Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Niko se ne moze nazor zadrzati
Strana: 1 2 3 4
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Niko se ne moze nazor zadrzati

citat:
Azur wrote:
Jian Feng iz kineskog grada Heganga oženio si i živio sretno dok nije dobio prvo dijete. Rekao je da mu je dijete "ružno" i da ne lièi na roditelje, pa je èak optužio suprugu da ga je prevarila sa ružnim muškarcem.

Supruga se uplašila i pokazala mu svoje slike prije estetskih operacija, a kada je Jian vidio stare slike "ružne" supruge tužio ju je i zatražio razvod.

Sud je odluèio od njegovu korist i dodijelio mu odštetu u visini od 120.000 dolara, jer se supruga pretvarala da je neko drugi i prevarom ga uvukla u brak.


Joj
a skoro sam citala o zeni ciji je muz vukodlak(zaboravih kako se zove taj sindorm) uglavnom rodila s njim i djecu i djeca naslijedila tu esktremnu dlakavost (jedno curica) i kaze zena kad smo se zabavljali on je sve brijao nisam ja ni znala. Pa stvarno da ga covjek ubije . Tako je to Azure neki se dobro prodaju.

E sada tema, srce je opasan igrac, kad je nesto drago drago je kad nije nije, e sad nekome je bitna forma nekome sustina. Ja volim da me toliko voliiiiiiiiii da ono crce za mnom i ne bih moja sujeta podnijela da sam s nekom ko voli drugu. Sto kaze nas dragi i na mene ljuti Besmir - mrŠŠŠŠŠ

Kagemusa, jesi ti meni nesto neobican, isto neki inspektor sve nesto tajnovito, sve nesto ti znas drugi ne znaju. Opusti se ba, vidi kako nam je lijepo , a ako koja pp i zaluta pa neka, problem je jedino sto neki, ako sam dobro shvatila cuvaju pp meni to prelazi neke granice.

01-03-2012 at 11:34 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Niko se ne moze nazor zadrzati

i azur i sunce - uzas!

al' ima to i drugu stranu medalje. ja sve ovom svom pokazujem slike svoje iz proslosti, ubjedjujem ga da bi djeca bila lijepa i mrsava, al' on ne smije, boji se! vidis, s nekima je dzabe bit iskren

(naravno, sala mala)

01-03-2012 at 13:42 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Niko se ne moze nazor zadrzati

citat:
sunce wrote:


Joj
a skoro sam citala o zeni ciji je muz vukodlak(zaboravih kako se zove taj sindorm) uglavnom rodila s njim i djecu i djeca naslijedila tu esktremnu dlakavost (jedno curica) i kaze zena kad smo se zabavljali on je sve brijao nisam ja ni znala. Pa stvarno da ga covjek ubije . Tako je to Azure neki se dobro prodaju.

E sada tema, srce je opasan igrac, kad je nesto drago drago je kad nije nije, e sad nekome je bitna forma nekome sustina. Ja volim da me toliko voliiiiiiiiii da ono crce za mnom i ne bih moja sujeta podnijela da sam s nekom ko voli drugu. Sto kaze nas dragi i na mene ljuti Besmir - mrŠŠŠŠŠ

Kagemusa, jesi ti meni nesto neobican, isto neki inspektor sve nesto tajnovito, sve nesto ti znas drugi ne znaju. Opusti se ba, vidi kako nam je lijepo , a ako koja pp i zaluta pa neka, problem je jedino sto neki, ako sam dobro shvatila cuvaju pp meni to prelazi neke granice.




suncice, ne znam jel do mene, al' se osjetih prozvanim pored nicka kagemushe, al' i ako nije da ja nesto reknem odje - nek se nadje......Nisam ja ba sveznajuci 'k'o neki inspektor' ako je meni bilo upuceno , nego sam htio reci kako ne treba sve u zivotu shvatati na prvu i da nije sve lako za razumjeti, pogotovo onima koji su u ulozi posmatraca (tema podforuma ) Cesto cujem kako ljudi donose zakljucke i sud o necijim problemima (rastavama, prekidima veza itd) unaprijed i naprecac, a kao culi su to od aktera samih ) a tako malo znaju o uzrocima jer ih mozda osoba kojoj se to dogadja zeli zadrzati detalje dalje od javnosti i da je sita objasnjavanja i zeli zadrzati neke stvari samo za sebe (sto ja pozdravljam uvelike, jer ono sto se dogadja u kuci-treba i da ostane u kuci).

Elem, ja rekoh i odoh sad rahat lec'...
02-03-2012 at 23:31 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Niko se ne moze nazor zadrzati

citat:
sunce wrote:


Joj
a skoro sam citala o zeni ciji je muz vukodlak(zaboravih kako se zove taj sindorm) uglavnom rodila s njim i djecu i djeca naslijedila tu esktremnu dlakavost (jedno curica) i kaze zena kad smo se zabavljali on je sve brijao nisam ja ni znala. Pa stvarno da ga covjek ubije . Tako je to Azure neki se dobro prodaju.

E sada tema, srce je opasan igrac, kad je nesto drago drago je kad nije nije, e sad nekome je bitna forma nekome sustina. Ja volim da me toliko voliiiiiiiiii da ono crce za mnom i ne bih moja sujeta podnijela da sam s nekom ko voli drugu. Sto kaze nas dragi i na mene ljuti Besmir - mrŠŠŠŠŠ

Kagemusa, jesi ti meni nesto neobican, isto neki inspektor sve nesto tajnovito, sve nesto ti znas drugi ne znaju. Opusti se ba, vidi kako nam je lijepo , a ako koja pp i zaluta pa neka, problem je jedino sto neki, ako sam dobro shvatila cuvaju pp meni to prelazi neke granice.





De ti nama reci,onako iskreno, jesi li ti svome dragom pokazala svoje slike i to iz perioda kada te nije poznavao??

Ja svojoj, sada bivsoj dragoj, nisam smjeo pokazit...inace se nikad ne bi udala za mene

04-03-2012 at 00:00 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Niko se ne moze nazor zadrzati

citat:
Azur wrote:



De ti nama reci,onako iskreno, jesi li ti svome dragom pokazala svoje slike i to iz perioda kada te nije poznavao??

Ja svojoj, sada bivsoj dragoj, nisam smjeo pokazit...inace se nikad ne bi udala za mene



ma tvoja je haman ipak dosla tobe.
04-03-2012 at 00:22 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Niko se ne moze nazor zadrzati

najbolje je ko blentava.
Ona se i ne trudi da nekog zadrži.
ne da svog rahatluka i ne bihuzuri nikog.
Malo je takvih

04-03-2012 at 01:04 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Niko se ne moze nazor zadrzati

citat:
Inspektor wrote:


suncice, ne znam jel do mene, al' se osjetih prozvanim pored nicka kagemushe, al' i ako nije da ja nesto reknem odje - nek se nadje......Nisam ja ba sveznajuci 'k'o neki inspektor' ako je meni bilo upuceno , nego sam htio reci kako ne treba sve u zivotu shvatati na prvu i da nije sve lako za razumjeti, pogotovo onima koji su u ulozi posmatraca (tema podforuma ) Cesto cujem kako ljudi donose zakljucke i sud o necijim problemima (rastavama, prekidima veza itd) unaprijed i naprecac, a kao culi su to od aktera samih ) a tako malo znaju o uzrocima jer ih mozda osoba kojoj se to dogadja zeli zadrzati detalje dalje od javnosti i da je sita objasnjavanja i zeli zadrzati neke stvari samo za sebe (sto ja pozdravljam uvelike, jer ono sto se dogadja u kuci-treba i da ostane u kuci).

Elem, ja rekoh i odoh sad rahat lec'...


Ma ne, nisam na tebe ni pomislila, komentar se odnosio na kagemusu i njegovu pricu o pp.

Usput, s ovim sto si sada napisao se slazem, obicno svijet prica o necemu o cemu pojma nema, sta nije ni iskusio pa mu lako pricati.

Ne osudjujem lako ljude, a posebno ne govorim NE BIH JA NIKAD, to je nekad kao kletva, kad je izgovoris i ostvari se

Zao mi je zbog nesporazuma, ne zamjeri
04-03-2012 at 20:59 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Niko se ne moze nazor zadrzati

citat:
statebriga wrote:
ja sve ovom svom pokazujem slike svoje


I ja isto, svakom svom...pokazujem slike sebe kao bebe, malog deteta, devojèice, tinejdžerke, devojke, iz prvog i drugog braka, i onda kažem:
- Jesi li još zainteresovan? Za mene?
Obièno nije, smori se od gledanja slika.

05-03-2012 at 00:08 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Niko se ne moze nazor zadrzati


Evo ga Sunce Isti kao u tvojoj prici




06-03-2012 at 18:22 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Niko se ne moze nazor zadrzati

citat:
Azur wrote:



De ti nama reci,onako iskreno, jesi li ti svome dragom pokazala svoje slike i to iz perioda kada te nije poznavao??

Ja svojoj, sada bivsoj dragoj, nisam smjeo pokazit...inace se nikad ne bi udala za mene




Ovo je slika koju i sad nosi u novcaniku vidis kako je romantican

14-03-2012 at 01:32 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 46
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Niko se ne moze nazor zadrzati New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice