Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

Ma ne znam je li vazno, a i ne interesuje me nesto plaho.
Potegla se prica u firmi kod mog muza... kaze jedna: "Pricajte vi sta hocete, neko voli nevinu a neko zenu sa znanjem Ja znam da je moj Halid dobio "tvrdo pakovanje"!"




[Edited by Crvena starka on 08-11-2011 at 18:25 GMT]

08-11-2011 at 18:24 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala


Ne mogu ni zamisliti situaciju da se na nekoj temi kaze misljenje i uvazi tudje. Nismo svi isti niti bi bilo dobro da jesmo. Ovo pitanje, kao i druga slicna su totalno individualna stvar. Nekome bitno nekome ne.

Meni pitanje nije nevazno ni za zene ni za muskarce. Briga koga s kim je bila osoba koji ce sresti jednom u zivotu i vise nikada ali se situacija mijenja kada se ukljuce osjecanja i sve dobije ozbiljnu dimenziju.

Ako izuzmem odredjene situacije pa i godine, ako zrela osoba ne moze uspostavi emotivnu vezu, luta od jedne do druge, putem seksa kompenzira neke emotivne praznine, po mom misljenju nije joj lako i ima neki problem.

Ne bih mi bilo drago da zivim sa osobom koja je imala jako veliki broj partnera jer mi to govori da osoba nema neke kriterije a to mi se ne svidja.




08-11-2011 at 19:57 | Ukljuèi u odgovor
momak
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-06-2006
Lokacija: u sevdahu
Odgovori: 2672
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

Vrlo je bitno, pogotovo ako je imala



























makroa

09-11-2011 at 15:31 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

citat:
statebriga wrote:
sto se tice mog bracnog iskustva, ko si to ti da o meni sudis i da potenciras je li ono "rijetko" ili ne (uzgred, vrlo neprikladan pridjev).


Kada se o tebi radi, onda niko nije nadlezan za prosudjivanje a kad se radi o nekom drugom, onda si ti nadlezna.
Veoma interesantno.
12-11-2011 at 18:17 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

vidi, analka, kako da ti kazem...

ti

12-11-2011 at 20:56 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

nije problem u spavanju nego u nespavanju

12-11-2011 at 20:57 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

ma nista vise nije vazno...

daj Amidza zakljucaji ovo, ziv bio...

13-11-2011 at 18:15 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

Kako rece jedan komentator " za neke je to voma vazno a za druge nije". Iak, ja mislim da je malo onih koji tome ne pridaju nikakav znacaj. Covjek je osjecvajno bice i svako svoja osjecanja izrazava na svoj nacin, bilo da govorimo o ljubavi, simpatiji ili mrznji.

Saznanje da mu je zena promijenila nekoliko partnera, da je vec imala nekoliko pobacaja, nikoga nece obradovat.Kratko receno, svako bi volio da tako nije ali se sa cinjenicom mora pomiriti. Iz tog razloga i nije preporucljivo u braku potezati to pitanje.

Prvi primjer. Mladi bracni (on je dosljak u grad) par ima skladan i lijep zivot ali jednog dana muz dobije "haber" da mu je supruga bila dugo u vezi sa jednim tipom i da je imala nekoliko pobacaja. Tog tipa muz cesto susrece u gradu. Mozda je nekad bio lijep i pristojan mladic ali sad izgleda ovako.
Kosa duga i ne bas uvijek uredna, u gornjoj vilici nema dva zuba sto se vidi na prvi pogled. Oko vrata nosi debeli zlatni lanac.Slcan ima i na obje ruke. Majca ili kosulja uvijek uredna, farmerke koje najcesce nosi isto tako. Na nogama najcesce simi cizme sa visokom petmom.
Gledajuci tog covjeka, muz ne moze nikako da shvati da je to nekad bio izbor njegove supruge, jer je to susta suprotnost njemu.
Zbog toga ne moze da spava, previse se znoji i razmislja o razvodu.

Drugi primjer. Mladic dolazi iz menjeg u veci grad, upoznaje djevojku i nakon otporilike jedne godine dolazi do zenidbe. Kako je jedinica u roditelja a roditelji imaju kucu, odmah im daju na raspolaganje jedan sprat.
Sve je bilo lijepo ali opet jedan "haber" da je ona bila u vezi sa komsijom, koga muz susrece svaki dan. Nkadasnji ljubavnik ga je uvijek lijepo pozdravljao. TO su cinile i ostale komsije. Ali sad kad ga bisi ljubavnik njegove zene pozdravi, on nema onaj prijatan osjecaj, nego nesto sasvim suprotno.
To ga toliko opterecuje da donosi cvrstu odluku o potrebi razvoda sto uskoro i cini.

Dakle, ova dva mlada covjeka patila su zbog saznanja koja nisu volili da cuju. Neko bi presao preko toga i nastavio normalan zivot kao da nista nije bilo, svjesn cinjenice da ce i u drugom pokusaju naci nesto slicno.Kod nekih bi nastupile trzavice ali bi brak ostao, opet iz istih razloga.

17-11-2011 at 22:11 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

Pa što da se tema zakljuèa?
Ja kad saberem ove tri što se nisu pamprèile sa nekim drugim nisu ništa bolje u sexu od ovih ostalih koje ne poznajem.Medjutim nije to razlog da èovjek ne upozna osobu malo bolje,ha ja.Pa sad ako se ništa ne desi onda je sigurno do žene jer nije htjela da se malo bliže upozna,a što da se i upoznaje kad nema interesa,ko da je žena stvorena da udovoljava muškarcu.Nek udovoljava sebi.Ne da sad pravim utakmicu,pa šta to ima veze ako sam ja treæi èojk.I ja sad da kontam ko je koga marno ,ma hajde,pa ako æemo pošteno ,muškarci su nepošteniji od žena

18-11-2011 at 21:13 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala

citat:
djecko wrote:
Pa što da se tema zakljuèa?
Ja kad saberem ove tri što se nisu pamprèile sa nekim drugim nisu ništa bolje u sexu od ovih ostalih koje ne poznajem.Medjutim nije to razlog da èovjek ne upozna osobu malo bolje,ha ja.Pa sad ako se ništa ne desi onda je sigurno do žene jer nije htjela da se malo bliže upozna,a što da se i upoznaje kad nema interesa,ko da je žena stvorena da udovoljava muškarcu.Nek udovoljava sebi.Ne da sad pravim utakmicu,pa šta to ima veze ako sam ja treæi èojk.I ja sad da kontam ko je koga marno ,ma hajde,pa ako æemo pošteno ,muškarci su nepošteniji od žena

jel' to ti ozbiljno...
19-11-2011 at 06:00 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 24
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Muški minder : Da li je vazno sa koliko je muskaraca zena spavala New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice