Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : koje su zene fatalne ?
Strana: 1 2 3
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: koje su zene fatalne ?

citat:
MelMel wrote:

aman zaman ti se bavis nekim opasnim sihologijama.


lalyina - fatalan je samo onaj ko s nogu obori - ali bukvalno.

i kad ostanem bez teksta sto bi se reklo
27-08-2013 at 22:32 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: koje su zene fatalne ?


Po meni su neki ljudi nekome fatalni, odnosno ostavili su u zivotu neizbrisiv trag. Tu istu recimo zenu, neko nije ni primijetio, nije zapazio a za nekoga je bila fatalna.

Tako ja to vidim, a drugo su zavodnice, one koje se igraju sa necijim osjecanjima, imaju njih vise i sl,to po meni nije fatalnost.

27-08-2013 at 22:33 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: koje su zene fatalne ?

citat:
laly wrote:

i kad ostanem bez teksta sto bi se reklo

e to se vec rjedje desava, bar meni.
27-08-2013 at 22:34 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: koje su zene fatalne ?

fatalno - meni je to uvijek nešto ili neko na nekoj granici, blizu opasnosti,ali ipak izazov...a izazov je nešto što je suština moga temperamenta...

27-08-2013 at 23:00 | Ukljuèi u odgovor
bubi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 113
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: koje su zene fatalne ?

citat:
Starka wrote:
drago mi je da se oglasiste na ovu temu

teorija fatalne zene :fatalna zena-nikada ne znas na cemu si s njom,prvo te digne u visine a potom te razbije od pod,zna manipulirati,uvijek igrice,i ona daje zavrsni udarac,proracunata,uvijek trazi neku korist,svatko u njezinom zivotu ima razlog zasto je tu,nekog ponizava,nekog iskoristava,rijetko voli,ne zna voljeti,dobro zna procitati ljude,jako inteligentna,umijece zavodenja,samouvijerena,nikog ne ostavlja ravnodusnim,uvijek dobija sto zeli,pobjeduje...
samo ako se dogodi da se zaljubi,nastane kaos,i bez obzira na osijecaj ipak na kraju unisti osobu...
Dali se slazete sa ovim


slazemo se samo pod uslovom da je u pitanju neki "balavac".Ovo balavac je pod znacima navoda jer se podrazumjeva osoba koja nije bas puno prosla u zivotu ili je jednostavno glup.Sto se tice fatalnosti,jedino je sigurno da je fatalan moj kurac,jer se bukvalno moze ufatit' ... Sve ostalo je moralni autizam ili ti narodski receno,kriza identiteta balkanske provincijske hanume koja je naravno indoktrinirana holivuskim filmovima i kojekavim jeftinim ljubavnim romanima i sapunicama...
27-08-2013 at 23:10 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: koje su zene fatalne ?

citat:
Starka wrote:
drago mi je da se oglasiste na ovu temu

teorija fatalne zene :fatalna zena-nikada ne znas na cemu si s njom,prvo te digne u visine a potom te razbije od pod,zna manipulirati,uvijek igrice,i ona daje zavrsni udarac,proracunata,uvijek trazi neku korist,svatko u njezinom zivotu ima razlog zasto je tu,nekog ponizava,nekog iskoristava,rijetko voli,ne zna voljeti,dobro zna procitati ljude,jako inteligentna,umijece zavodenja,samouvijerena,nikog ne ostavlja ravnodusnim,uvijek dobija sto zeli,pobjeduje...
samo ako se dogodi da se zaljubi,nastane kaos,i bez obzira na osijecaj ipak na kraju unisti osobu...
Dali se slazete sa ovim

velis, yebe te ko kauboj konja?
ako se radi samo o fizickoj fatalnosti, a znas da su najljepse tri stvari na svijetu, pice prije i cigareta poslije, onda takav vid fatalnosti prestaje kad se ta cigara ugasi.. kako kod zena, tako i kod muskaraca..
druga je stvar ako fatalnost ukljucuje i neke psihicke tj. duhovne kvalitete, pa dobija neku novu dimenziju, fatalne ljubavi, mozda cak i opsesije.. ako su fatalnosti obostrane, onda je to za filmskih ekrana sa hepiendom, mada se gotovo svima cini da su nasli sebi ono fatalno, u trenutku kada se odluce zivotno vezati.. sve je do licnog poimanja fatalnosti u tom trenutku i koliko dugo to poimanje traje kroz zivot.. nerijetko to opet zavrsi na onom pocetnom: ..ko kauboj konja..
nego Starka, de postavi sliku neke po tebi, fatalne zene (mozes i svoju ako se takvom smatras) pa da se ima neka osnova u odredjivanju ove fatalnosti..
ovako se moze reci da je fatalna zena ona koja je podlozna fatanju i zakljucit rasprava..
28-08-2013 at 10:17 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: koje su zene fatalne ?

za mene je pitanje sta mi posmatramo pod pojmom "fatalnost". evo ja bas razmisljam o tome i nemam neke vlasitite definicije.
evo sto wiki kaze:
"Fatalna žena


Fatalna žena je lik koji se èesto pojavljuje u književnosti i na filmu. Obièno je to zavodnica koja koristi svoju moæ kako bi zarobila junaka. Pojam se prvi put pojavio u francuskom jeziku, kao femme fatale, dok se pojam Vamp ustalio 1920-ih u Hollywoodu, a potjeèe od seksualnosti Vampira.
Iako su ispoèetka prikazivane kao zle, seksualno nezasitne i podle, fatalne žene su se èesto javljale i kao antijunakinje, pa i pokajnice. Danas je taj arhetip dobio znaèajke žene koja se stalno koleba izmeðu dobra i zla, ali u oba sluèaja postupa bezobzirno. Zlo je uvijek prisutno, bilo u samoj fatalnoj ženi, bilo u ljubavniku ili nekoj drugoj povezanoj osobi, a javlja se kad se tradicionalna uloga žene kao pokorne ljubavnice sukobi s drugim ciljevima.
Moglo bi se reæi da je fatalna žena tragièan lik zato što razlozi njezinih postupaka ostaju skriveni svima, pa i njoj. Njezina je liènost tajna za muškarce, zbog èega ih privlaèi, ali i za nju samu."
Ne znam meni ne lezi ova definicija nikako jer ja u fatalnost ne vidim zlo, haman da ja ne vidim zlo nikako ali eto...

28-08-2013 at 10:34 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: koje su zene fatalne ?

Upitah kolegu za definiciju fatalne zenske.

Kaze covjek, fatalna je ona koja te ebe pa te onda shebe.

28-08-2013 at 11:25 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: koje su zene fatalne ?

citat:
laly wrote:

Ne znam meni ne lezi ova definicija nikako jer ja u fatalnost ne vidim zlo, haman da ja ne vidim zlo nikako ali eto...


ni ja,pravo da ti kažem...i mislim da su pojam "famfatal"izmislili muškarci sa kompleksom indiferentnosti u odnosu na ženu( za neke muškarce je fatalna žena i rodjena majka)...
28-08-2013 at 11:48 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: koje su zene fatalne ?



Sve su zene fatalne. Bez njih se ne moze, a sa njima jos gore.

28-08-2013 at 12:39 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 24
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: cantra, consiliere, Dva kalja, gocamm, jasmin_m, Klikly, Kraut, Lejla k, naj jaci, Tiburon, VY Canis Majoris
FORUM : Sex : koje su zene fatalne ? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice