Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Prevara sa osobom istog pola
Strana: 1 2 3
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prevara sa osobom istog pola

Pa nisam ni ja maksum. Znam ja reci NE Uostalom, imala je curu a sa mnom je haman varala

07-02-2012 at 13:59 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prevara sa osobom istog pola

Shvatila je zena da sam ja peder

E sad odoh

07-02-2012 at 14:08 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prevara sa osobom istog pola

posto je ljubav zamrsena pojava izmedu svih socijalnih bica tesko je prihvatiti bilo kakvu prevaru nebitno je da li je ta osoba homo hetero ili biseksualne polnosti,
i u ovoj kombinaciji treba ponajvise takta i dobre volje za pravim i kvalitetnim razgovorom da se sve pojedinosti iznesu na cisto ,
preskocila bi zasigurno u ovom slucaju malogradanstvo i ne bi nista gurala pod tepih, prihvatila bi ovaj vid prevare dostojanstveno,smireno bi porazgovarali o detaljima daljnjeg naseg zivota
jer do tog trenutka sam volila tu osobu i volim i danas dan na prvom mjestu partnerstvo uloge oca nase djece i za tu ulogu bi bila spremna i sa njegovim partnerom i ako nas napusti
preuzeti zajednicku odgovornost prema nasoj porodici za sve ostalo sam sposobna ,,sama"

07-02-2012 at 16:05 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prevara sa osobom istog pola

citat:
senzualna wrote:
posto je ljubav zamrsena pojava izmedu svih socijalnih bica tesko je prihvatiti bilo kakvu prevaru nebitno je da li je ta osoba homo hetero ili biseksualne polnosti,
i u ovoj kombinaciji treba ponajvise takta i dobre volje za pravim i kvalitetnim razgovorom da se sve pojedinosti iznesu na cisto ,
preskocila bi zasigurno u ovom slucaju malogradanstvo i ne bi nista gurala pod tepih, prihvatila bi ovaj vid prevare dostojanstveno,smireno bi porazgovarali o detaljima daljnjeg naseg zivota
jer do tog trenutka sam volila tu osobu i volim i danas dan na prvom mjestu partnerstvo uloge oca nase djece i za tu ulogu bi bila spremna i sa njegovim partnerom i ako nas napusti
preuzeti zajednicku odgovornost prema nasoj porodici za sve ostalo sam sposobna ,,sama"


Ovo je ipak samo teorija, mislim da malo ko moze predvidjeti kako bi reagovao i kako bi se osecao. Nakon vise godina braka razvesti se bez emocia znaci da ih nije odavno ni bilo.

To je ipak nesto nedozivljeno. Ako se imaju djeca to su jos dodatne komplikacije, objasnjavati djetetu da mati voli zene i sl,

Prevara nije samo fizicka nego je covjek prevaren jer je zasnovao porodicu sa osobom koja nije ono za sta se predstavljala.
07-02-2012 at 19:47 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prevara sa osobom istog pola

citat:
sunce wrote:

Prevara nije samo fizicka nego je covjek prevaren jer je zasnovao porodicu sa osobom koja nije ono za sta se predstavljala.



isti je sluèaj i ako ode sa osobom suprotnog pola...otiæi sa ljubavnicom ili ljubavnikom ,sasvim je svejedno...prevara i lažno predstavljanje ostavlja uvijek isti utisak...
07-02-2012 at 19:59 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prevara sa osobom istog pola

Besko bi o ovom ponajbolje,mogo iæi u detalje.

07-02-2012 at 20:14 | Ukljuèi u odgovor
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prevara sa osobom istog pola

Ma sta bih - odvalila se smijat'


07-02-2012 at 22:42 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prevara sa osobom istog pola

citat:
sunce wrote:


Ovo je ipak samo teorija, mislim da malo ko moze predvidjeti kako bi reagovao i kako bi se osecao. Nakon vise godina braka razvesti se bez emocia znaci da ih nije odavno ni bilo.

To je ipak nesto nedozivljeno. Ako se imaju djeca to su jos dodatne komplikacije, objasnjavati djetetu da mati voli zene i sl,

Prevara nije samo fizicka nego je covjek prevaren jer je zasnovao porodicu sa osobom koja nije ono za sta se predstavljala.


ima smisla da,praksa je nesto drugo
,,po psiholoskom smislu navela sam Ljubav kao prvobitni indikator i u mom slucaju sam ga stavila na tron pokretackog mehanizma dobronamjernosti ,naspram same emocije !!!Ljubav je mjesavina emocija strasti i navike ne samo emocija,emocija po meni je ograniceno shvatanje ljubavi,,(prakticno najvjerovatnije da ce osjecaj tuga ili bjes zavladati i da se to treba odradivati u odnosima ljubavi i postovanja jednih prema drugima,,on ,nasa djeca ,ja ,,
i on njegov partner,nasa djeca )
i ne mogu tu ljubav ograniciti na jednu stvar kada znamo da mnoge ljubavi ne opstaju zbog emocija vec zbog navike ,
moja ljubav kao zelja ili licni dozivljaj prema muzu nakon 27 godina braka kojeg volim biti ce na kraju dobronamjerna ,
mi svi imamo i pri prevari i rastavi braka pravo izbora kako cemo odreagovati u datoj situaciji mozemo emocijom napadati ili zastititi nekoga jer u razvoju emocija (bjes,,gubitak,,tuga vaznu ulogu ima sazrijavanje bracnog para kao para i na kraju braka rastave moramo imati obzira prema sopstvenim postupcima onog osjecaja neposjedovanje onog drugog kao neka dobra teorija ,imam ga dok ga imam pored sebe samo dok to i on sam zeli ,ima me dok me ima i dok to i ja zaista sama zelim kada se ovo poremeti neka ide svako svojim putem u principu zelim da ta osoba bude i dalje sretna u svom ponovnom izboru
08-02-2012 at 10:33 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prevara sa osobom istog pola

citat:
senzualna wrote:
citat:


...a sta je sa nama lezbejkama koje smo zarobljene u musko tjelo?
08-02-2012 at 20:26 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prevara sa osobom istog pola

citat:
Dilber wrote:
citat:
senzualna wrote:
citat:


...a sta je sa nama lezbejkama koje smo zarobljene u musko tjelo?


nista

pusti je ,,neka izade iz ropstva ..

[Edited by senzualna on 09-02-2012 at 09:35 GMT]
09-02-2012 at 09:33 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 41
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Sex : Prevara sa osobom istog pola New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice