Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle 2012.godina This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle 2012.godina

OKK "Sloboda" Tuzla: Povratak šampiona!!!

06-02-2012 at 16:22
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle 2012.godina

Samo kod nas

Ekstremni sport patentiran u BiH

Ekstremni sport patentiran u BiH, taènije u Sarajevu, nikada vjerovatno neæe zaživjeti u potpunosti niti biti u situaciji da kao ravnopravan sport bude uvršten na narednim Zimskim olimpijskim igrama. Vožnja u bobu kod nas je prevaziðena jer mi se vozimo u lavoru, povrh svega u plastiènom i jedini problem jesu tramvajske šine. Ko ne vjeruje da je "vožnja" u lavoru moguæa i dio bh. realnosti neka se uvjeri u narednom video snimku.



(Tuzlarije.net)

06-02-2012 at 18:57
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle 2012.godina

Aerodrom Tuzla - kargo centar 05.02.2012.

06-02-2012 at 19:39
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle 2012.godina

Tuzla drift

06-02-2012 at 23:51
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle 2012.godina

Bh. kantautor, pjesnik i gitarista

Jasmin Mujanoviæ Mag priprema novi album

Bosanskohercegovaèki kantautor, pjesnik i gitarista, Jasmin Mujanoviæ Mag, u posljednje vrijeme ima pune ruke posla, a u pitanju su pripreme za izdavanje novog albuma.



- Završio sam komponovanje, pisanje stihova, i aranžmana, za pjesme koje æe se naæi na mom novom albumu. Kompozicije su nastajale na putovanjima, u hotelskim sobama nakon promocija, ali i u mom kuænom studiju. Ponovo sam samo opisivao život na svoj specifièan naèin, onako kako ga ja vidim, tako da su te nove numere fotografije iz mog albuma. Siguran sam da æe oni koji vole ostvarenja kao što su ''Bijeli snjegovi'', ''Moja Evo'', ''Samo šapni moje ime'', i ''Bizantijski pir'', zavoliti i nove radove.



Predstoji faza snimanja, a album æu snimati u studiju Mahira Sarihodžiæa.

- On me najbolje razumije kao autora i muzièara. Ne želim da žurim i pravim ishitrene poteze, jer svjestan sam koliko mi znaèi novi album, dodaje Mujanoviæ.

Snimanja bi trebala zapoèeti u toku ljeta, a do tada æe biti održane književne promocije po BiH i inostranstvu.



Zadnje dvije godine, Jasmin Mag je proveo po zemljama regiona, promovišuæi zbirku poezije ''Vrisak kroz svilenu pauèinu.'' Ta promocija se nastavlja, tako da æe 23. februara u 19 h, u tuzlanskom Domu mladih (kamerna scena) sa kolegama pjesnicima Branislavom Lukiæem Lukom i Mariom Vranješom, te Art grupom ''Lucido'' (èiji æe èlanovi prirediti izložbu umjetnièkih slika i fotografija), imati književnu veèer, a akcenat æe biti na satiriènoj, socijalno angažovanoj i erotskoj poeziji. Književne promocije sa istim sadržajem æe se održati i u Srebreniku (28. februar u Kulturno informativnom centru Srebrenik u 19.00 sati), te u Lukavcu u toku mjeseca marta’’, otkriva nam Jasmin.



Jasmin Mujanoviæ Mag je kompletan autor (muzika, stihovi, aranžmani) albuma koje je snimio sa rock-bendom ''Alarm'' (''Pljuni na svoj isprani mozak'', ''Bliskost'', i ''Ramayana, jedan ples samo za nas''), kao i svojih solo albuma (''Civilizacija pod maskama'' i ''Visionary and Ramayana''). Laureat je nagrada za ''Najbolji rock-band'' Jutarnjih novina 2001. godine za album ''Bliskost'' (sa grupom ''Alarm''), ''Hitovi Bihaækog festivala'' za 2002. godinu, za najbolji album (''Ramayana, jedan ples samo za nas'') i najbolji aranžman (''Bijeli snjegovi'') festivala ''Valovi Sane'' 2003. godine, te druge nagrade publike ''Bihaækog festivala'' za 2005. godinu. Koautor je zbornika poezije ''Još jedan smiješan vijek'' i ''Vrisak kroz svilenu pauèinu.'' Pjesme su mu objavljivane u zemlji i inostranstvu. Trenutno radi na novoj zbirci poezije i zbirci kratkih prièa.

(Tuzlarije.net)


07-02-2012 at 10:56
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle 2012.godina

Jeste li spremni za „Lopata party“ ?

Zbog velikih snježnih padavina koje su zahvatile veæi dio Bosne i Hercegovine, proteklih dana porasla je prodaja lopata za èišæenje snijega.





Cijene lopata u tržnim centrima u Tuzli kreæu se od pet do osam konvertibilnih maraka, dok na Hametovoj pijaci možete kupiti razne lopate, metalne, plastiène, veæe ili manje, a sve to po cijeni od sedam do devet KM.

- Od jutros smo prodali oko dvadesetak lopata, tako da se nadam da æe do kraja dana biti još bolja prodaja, rekao nam je jedan od prodavaèa na Hametovoj pijaci.







Graðani Tuzle nisu se baš pokazali kada je u pitanju èišæenje snijega ispred ulaza u zgrade. Tuzlanske ulice nisu zakrèene, èisti se koliko se može i stigne obzirom da snijeg i dalje pada.



No, evo prilike da svi skupa pokažemo koliko volimo svoj zgrad i da pomognemo pri èišæenju snijega. Humanitarno Udruženje graðana „City Angels“ iz Tuzle u srijedu, 8. februara 2012. godine u centru Tuzle organizuje specijalni „Lopata Party“. Party æe se održati na Trgu Slobode sa poèetkom u 12:00 sati. Na ovaj naèin svi koji to žele moæi æe pomoæi u èišæenju našeg grada, ali se i dobro zabaviti i nasmijati uz pravu zimsku èaroliju. Za sve prisutne obezbjeðen je i topli èaj. Ekipa Tuzlarija, malobrojna ali vrijedna, namjerava dati svoj doprinos u èišæenju snijega, pa upuæujemo poziv i ostalima da nam se pridruže.

(Tuzlarije.net)

[Edited by cupo on 07-02-2012 at 13:43 GMT]

07-02-2012 at 13:40
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle 2012.godina

Dnevnik Nadja Avdibasic-Vukadinovic

07-02-2012 at 15:02
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle 2012.godina

Tuzla night life Club Viva Tuzla

07-02-2012 at 15:28
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle 2012.godina

Nadira Ašèeriæ:"Procijenili smo da odreðene aktivnosti mogu provesti graðani"




Nadira Ašèeriæ, šefice štaba CZ Tuzla: "U toku noæi imali smo intervenciju"





Opæina Tuzla obezbijedila 1000 lopata za graðane


07-02-2012 at 17:54
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle 2012.godina

Idemo na Zrce Grabovica Tuzla



[Edited by cupo on 07-02-2012 at 17:56 GMT]

07-02-2012 at 17:55
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 39
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle 2012.godina This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice