Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Kako vidimo buducnost BiH?
Strana: 1 2 3 4
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako vidimo buducnost BiH?

Sve je to tako ali? Svijet je veliki sa puno prirodnih ljepota. Neko te ljepote iskoristi jer ima znanje. Ja mislim da mi ne znamo iskoristiti sve ono lijepo sto imamo. Nemamo znanja, nemamo interesa, a nemamo ni novca.
Ne karakterizira to samo BiH. Tako je i u Hrvatskoj, Srbiji, Crnoj Gori. Pogledaj Hrvatsku. More kakvo pozeliti mozes, zaledjina bogata, mozes uzgajati sve i svasta, ali Austrija zaradi vise na zimskom nego Hrvatska na ljetnjem turizmu.
Pogledajte kakav je bum napravila Turska. Pogledajte hotele. Sve je kao iz bajke. Izgleda da oni imaju ne samo prirodne ljepote, nego i znanje pa i novac.

http://www.google.com/search?q=antalija+turska&hl=en&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ZLpDT5STNOf40gGtuuWvBw&sqi=2&ved=0CHEQsAQ&biw=1280&bih=699

Napomena: Kliknite na fotografiju da je uvecate, ispod imate tekst o gradu, hotelima i cijenama. Uporedite cijene u Turskoj sa cijenama u Hrvatskoj.
Ukucajte na Google, Antalja Turska. Tada imate kompletniji link. To je ovaj koji sam pokusao da prebacim ali nesto ne ide. Izvanredne fotografije.









[Edited by Dajdza on 21-02-2012 at 17:01 GMT]

21-02-2012 at 16:46 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 56
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Aldarion, aly, golga, jaaah
FORUM : Politika : Kako vidimo buducnost BiH? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice