljaèa, pedofila", kaže dr Ljiljana Buljan Flander. U 90 posto sluèajeva zlostavljaèi su djetetu bliske osobe Struènjaci takoðe upozoravaju da da se djeca bez problema potuže na zlostavljanje kada to rade nepoznate osobe. Nažalost, u 90 posto sluèajeva zlostavljaèi su djetetu jako bliske osobe, pa se djeca lako uvjere da to što im èine nije strašno. Oni koji bi trebali štiti djecu, katkad su pravi monstrumi, no društvo bi trebalo reagovati i zaštiti djecu. No, na prvom su mjestu majke koje èesto ostaju nijeme na pozive u pomoæ vlastite djece

Izvor.Nezavisne.



[Edited by Dajdza on 21-07-2011 at 17:06 GMT]
21-07-2011 at 17:06 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

Izgleda da nemamo sta kazati?

Eto ja pitam kakva je to majka koja salje svoje malodobno dijete u krevet odraslom covjeku. Vjerujem da ce sud uraditi svoje i da ce napasnik ali i majka biti kaznjeni.

25-07-2011 at 02:58 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

njega kastrirat i stavit mu kitu u formalin, pa na tv, da ga gleda i da se sjeca...

mater ubit maljem

jadno dijete!

25-07-2011 at 09:33 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako kaznjavati ovakve manijake?

citat:
statebriga wrote:
njega kastrirat i stavit mu kitu u formalin, pa na tv, da ga gleda i da se sjeca...

mater ubit maljem

jadno dijete!


25-07-2011 at 10:17 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 32
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: alessandro77, alli, anelya, Dijak, LucijaKasnik, mersudin77, miche, politicar, Tonchi
FORUM : Sex : Kako kaznjavati ovakve manijake? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice