Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Otpisane teme : Velika sramota za Imamovica! This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
New Topic
Pošiljalac Poruka
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica!

ja hocu da mi se objasni sto kaleidioskop nije smetao prosle godine
hljebe nacionalne stranke ustavom treba zabraniti

31-07-2012 at 13:14
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica!

ja sam bila u subotu na trgu i nije bilo toliko glasno. cak se nije culo ni na korzu dok ne pridjes trgu. a ne znam zbog cega bi to bilo sramota ako je koncert i konacno nesto dobro organizovano u ovom gradu

31-07-2012 at 14:44
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Velika sramota za Imamovica!

citat:
Aidatuzla wrote:



pa eto ja sam bila u onom kaficu odmah do stepenica kod baroka. mislim da je negdje u blizini bila neka muzika uzivo. naravno da se nista nije dobro culo.
vjerujem da je koncert bio dobar (zapravo, cula sam licno ). nisam ja rekla da je sramota. samo da je preglasno. i ne pretjerujem kad kazem da se culo na ircu

ono u ona dva kafica u carsiji, da ne komentarisem

ona dva kafica su sramota, ne modu da vjerujem da u centru grada ono dozvole
31-07-2012 at 15:15
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica! - sd

Mislim da se koncerti trebaju ogranièiti na vrijeme do recimo 1 sat ujutro i to prvenstveno zbog toga što je rijeè o urbanoj sredini gdje ima i starih i bolesnih i svakakvih... naravno, one kafiæe u centru možemo gledati kao goru stvar jer su oni tu svakodnevno a koncerti su bili samo 3 dana (u godini)
Èestitke organizatorima što je sve prošlo kako treba.

31-07-2012 at 15:23
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Velika sramota za Imamovica!

Tesnim, Bošnjaci i dan-danas pate od krize identiteta i kompleksa niže vrijednosti, pa stoga nemoj da te iznenadi bilo šta što je usmjereno protiv njih (nas, nebitno).

Što se Kaleidoskopa tièe, ako je SDA zaista mislila pokupiti simpatije bilo koga ovim saopštenjem onda su se grdno zeznuli. Lièno sam musliman, Bošnjak i toga se ne stidim pa taman da mi sad ovdje svi napišu da sam pripadnik tora, nacionalista i sl., ne interesuje me ali NIKAD, upamti NIKAD svoj glas ne bih dao SDA. SDA je za mene isto ono što je i SDP, s tim što SDA koristi osjeæaje vjernika da njima manipuliše (a raja je kod nas opæenito neobrazovana, nezainteresovana i, uglavnom, iskompleksirana).

Za mene lièno su koncerti Ede Maajke èisti krkanluk i primitivizam ali mi ne bi palo na pamet da kukam zbog toga. Slažem se da vjernicima može biti problem klanjati dok u isto vrijeme par stotina metara odatle kojekakvi "umjetnici" pjevaju ili šta veæ ali mi živimo u takvoj sredini u kojoj ovakve stvari ne prolaze.

Mislim halo, SDA i Tuzla, de ba...

Nego, moj savjet, da se spasiš nepotrebnog srkleta i nerviranja - seli odavdje. Lièno sam na dobrom putu ka napuštanju zemlje, pa ako imaš ikakve šanse bježi. Ne samo zbog islama, ovog, onog, veæ što ovdje najbolje prolazi primitivizam (koji, svakako, dolazi i od SDA).

PS: I napusti stranku, trebala bi kao muslimanka znati da musliman ne bi trebao bit èlan, niti sljedbenik kriminalaca. ;)

31-07-2012 at 15:52
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica!

Opet se vi Srbi Hrvati i Muslimani hebete, a mi Cigani nahebemo........

31-07-2012 at 16:16
e_M_i_r
Nivo: Forumski doajen
Reci ciki aAaAa...

Registriran(a): 30-09-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1039
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica!

31-07-2012 at 21:21
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica!

Dijaspora ti ostavi milijarde svake godine u BiH, pa odvojite malo i platite Panonsko....


Ovaj post je premjesten sa topica Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle
10-09-2012 at 10:10 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica!

citat:
camac wrote:

eh to je to jarane.. da njemu bi da kao i kad na Zapadu otvori kontejner, da u njemu nadje nove "starke", pa da moze onu zvijezdu sa njih, pokazivat kad dodje u domovinu.. al´ nema, ko sto reko Mujo Svileni: - Njonjo..



Iako s´ tobom nisam imao namjeru prozboriti ni jednu jer iskren da budem sa tobom se ne bih pozdravio ni preko mašica, ne mogu, a da ti na ovo ne odgovorim.

Prvo, èitav rat sam proveo u Bosni i niti sam "podrumaš" niti "pobjegulja"...Drugo, do kontejnera odem samo kad trebam baciti smeæe i treæe hvala Bogu dobro sam školovan i situiran. Sve u svemu zadovoljan sam...

Sad malo i o vjerskim partijama...Ne znam kako vas jedna rijeè može toliko "uznervoziti" da iste bili u stanju insana za muda objesiti...pa valjda je demokratija i ponekad sebi možemo priuštiti i da kažemo nešto što se drugima ne sviða. Pa pobogu dosta smo živjeli u mraku pod tiranijom crvene bande...Dakle, sticajem okolnosti bio sam prisutan kada su mnogi BH politièari (kako oni manjeg kalibra, tako i oni veæi) iz BiH dolazili u ovu vukojebinu gdje živim da posjete "svoj" narod i da vide mogu li šta uèiniti da se jadna dijaspora ne pati ovoliko. Meðu tim politièara izdvojit æu neke veæinom iz SDA stranke. Ni jedan od njih nije došao, a da nije posjetio i jedan centar u kome se okupljaju bošnjaci/bosanci. Nekoliko puta sam prisustvovao i petkom na džumi. I nakon što se obavi džuma namaz onda se krene o politici...i par puta sam svojim oèima vidjeo, svojim ušima èuo te politièare kako pozivaju dijasporu da ni manje ni više nego da glasaju za SDA...jer eto samo ona æe im omoguæiti da se vrate na svoje, da im se naprave popaljene kuæe itd...itd...itd...naravno sve to uz punu podršku prisutnog Imama...

Otuda ta moja rijeè "vjerska" partija. Ja mislim da je lijepo nakon namaza sjediti i prozboriti koju i èuti koju pametnu od Imama, ali prièati iskljuèivo o jednoj partiji i na neki naèin agitovati na prisutne da glasaju za tu partiju za vrijeme džume, to je za mene van svake pameti...

I otuda i ta slika nacionalnih stranaka u dijaspori...Tu sliku su napravili politièari, a ne dijaspora...

I ja definitivno više ne bih na ovoj temi, ostavit æu to vama koji živite u BiH jer ipak vi ste ti koji dole živite, pa vi sebi i birajte one koji æe vas predstavljati, a ponekad i sramotiti po bijelom svijetu...
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle
10-09-2012 at 10:11 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Velika sramota za Imamovica!

citat:
Putnik wrote:


Iako s´ tobom nisam imao namjeru prozboriti ni jednu jer iskren da budem sa tobom se ne bih pozdravio ni preko mašica, ne mogu, a da ti na ovo ne odgovorim.

Prvo, èitav rat sam proveo u Bosni i niti sam "podrumaš" niti "pobjegulja"...Drugo, do kontejnera odem samo kad trebam baciti smeæe i treæe hvala Bogu dobro sam školovan i situiran. Sve u svemu zadovoljan sam...

Sad malo i o vjerskim partijama...Ne znam kako vas jedna rijeè može toliko "uznervoziti" da iste bili u stanju insana za muda objesiti...pa valjda je demokratija i ponekad sebi možemo priuštiti i da kažemo nešto što se drugima ne sviða. Pa pobogu dosta smo živjeli u mraku pod tiranijom crvene bande...Dakle, sticajem okolnosti bio sam prisutan kada su mnogi BH politièari (kako oni manjeg kalibra, tako i oni veæi) iz BiH dolazili u ovu vukojebinu gdje živim da posjete "svoj" narod i da vide mogu li šta uèiniti da se jadna dijaspora ne pati ovoliko. Meðu tim politièara izdvojit æu neke veæinom iz SDA stranke. Ni jedan od njih nije došao, a da nije posjetio i jedan centar u kome se okupljaju bošnjaci/bosanci. Nekoliko puta sam prisustvovao i petkom na džumi. I nakon što se obavi džuma namaz onda se krene o politici...i par puta sam svojim oèima vidjeo, svojim ušima èuo te politièare kako pozivaju dijasporu da ni manje ni više nego da glasaju za SDA...jer eto samo ona æe im omoguæiti da se vrate na svoje, da im se naprave popaljene kuæe itd...itd...itd...naravno sve to uz punu podršku prisutnog Imama...

Otuda ta moja rijeè "vjerska" partija. Ja mislim da je lijepo nakon namaza sjediti i prozboriti koju i èuti koju pametnu od Imama, ali prièati iskljuèivo o jednoj partiji i na neki naèin agitovati na prisutne da glasaju za tu partiju za vrijeme džume, to je za mene van svake pameti...

I otuda i ta slika nacionalnih stranaka u dijaspori...Tu sliku su napravili politièari, a ne dijaspora...

I ja definitivno više ne bih na ovoj temi, ostavit æu to vama koji živite u BiH jer ipak vi ste ti koji dole živite, pa vi sebi i birajte one koji æe vas predstavljati, a ponekad i sramotiti po bijelom svijetu...

ovo je bila digresija na petokraku i do cega nas je dovela, jer je od nje sve krenulo.. ne rovis ti po kontejnerima u ovom slucaju, nemoj se dzaba palit, jer da sam to htio reci, rekao bih kontejner za smece.. a ima kontejnera razlicitih namjena.. i pisi ti.. ako ne meni, pisi sa drugima.. meni kad nesto zapadne za oko, ja cu tebi odgovorit, taman da si 84-ku u ratu nos´o..
nemoj skretat s teme i nemoj "rezat" komentara, nisu tam ni masice garave, kao one kod kuce..
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle
10-09-2012 at 10:35 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 9
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: hiki, Kuhar, ladybird, MorisonJMire, princeza, rasa, stana, tuzlastana, TZ_82
FORUM : Otpisane teme : Velika sramota za Imamovica! This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice