Info: Osnovna pravila ponašanja na forumu Tuzlarija: Èlanovi foruma Tuzlarija obavezni su da ne objavljuju uvredljive poruke po bilo kojoj osnovi. Nije dopušteno objavljivanje prijeteæih poruka, ni onih u kojima se otkriva identitet ili zadire u privatnost drugih korisnika foruma. Nije dopusteno objavljivati sadrzaj privatnih prepiski forumasa, bilo da su u pitanju E-mail ili privatne poruke. Administratori i moderatori foruma imaju pravo uklanjati, premještati ili zatvarati teme koje nisu u skladu sa Pravilima foruma. Takoðer, imaju pravo mijenjati naslove tema, te prema potrebi brisati ili mijenjati problematiène poruke. Zbog kršenja Pravila foruma kao i ometanja toka rasprave, moderatori predlažu sankcije koje sprovode administratori Foruma. Uz pismene, javne ili privatne opomene, neke od sankcija su udaljavanje sa Foruma na sedam dana ili trajno. Svi koji imaju moderatorske funkcije predloženi su od strane forumaša i moderiraju besplatno te nije dopušteno vrijeðanje moderatora! Za više informacija obratite se privatnom porukom moderatorima i administratorima.


FORUM : Da nam forum bude bolji : Pitanja i odgovori
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanja i odgovori

sad šalu na stranu. na forumu je stanje, kad se uporedi sa nekoliko mjeseci unazad, fantastièno. razne vrste podjebavanja i izazivanja su gotovo prestala. tu i tamo se ukrste maèevi, al' i to je normalno. sve u svemu, forum je poèeo zaista normalnije da funkcioniše. do skoro nisi mogao da otvoriš 90% tema da ih rahat proèitaš. kafiæ je bio poligon za sve vrste bljuvotina i sranja, što je konaèno dovedeno u red. elem "keep up the good work"

09-01-2014 at 22:24 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanja i odgovori

citat:
sunce wrote:


Ok je i kad se premjesti (pa da procitamo), ali neke ne treba uljepsavati, ne mozes ti zlobost camca ni pomocu trikova sakriti. Selektivno editovanje je po meni guranje pod tepih tudjih bljuvotuna.


ne znam Sunce, da li se sjecas kad sam ti ja ukazivao na neka krsenja pravila foruma i trazio od tebe samo da opomenes, nista vise.. a ti meni kazes: samo ignore..
evo prilike da ti uzvratim savjet..
09-01-2014 at 22:26 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanja i odgovori

citat:
borbeni wrote:
sad šalu na stranu. na forumu je stanje, kad se uporedi sa nekoliko mjeseci unazad, fantastièno. razne vrste podjebavanja i izazivanja su gotovo prestala. tu i tamo se ukrste maèevi, al' i to je normalno. sve u svemu, forum je poèeo zaista normalnije da funkcioniše. do skoro nisi mogao da otvoriš 90% tema da ih rahat proèitaš. kafiæ je bio poligon za sve vrste bljuvotina i sranja, što je konaèno dovedeno u red. elem "keep up the good work"

ja se bas i ne slazem s tobom, jer podjebavanja i izazivanja jos uvijek itekako ima, ja cak primjecujem da ga sad vise ima nego ranije.
ali, svako ima svoje vidjenje
09-01-2014 at 22:30 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanja i odgovori

citat:
laly wrote:

ja se bas i ne slazem s tobom, jer podjebavanja i izazivanja jos uvijek itekako ima, ja cak primjecujem da ga sad vise ima nego ranije.
ali, svako ima svoje vidjenje


moRe bit'

naravno da se mišljenja razlikuju, al' ja bih eto volio malo konkretnije da mi se ukaže na provokatore, može i na PP. baš bih volio da obratim pažnju. spreman sam promijeniti mišljenje, ako postoje argumenti, ovako mi djeluje kao "samo nek' nije po tvom"
09-01-2014 at 22:43 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanja i odgovori

citat:
camac wrote:

ne znam Sunce, da li se sjecas kad sam ti ja ukazivao na neka krsenja pravila foruma i trazio od tebe samo da opomenes, nista vise.. a ti meni kazes: samo ignore..
evo prilike da ti uzvratim savjet..


Ne sjecam se, od tebe se jedino sjecam vrlo uvredljivih postva, kako drugima tamo i meni.

Smatram te losom osobom, i mislim da si ti zadnji koji treba da ukazujes na krsenje bilo kojih pravila.

Procitala sam ono jucer sto si meni uputio, mene bi bilo stid obratiti se nekome poslije toga, ali tebe ocito nije.

Ne odgovaraj mi, ne obracaj mi se, kod mene si na ignore.
09-01-2014 at 22:46 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanja i odgovori

citat:
borbeni wrote:


moRe bit'

naravno da se mišljenja razlikuju, al' ja bih eto volio malo konkretnije da mi se ukaže na provokatore, može i na PP. baš bih volio da obratim pažnju. spreman sam promijeniti mišljenje, ako postoje argumenti, ovako mi djeluje kao "samo nek' nije po tvom"


pa jasno se vidi ko provocira a mozda za tebe to ne izgleda tako i stavrno ne vidim potrebu sto bi ja tebi ukazivala koga ja vidim kao provokatore.
ne vidim razlog za napoimnjanje kako se moje repliciranje na tvoj post dovodi u vezu sa "samo nek nije po tvom" kad sam naglasila da nam se misljenja bas razlikuju.
09-01-2014 at 22:49 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanja i odgovori

citat:
laly wrote:

pa jasno se vidi ko provocira



jasno ti je, nadam se, da postoji moguænost da se ne proèitaju svi postovi na forumu
09-01-2014 at 22:53 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanja i odgovori

citat:
borbeni wrote:



jasno ti je, nadam se, da postoji moguænost da se ne proèitaju svi postovi na forumu



Meni je nekad zao sto je tako, jer propustim puno toga, nema sanse da procitam sve sto se napise. Uglavnom citam gdje mene neko spomene (trazilica).

09-01-2014 at 22:57 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanja i odgovori

citat:
sunce wrote:


Ne sjecam se, od tebe se jedino sjecam vrlo uvredljivih postva, kako drugima tamo i meni.

Smatram te losom osobom, i mislim da si ti zadnji koji treba da ukazujes na krsenje bilo kojih pravila.

Procitala sam ono jucer sto si meni uputio, mene bi bilo stid obratiti se nekome poslije toga, ali tebe ocito nije.

Ne odgovaraj mi, ne obracaj mi se, kod mene si na ignore.


znam da si procitala, nisam se ja ni trudio da izbrisem.. i bez obzira na sve, o tebi imam lijepo misljenje.. al kao sto rekoh, samo ignore..
P.S.
zao mi je sto se ne sjecas, nekad sam ja bio drugaciji.. a za krsenje pravila foruma, kad ih ti prestanes krsiti, onda ocekuj da i drugi prestanu sa time..
10-01-2014 at 09:12 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanja i odgovori

e jebo majku sta je juce bilo
pa ima nas sto nismo 24/7 na forumu..kako sad da upratim..jebiga kad je to najinteresantnije... ;hanka

10-01-2014 at 10:29 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 53
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Da nam forum bude bolji : Pitanja i odgovori New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice