Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Zdravlje : Test intolerancije na hranu
Strana: 1 2 3
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Test intolerancije na hranu


Zanima me da li je neko od forumasa radio, kakva su iskustva, misljenja, savjeti ,....

08-08-2011 at 09:31 | Ukljuèi u odgovor
zara
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-01-2007
Lokacija: U mislima
Odgovori: 11515
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Test intolerancije na hranu

@sunce
Moja kolegica je radila, trebalo joj je iz zdravstvenih razloga a i smrsala je (tebi to ne treba )

Ovdje je to radila, tj. slala je uzorak krvi.

Otvorit ce ti se inicijalni test
http://www.holitimed.com/

08-08-2011 at 14:53 | Ukljuèi u odgovor
djevica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 13-01-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2767
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Test intolerancije na hranu

Sunce evo idem ja sad, naruèena sam u 15 h Pa javim kad bude kakvih rezultata ali lièno mislim da je to super stvar
Ni ja neæu da mršam ali imam neki nizak pritisak a puls 120 konstantno Javit æu se s rezultatima

09-08-2011 at 14:20 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Test intolerancije na hranu

Ovo je najveæa prevara i glupost još od vremena ananas dijete.
Ako analizirate sve dobivene rezultate (one na A4 listu) vidjeæete da svima otprilike isto piše, ne jedinte slatko, slano, svinjetinu, govedinu, brašno bijelo, poðahkad crno, èokoladu, kakao, piletinu...e jebeš ga moreš i umrijet namah zdrav ako ho'š Al' prekodrinska braæa skontala sistem. U vrijeme recesije samo žene nemilice troše. Gledajte strukturu reklama - zeleni èaj, šuæmurasti èaj, zelena kafa, stomak eliminator svi lijekovi univerzalni - rakovi, side, prehlade, hemoroidi, nadutost, grlobolja, glavobolja ... helem i ovi nalazi iz krvi

09-08-2011 at 14:48 | Ukljuèi u odgovor
Mela77
Nivo: Forumski doajen
Majka dva SINA :)

Registriran(a): 30-03-2006
Lokacija: meðu voljenima
Odgovori: 8258
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Test intolerancije na hranu

citat:
Shaban wrote:
Ovo je najveæa prevara i glupost još od vremena ananas dijete.
Ako analizirate sve dobivene rezultate (one na A4 listu) vidjeæete da svima otprilike isto piše, ne jedinte slatko, slano, svinjetinu, govedinu, brašno bijelo, poðahkad crno, èokoladu, kakao, piletinu...e jebeš ga moreš i umrijet namah zdrav ako ho'š Al' prekodrinska braæa skontala sistem. U vrijeme recesije samo žene nemilice troše. Gledajte strukturu reklama - zeleni èaj, šuæmurasti èaj, zelena kafa, stomak eliminator svi lijekovi univerzalni - rakovi, side, prehlade, hemoroidi, nadutost, grlobolja, glavobolja ... helem i ovi nalazi iz krvi




ti opet iz krajnosti u krajnost... ja sam radila test i jest da je èinjenica da sam i sama izbacila slatkiše, hljeb i tjesteninu... smršala bi ;hanka
ali i ja kao i ostale žene volim da trošim pa rekoh neka oni meni napišu crno na bijelo šta mom dragom organizmu prija a šta se samo lijepi

ah da, rekoh li 35 dana 5 kg manje
09-08-2011 at 16:35 | Ukljuèi u odgovor
djevica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 13-01-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2767
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Test intolerancije na hranu

Shabane, poštujem.Svako ima pravo na svoje mišljenje Možda si u pravu a možda i nisi. Ja isto tako nisam pristalica ovih èajeva, tableta i tako toga èiji sastav ne znam, jer to ipak unosim u organizam.Ali ovo vaðenje krvi ni malo ne može naškoditi nikome Ma hajd ga znaj šta je lafina, šta nije, ja sam test uradila pa bum videl. A ne mogu saznati dok ne probam ima li efekta ili nema. Ha ja
A što se tièe recesije, žena i trošenja nemilice, svoje mišljenje æu ti reæi kad te vidim s 'ladnom pivom i janjkom u pozadini što se cvrlja

09-08-2011 at 17:02 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Test intolerancije na hranu

citat:
djevica wrote:
Shabane, poštujem.Svako ima pravo na svoje mišljenje Možda si u pravu a možda i nisi. Ja isto tako nisam pristalica ovih èajeva, tableta i tako toga èiji sastav ne znam, jer to ipak unosim u organizam.Ali ovo vaðenje krvi ni malo ne može naškoditi nikome Ma hajd ga znaj šta je lafina, šta nije, ja sam test uradila pa bum videl. A ne mogu saznati dok ne probam ima li efekta ili nema. Ha ja
A što se tièe recesije, žena i trošenja nemilice, svoje mišljenje æu ti reæi kad te vidim s 'ladnom pivom i janjkom u pozadini što se cvrlja

Znaš mene i 'ladno domaæe A jebiga tako mi napis'o na mom A4 papiru
Kad dobiješ papirèe uporedi ga sa melinim na'ko reda radi
Ne slatko ne slano ne vako ne nako
Nego
@mela maj i tebi da se ne srdiš more ti slatko naumpast od ljutine pa eto kila nazad Svaka èast jest da ja mislim da samim izbacivanjem slatka i bijelog brašna iz upotrbe a uvoðenjem više sezonskog voæa i povræa dobiješ takve rezultate imam primjer u kuæi
09-08-2011 at 22:46 | Ukljuèi u odgovor
Mela77
Nivo: Forumski doajen
Majka dva SINA :)

Registriran(a): 30-03-2006
Lokacija: meðu voljenima
Odgovori: 8258
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Test intolerancije na hranu

citat:
Shaban wrote:

Znaš mene i 'ladno domaæe A jebiga tako mi napis'o na mom A4 papiru
Kad dobiješ papirèe uporedi ga sa melinim na'ko reda radi
Ne slatko ne slano ne vako ne nako
Nego
@mela maj i tebi da se ne srdiš more ti slatko naumpast od ljutine pa eto kila nazad Svaka èast jest da ja mislim da samim izbacivanjem slatka i bijelog brašna iz upotrbe a uvoðenjem više sezonskog voæa i povræa dobiješ takve rezultate imam primjer u kuæi

sve ja to znam, ali znam da bez tog papira nisam nikad jela ovoliko zdrave hrane i povræa ..... cccc ma bježi ko žene
maj ti dva
10-08-2011 at 07:14 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Test intolerancije na hranu


Koliko vidim uglavnom su pozitivna iskustva , Zaro hvala na tome da meni "ne treba" ali muzu treba pa je radio. Djevice jedva cekam da nam preneses svoje iskustvo .

Sabane malo si sve pojednostavio, ali nije bas tako. Slazem se da je proizvoda za mrsanje preko noci i previse ali ovo je nesto drugo, radi se o ispitivanju hrane na koju organizam alergijski reaguje te ima negativne posljednice u vidu fizickih i psihickih tegoba.

Nije ono jedi voce i povrce nego jedi odredjeno voce i povrce a odredjeno nemoj , tako je i za zitarice i da ne nabrajam.

S obzirom da danima kuham po tome, mogu vam reci da ipak ima dosta kombinacija i nije u pitanju neka klasicna dijeta u kojoj odredjuju i kolicinu i vrijeme i sve kao za robote.

10-08-2011 at 21:09 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Test intolerancije na hranu

Niko ne rece cijenu tog testa?

10-08-2011 at 21:13 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 24
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Zdravlje : Test intolerancije na hranu New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice