Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Hatorljivost forumaš(ic)a
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Hatorljivost forumaš(ic)a

Nije niko tolerantniji od mene  


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
19-10-2012 at 14:49 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Hatorljivost forumaš(ic)a

Beli kad se nešto desi i neko nekom nešto doðe na hator,nastaje distanciranje od nekoga zbog neèega.
Najèešæe je to od osobe prema osobi,a nije rijetko da to bude insana nešto sramota ili stid zbog stvari koja se desila...

Kod djece je to drugaèije,taj hator se zaèas riješi što dogovorom,što galamom što meðusobnim marisanjem,grebanjem, udaranjem ,ujedanjem ....ali za divno èudo opet nakon par minuta djeca zaborave da se išta desilo i kad vidiš opet se lijepo igraju ako se nisu umiješali stariji....
Ima djece pa su ono "uvor"(ovo ne bih znao pojasnit',ali beli ono nekako "i neæe zadugo da popusti " )
Kad HIN proðe huja ,onda se opet skoèiju i igraju sa ostalom djecom....Zato ka'jm,nekad je bolje ko djeca lijepo se igrat i gledat' da se kome ne doðe na hator...
(Je l' tako hurija?)

Sad beliæem svako æe rijet,ovo ono,al haman je bolje pazit da se kome ne doðe na hator neg da se insan džabE s kime zamjeruje .
Onda ispa'ne da su nam forumašice manje hatorljive od forumaša ,'nako gledajuæ'
Èujemo ono
"èo'jk prevario ženu s drugom"....
Stariji bi rekli:
"Nema manje štete,a veæeg hatora"

01-11-2012 at 09:59 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Hatorljivost forumaš(ic)a

citat:
djecko wrote:
Beli kad se nešto desi i neko nekom nešto doðe na hator,nastaje distanciranje od nekoga zbog neèega.
Najèešæe je to od osobe prema osobi,a nije rijetko da to bude insana nešto sramota ili stid zbog stvari koja se desila...

Kod djece je to drugaèije,taj hator se zaèas riješi što dogovorom,što galamom što meðusobnim marisanjem,grebanjem, udaranjem ,ujedanjem ....ali za divno èudo opet nakon par minuta djeca zaborave da se išta desilo i kad vidiš opet se lijepo igraju ako se nisu umiješali stariji....
Ima djece pa su ono "uvor"(ovo ne bih znao pojasnit',ali beli ono nekako "i neæe zadugo da popusti " )
Kad HIN proðe huja ,onda se opet skoèiju i igraju sa ostalom djecom....Zato ka'jm,nekad je bolje ko djeca lijepo se igrat i gledat' da se kome ne doðe na hator...
(Je l' tako hurija?)

Sad beliæem svako æe rijet,ovo ono,al haman je bolje pazit da se kome ne doðe na hator neg da se insan džabE s kime zamjeruje .
Onda ispa'ne da su nam forumašice manje hatorljive od forumaša ,'nako gledajuæ'
Èujemo ono
"èo'jk prevario ženu s drugom"....
Stariji bi rekli:
"Nema manje štete,a veæeg hatora"

nista ovo - ono prijatelju,
arefim,

ja sam isto stekao utisak da ucesnici ovog virtualnog cirkusa cesto dozivljavaju razlike u misljenjima, vrlo licno, dinamicno se odgovara i vodi rasprave,
makar nam se jednom tako nesto desilo ovde,
helem, dinamika mozda i nije problem vec upravo ta HATORLJIVOST, naljute se distanciraju, ignorisu ti postove cak i one koji ih impresioniraju, ako ista odgovore, bezizostavno navedu sta tacno i zbog ceka su nesto lajkali ili odgovorili, ostavljajuci te opet u tom nekom cosku, kao nisi vise kompetentan za nivo njihovog rasmisljanja,
prave se grupice kao u kafani za odvojenim stolovima,
rijetko se partija i sastavlju stolovi,
znaci nema kompromisa, nema razumijevanja, nema druzenja...

meni to cesto bude smijesno ali ipak na kraju zalosno
01-11-2012 at 10:25 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Hatorljivost forumaš(ic)a

A što se vas dvojica tolko èudite Pa zbog tog mentaliteta koji vlada na našim prostorima je upravo situacija takva kakva jeste i oko nas u stvarnom životu. Ovaj virtuelni ne može biti ništa bolji od ovog realnog, može samo gori, što ustvari i jeste , jer ovdje je "hatorljivost" u svom pravom svjetlu i velièini, samim tim što su ljudi uglavnom sakriveni iza nekog drugogo imena i monitora. A to još govori u prilog tome, kolko smo mi iskompleksirana nacija, sujetna još uz to...uvijek bili i uvijek æemo biti.
Ali nejse ako poènem naširoko, rasuæu se pa možda još nekom i na žulj stanem, pa eto ti belaja i ignor liste
Ja vala ne hatorim tako lako, ima mnogo mišljenja s kojima se ne slažem, al kažem svoje i zdravo. Jedino što ne podnosim je hinjaluk i bezobrazluk, a ima ih par ovdje s kojima se i trudim da ne komuniciram
I eto šta æeš , što bi rekli "s kim si , s njim si"

01-11-2012 at 11:05 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Hatorljivost forumaš(ic)a

citat:
sunce wrote:


Umjesto laly trebao si mene navesti kao primjer


Meni je najbolji Bosnjo, sa svima dobar zeza se, pise, sve ok, a cim namirise da se ko pocinje svadjati samo mudro posmatra i sa svima prica.

Bosnjo, ako kad proviris imas mahanje

Pa mogodoh
Samo sam se izgubio ,ne znam jesi li forumašica,moderator,administrator...I eto belaja,na mah bi se neko zakaèio i odma zahatorio što nisam preciziro
----------------------
evo onog nastavka:

Hathor je nastala iz Raovog oka te mu je najdraža kæer. Tokom pobune ljudi protiv Ra, Hathor je bila osvetnica. Ljudi su mislili da je Ra prestar da bi bio kralj. Tada reèe Ra tada Nunu (prvom okeanu): "Najstariji meðu bogovima od koga postadoše bogovi. Gle, ljudi stvoreni od oka moga smisliše zla djela protiv mene i bogova. Èekao sam, nisam ih ubio, prije nego što èujem rijeèi vaše o tomu." Reèe tada Njegovo Velièanstvo Nun: "Sine moj, Ra, ti si bog veæi od onoga što ga je stvorio i onih koji ga stvoriše! Tvoje je prijestolje snažno, veliki je strah meðu ljudima od tebe zavladao. Neka tvoje oko kazni one koji te uvrijediše!" I slože se tada svi bogovi i božice (bili su to Geb, Nut, Šu i Tefnut) i rekoše oni Ra:
"Veliki Ra, pobjegoše ljudi od tebe u pustinju, njihova su srca u strahu. Pošalji oko svoje da uništi one koji smisliše zlo protiv tebe, neka ono siðe u obliku Hathor."
Hathor siðe i pretvori se u groznu lavicu Sekhmet, koja donosi kugu i bolest. Ali, Ra je zaustavio Sekhmet te su ljudi preživjeli. Hathor se poslije udala za Horusa i rodila mu 4 sina.
02-11-2012 at 08:05 | Ukljuèi u odgovor
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Hatorljivost forumaš(ic)a

Jesam li se ja kad kome zamjerila nesto ne mogu da se sjetim...

02-11-2012 at 08:44 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Hatorljivost forumaš(ic)a

citat:
Crvena starka wrote:
Jesam li se ja kad kome zamjerila nesto ne mogu da se sjetim...

nisi,ali imaš kad, ne sikiraj se
24-11-2012 at 23:35 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Hatorljivost forumaš(ic)a

citat:
Crvena starka wrote:


pravo da ti velim, i jesam se zabrinula


Meni si se zamjerila! Ja da te pozdravim a ti se sminkas...ccc...bez rijeci sa na pola dignutom rukom ostadoh...
24-11-2012 at 23:52 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Hatorljivost forumaš(ic)a

Ma nemam rijeèi na hatorljivost nacije i generacije

[Edited by andjela on 22-01-2013 at 10:23 GMT]

21-01-2013 at 20:48 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Hatorljivost forumaš(ic)a

citat:
djecko wrote:
Igrate l' se lijepo ili ima onih koji zahatore


vala pomješano @djeèko
ja sam poprilièno iskljuèiva i kad nekome zahaterim ono pravo ,jako teško je da se to "odhateri"...a treba mi puno da nekom zahaterim,ali kad zahaterim onda je gotovo...nema više "igranja"...do kraja života
22-01-2013 at 08:46 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: adisa, Amelaaaa, anqilan456, Asjaaa, asja_m, aurora, con, edin_messi, fake, fare, grande, indyy, jaaaaaa, kunisch, majaaa, necko1972, nuhbeg, schousgeben, speedy07
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Hatorljivost forumaš(ic)a New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice