Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : STARI SE
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: STARI SE

citat:
sunce wrote:


Kakav ban , ja zehru, zbog njegovog sarma i iskustva nagovaram da bude moderator na sex forumu, ali eto nece .

Zehro ne daj ti da oni nas posvadjaju , ko mlado pa nista ne zna



A jel onda njemu obnazene slike salju, kad hoce da metnu na forum?
21-07-2012 at 11:06 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: STARI SE

citat:
Abulafija wrote:



A jel onda njemu obnazene slike salju, kad hoce da metnu na forum?


Ti hoces? Pa posalji nije problem
21-07-2012 at 11:14 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: STARI SE

citat:
sunce wrote:


Ti hoces? Pa posalji nije problem



gluho bilo, to i na blud poziva narod
21-07-2012 at 11:41 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: STARI SE

Maksuz selam za Zehru

28-07-2012 at 23:42 | Ukljuèi u odgovor
ZEHRUDIN
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 28-10-2007
Lokacija: AUSTRIA
Odgovori: 5981
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: STARI SE

citat:
sunce wrote:
Maksuz selam za Zehru



... ...

da uzvratim.....
28-07-2012 at 23:52 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: STARI SE

citat:
ZEHRUDIN wrote:



... ...

da uzvratim.....

29-07-2012 at 00:06 | Ukljuèi u odgovor
momak
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-06-2006
Lokacija: u sevdahu
Odgovori: 2672
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: STARI SE

....
ja necu imati skim da ostanem mlad ako svi ostarite
...

29-07-2012 at 10:41 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: STARI SE

I danas se ostari za jedan dan

03-09-2012 at 22:08 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: STARI SE

Da stari se. To je neizbjezno. Da li razumijemo stare osobe. Neko da, neko opet ne. Nekome su dosadne, nekom opet interesantne. Mislim, da bi starijim ljudima uvijek trebalo ukazati paznju i pruziti pomoc. Ovaj taksista upravo je tako postupio, a nije morao.
Dajdza

Prièa njujorškog taksiste dobila je neviðen broj 'lajkova' na Facebooku.

Na Facebooku se prije dva mjeseca pojavila potresna prièa jednog njujorškog taksiste, koja je do danas prikupila preko milion i pol 'lajkova', prenosi dnevnik.hr.

Prièu prenosimo u cijelosti:
'Stigao sam na adresu i zatrubio. Nakon nekoliko minuta èekanja, ponovo sam zatrubio. Kako mi je to bila zadnja vožnja u smjeni, pomislio sam kako bih mogao otiæi, ali sam parkirao auto, izašao iz njega, došao do vrata i pozvonio. 'Samo trenutak!', èuo sam krhak, staraèki glas. Èuo sam kako se nešto vuèe po podu.
Nakon poduže pauze vrata su se konaèno otvorila. Preda mnom je stajala malena žena od oko devedeset godina. Nosila je haljinu s printom i kapu s tilom, baš kao da je izašla iz nekog filma iz '40. godina. Pored nje se nalazila najlonska vreæica. Stan je izgledao kao da veæ godinama niko u njemu nije živio. Sav je namještaj bio prekriven plahtama.

Nije bilo satova na zidu, nikakvih šoljica ili drugih stvari na stoliæima. U uglu je bila kartonska kutija u kojoj su se nalazile fotografije i stakleni predmeti. 'Možete li ponijeti moju vreæicu do auta?', upitala me. Odnio sam vreæicu u auto i vratio se da joj pomognem da i ona doðe do auta. Uhvatila me za ruku i polako smo hodali do auta.

Stalno mi se zahvaljivala na ljubaznosti. 'Nema na èemu', odgovorio sam, 'Samo se prema svojim putnicima ponašam onako kako bih želio da se ljudi ponašaju prema mojoj majci'. 'Ti si tako dobar mladiæ', kazala mi je.

Kad smo došli u auto, rekla mi je adresu i pitala bi li je mogao provozati kroz grad. 'Nije to baš najkraæi put', kazao sam joj. 'Meni se nikud ne žuri, idem u staraèki dom', kazala je.

Pogledao sam u retrovizor. Oèi su joj se zacaklile. 'Nemam više nikoga od porodice', blago je nastavila. 'Doktor je kazao da mi ne ostaje dugo vremena'. Polako sam se nagnuo i iskljuèio taksimetar.

'Kojim se putem želite voziti?', pitao sam ju. Sljedeæa smo dva sata proveli vozeæi se kroz grad. Pokazala mi je zgradu u kojoj je nekada radila. Vozili smo se kroz susjedstvo gdje su ona i njen muž živjeli, kad su se tek vjenèali. Prošli smo i pokraj skladišta namještaja, koji je nekad bio plesna dvorana u koju je, kao djevojka, išla na ples.

Katkad bi me zamolila da stanem ispred neke zgrade ili ugla i sjedila bi gledajuæi u mraènu daljinu, bez rijeèi. Nakon što je prva zraka sunca obasjala horizont, najednom mi je kazala kako je umorna i da krenemo. U tišini smo se vozili do adrese, koju mi je dala. Bila je to niska zgrada, s prilazom ispred trijema.

Dvoje je starijih ljudi izašlo van èim smo stigli. Bili su to njeni skrbnici, koji su pazili na svaki njen pokret. Mora da su je oèekivali. Iz prtljažnika sam izvadio njenu vreæicu i odnio je do vrata. 'Koliko vam dugujem?', upitala me, hvatajuæi se za torbicu. 'Ništa', kazao sam. 'Ali od neèega morate živjeti', odgovorila mi je. 'Ima i drugih putnika', kazao sam joj.

Gotovo bez imalo razmišljanja sagnuo sam se i zagrlio ju. Èvrsto se primila za mene. 'Usreæili ste staricu na trenutak. Hvala vam', kazala mi je. Stisnuo sam joj ruku i otišao. Iza mene su se zatvorila vrata. Zvuèalo je kao da se zatvara život.
Potresna prièa: Proèitajte prièu koja ima više od milion i pol "lajkova" na Facebooku!

U toj smjeni nisam pokupio niti jednoga drugog putnika. Besciljno sam vozio, izgubljen u mislima. Ostatak dana jedva sam mogao prièati. Što da je po staricu došao ljuti vozaè ili neki koji je nestrpljiv da èim prije završi smjenu? Što da sam odbio tu vožnju ili otišao nakon što sam zatrubio prvi put? S druge strane, mislim da nikad u životu nisam napravio važniju stvar.'

13-09-2012 at 22:45 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: STARI SE

Jasta radi ,e sta da se radi?

[Edited by usamljena on 14-09-2012 at 20:25 GMT]

14-09-2012 at 20:21 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 15
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : STARI SE New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice