Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad!

citat:
hurija wrote:


pa, dobro ce ona proc', meni lijepo upakovali abrazivno sredstvo za ciscenje domacinstva pa brze-bolje dali pravi poklon kad su mi vidjeli facu

Ne znam ti ja sta je to, u mene se zena izborila za ote poslove, skoro ko Klara Cetkin


08-03-2012 at 09:39 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad!

posto mogu da izaberem kao i sve ostalo u zajednickom zivotu ja zelim da se radujem osmom martu kao i nekom 10 martu,,
ne zelim da svedem samo jedan jediti dan gdje nam se kao zenama paznja treba da pokloni,
osmi mart bi trebao i da posjeti da borba za prava jednakosti jos uvjek traje ulazem ´na prvom mjestu snagu u samu sebe ,
a muskom svjetu uvjek kazem ne pridrzajite nam samo vrata pridrzite nam i usisivac a ruzu sto se tice cvjeca moze´te donositi svaki dan jer obozavam cvjece ,,i kada mi zene donesu cvjece ja se obradujem jer je gest paznje i dobrih manira

08-03-2012 at 10:44 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad!

citat:
Abulafija wrote:

Ne znam ti ja sta je to, u mene se zena izborila za ote poslove, skoro ko Klara Cetkin





Abu,
da li se i u Danskoj ignorira internacionalni dan zena kao kod nas u zapadnoj Germany??Sistematsko ignorisanje jer je praznik nastao iz ljevicarske tradicije Klara C,Roza Luxemburg!(asocijacije sa komunizmom)
08-03-2012 at 11:01 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad!

citat:
senzualna wrote:


Abu,
da li se i u Danskoj ignorira internacionalni dan zena kao kod nas u zapadnoj Germany??Sistematsko ignorisanje jer je praznik nastao iz ljevicarske tradicije Klara C,Roza Luxemburg!(asocijacije sa komunizmom)


Ne mislim ja da se ignorise zglave, imaju debate, demonstracije manjeg ili vece obima, dan je posvecen borbi zena vlastita prava.
Mozda je malo feministicki pokret preuzeo i ovdje tu borbu, i mozda su ovdje zene prilicno izjednacene s muskarcima, ali definitivno nema cvijeca, poklona, i osmomartovskih zapijanja od strane ovih pomenutih zena
08-03-2012 at 11:17 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad!

citat:
Abulafija wrote:


Ne mislim ja da se ignorise zglave, imaju debate, demonstracije manjeg ili vece obima, dan je posvecen borbi zena vlastita prava.
Mozda je malo feministicki pokret preuzeo i ovdje tu borbu, i mozda su ovdje zene prilicno izjednacene s muskarcima, ali definitivno nema cvijeca, poklona, i osmomartovskih zapijanja od strane ovih pomenutih zena



Evo upravo CITAM jedan clanak...
08-03-2012 at 11:27 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad!

citat:
Abulafija wrote:


Ne mislim ja da se ignorise zglave, imaju debate, demonstracije manjeg ili vece obima, dan je posvecen borbi zena vlastita prava.
Mozda je malo feministicki pokret preuzeo i ovdje tu borbu, i mozda su ovdje zene prilicno izjednacene s muskarcima, ali definitivno nema cvijeca, poklona, i osmomartovskih zapijanja od strane ovih pomenutih zena


znaci ,da se ipak dosjete da izadu na ulice i da se zahvale prethodnicama kao izraz postovanja prema pravima za koja su se one izborile umjesto nas a mi danas uzivamo puno pravo da muzu kazemo da zena nije na danasnjici samo za krpe i sporeta´.
08-03-2012 at 15:23 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad!

Moram reci svoju nebulozu, ubi me neizdrz.

Kakav ba internacionalni dan zena?

Sve je to budalastinja, kao i dan za valentino. Neki cvjecar i slasticar se dosjetio kako da samo u jednom danu napravi profit od kojeg ce zivjeti cijele godine.

Kao sto rekoh, zeni treba da je 8. mart svaki dan.

Sve ove ostale budalastinje da prostite, kuranfil i bajate bombonjere na 8. mart su ostaci proleterskih obicaja nasa nem zajednicke domovine.

08-03-2012 at 15:40 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad!

citat:
Abulafija wrote:


Fala dje cula i ne cula
Meni ne kamci niko nista, a ni ne kupujem nista nikome
Al nesto me, da izvines zub zabolio, prvi put nakon jedno 20 godina, p akontam, eto troska i to pozamasnog
Kaze kolega vadjenje zuba on platio 750km
Reci cu zeni, eno ti poklona kod zubara osto


dobro da te nije zabolilo šta drugo

elem,ja odšljakah i danas isto kao i što æu sutra i kao što sam juèe...naravno ,nema šaMse da u BIH ovakvoj kakva je sada moja plata bude ista kao kod mog muškog kolege,iako sam mnogo vrijednija,struènija i odgovornija od njega...jer o tome ipak odluèuje jedan muškarac...
ali ipak volim ovaj dan...prija mojoj ženskoj sujeti taj mali buketiæ ostavljen na jastuku,radnom stolu ili virtuelna muzièka želja poslana sms-om ili mailom...jer ja sam ipak samo žena,a nema žene koja ne voli makar malo pažnje...
http://youtu.be/YJWswDPC3iU
08-03-2012 at 16:22 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad!

citat:
soraya wrote:


dobro da te nije zabolilo šta drugo

elem,ja odšljakah i danas isto kao i što æu sutra i kao što sam juèe...naravno ,nema šaMse da u BIH ovakvoj kakva je sada moja plata bude ista kao kod mog muškog kolege,iako sam mnogo vrijednija,struènija i odgovornija od njega...jer o tome ipak odluèuje jedan muškarac...
ali ipak volim ovaj dan...prija mojoj ženskoj sujeti taj mali buketiæ ostavljen na jastuku,radnom stolu ili virtuelna muzièka želja poslana sms-om ili mailom...jer ja sam ipak samo žena,a nema žene koja ne voli makar malo pažnje...
http://youtu.be/YJWswDPC3iU



Ja to, iskreno, ne razumijem.
Cuj neda istu platu, samo zato sto si zensko......
08-03-2012 at 19:31 | Ukljuèi u odgovor
Salai
Nivo: Forumski vuk
Bolje biti star nego pijan :D

Registriran(a): 03-02-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 505
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad!

citat:
MelMel wrote:
Moram reci svoju nebulozu, ubi me neizdrz.

Kakav ba internacionalni dan zena?

Sve je to budalastinja, kao i dan za valentino. Neki cvjecar i slasticar se dosjetio kako da samo u jednom danu napravi profit od kojeg ce zivjeti cijele godine.

Kao sto rekoh, zeni treba da je 8. mart svaki dan.

Sve ove ostale budalastinje da prostite, kuranfil i bajate bombonjere na 8. mart su ostaci proleterskih obicaja nasa nem zajednicke domovine.



08-03-2012 at 20:42 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 14
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Ženski minder : plakat´ il´ se radovat´, pitanje je sad! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice