Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Putopisi : Skandinavija na motoru - Maj 2010
Strana: 1 2
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Lokacija: Tuzla - Iraq
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Skandinavija na motoru - Maj 2010

gle, sve se mijenja, vrijeme cini svoje.
Sada je dole studentski centar


Ljepo je bilo pre al vala sada ima toliko ljudi da to vise nije to to sto je nekad bilo.

Ipak nekada pre par godina kad prodzem dole opet sam mogao naci lica koja poznajem.
Sada u Maju kad sam bio kuci i prosetao nikad vise nije bilo ljudi a nikog nisam vidio poznatog koga znam uopste, a kamoli da ga znam da je nekada dole hodao.

Jebi ga, ja i grga smo imali prve Korn majce dole, jest da su bile Home Made od farbe za biciklo,
Zihericama se busile majce da se pravi hrdza, rezale se [pantalone i duvala trava uz najjeftiniju ruzicu

Sad je sve drugacije!!!

Al necemo ovdje vise offat sklepat ce nas

06-08-2011 at 16:43 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Skandinavija na motoru - Maj 2010

citat:
Lacky Luck wrote:
Pa od 1995 pocetak negdje kraj 94 sam poceo dole prvi puta izlazit a nisam imao ni 15g
Da ja sam iz NN solina i hodao sam s njima do neke 2002 a onda sam oslabio da bi kasnije oko 2005 poceo opet sam da izlazim dole ono prosetam popijem pivo pozdravim raju i to je to.
I tada sam nekada znao biti sa ekipom iz soline.

Dole vise volim doci sam, sjest na klupu i promatrat raju uz pivo i cips.



bas pravo ,
onak malo penzionerski
09-08-2011 at 09:48 | Ukljuèi u odgovor
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Lokacija: Tuzla - Iraq
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Skandinavija na motoru - Maj 2010

Jebi ga, to je stvar izbora i ukusa.

Za mene je glupo uvijek bilo da s ljudima s kojima provodim dane trebam i za vikend da sjedim i cugam.
Kad sam sam onda sam sa svima, znaci gdje mi se svidza stanem gdje ne svidza ne stanem, a ako nema stare raje onda svejedno sam ne moram trpit tudze sranje i frustracije


Svi se na nesto zale lose im, dok cugaju pive svako vece nose skupe mobitele, furaju neke ruzne holivudkse furke, placaju skupo poderane pantole i sta ti ja znam.

Sve je to sminkeraj i toga nema ni na zapadu a samo kukamo nesto.

Jebaji ga dosta su mi moje tuge sto da moram nositi tudze

Zapalis jednu dzoju, polovku rakije pod ruku smoki cigare i pred pozoriste, to je to

Danasnje generacije kukaju vise nego sto smo mi kukalo kad nas je par skupljalo za gandzu od 5km i flasu dve ruzice od 2.5 km
Ovi danas piju skuplja pica oblace se skuplje, imaju svega vise nego mi a nezadovoljniji troduplo

Uvijek sam bio za to da ako nemogu biti s nekim s kim ce mi biti dobro bolje je biti sam, jebajiga, bolje nista nego ista!!!!

Sretno

09-08-2011 at 10:03 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Skandinavija na motoru - Maj 2010

citat:
Lacky Luck wrote:
Jebi ga, to je stvar izbora i ukusa.

Za mene je glupo uvijek bilo da s ljudima s kojima provodim dane trebam i za vikend da sjedim i cugam.
Kad sam sam onda sam sa svima, znaci gdje mi se svidza stanem gdje ne svidza ne stanem, a ako nema stare raje onda svejedno sam ne moram trpit tudze sranje i frustracije


Svi se na nesto zale lose im, dok cugaju pive svako vece nose skupe mobitele, furaju neke ruzne holivudkse furke, placaju skupo poderane pantole i sta ti ja znam.

Sve je to sminkeraj i toga nema ni na zapadu a samo kukamo nesto.

Jebaji ga dosta su mi moje tuge sto da moram nositi tudze

Zapalis jednu dzoju, polovku rakije pod ruku smoki cigare i pred pozoriste, to je to

Danasnje generacije kukaju vise nego sto smo mi kukalo kad nas je par skupljalo za gandzu od 5km i flasu dve ruzice od 2.5 km
Ovi danas piju skuplja pica oblace se skuplje, imaju svega vise nego mi a nezadovoljniji troduplo

Uvijek sam bio za to da ako nemogu biti s nekim s kim ce mi biti dobro bolje je biti sam, jebajiga, bolje nista nego ista!!!!

Sretno

ma ne treba ti dzoni,,
zdravije je sjesti na motor i prepustiti misli vjetru koji te podobro ispod kacige strogo i vjetrovito isamara zavisi sve koju brojku na kazaljki vidis ,
tako da ti se prirodno sve misli brzo prisaberu i razbistre,,gdje zivis skim zivis,,kako zivis s kim se druzis i zbog cega aa i meni ovo nesto poznato ovi danasnji i oni prosli
09-08-2011 at 10:15 | Ukljuèi u odgovor
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Lokacija: Tuzla - Iraq
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Skandinavija na motoru - Maj 2010

Yeahhh
Motor je zakon, yeahhhh

Jos imam fleku na licu iz 2003, invalid sam u desni palac par posto, pa teze pisem, no pive otvaram bez problema, zube sam pokrpio kod keramicara, i nakon svega jos vise volim taj motor
Yeahhh

Suzuki Intruder = King on the roads

Imam bisage zapremine 120 litara, mada rakije stane manje radi ambalaze

I udri misko

09-08-2011 at 19:13 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Putopisi : Skandinavija na motoru - Maj 2010 New Topic Post Reply

Strana: 1 2


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice