Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori
Strana: 1 2 3
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
ZmaJ-BiH
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 23-10-2013
Lokacija: Tz
Odgovori: 17
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori

Kakve su vase prognoze za uspijeh ili neuspijeh Demokratske Fronte u Tuzli? Mislite li da ce DF uzeti puno glasova SDP-u? Da li ce Tuzlaci biti voljni i sposobni osloboditi se jednoumljaskog nacina razmisljanja i po prvi puta izglasati neku drugu stranku umjesto SDP-a? Ili ste misljenja da Jasmin i SDP imaju prvise jaku hobotnicu i previse interesnih ljudi pod svojim skutama tako da drugi nemaju sanse?

03-11-2013 at 19:08 | Ukljuèi u odgovor
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori

Mišljenja sam da je DF samo projekat SDP-a svjesnog da im na predstojeæim izborima slijedi potop. Odnosno, DF æe okupit prelivode iz SDP-a (a vjerovatno æe odnijet pobjedu) i to je to, isto sranje, drugo pakovanje.

Otprilike ista stvar k'o i sa SDA i njihovim satelitima (SBB, SBiH i sl.) gdje se šaltaju kako vjetar puše.

03-11-2013 at 22:31 | Ukljuèi u odgovor
ZmaJ-BiH
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 23-10-2013
Lokacija: Tz
Odgovori: 17
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori

Ne slazem se da je to projekat SDP-a. Ali vidjet cemo s kime se Zeljko u koaliciju nakon izbora. Mislim da ce u Tz uzeti jedan dio glasova SDP-u ali radikalni crveni ce ipak i dalje glasati za SDP.

04-11-2013 at 08:20 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori

Da su izbori održani onog momenta kad je Komšiæ napustio SDP možda bi i napravio neki ozbiljniji rezultat ovako èisto sumnjam.

[Edited by yugi on 04-11-2013 at 10:45 GMT] 


<br /><br /><br /><br />

04-11-2013 at 10:45 | Ukljuèi u odgovor
ZmaJ-BiH
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 23-10-2013
Lokacija: Tz
Odgovori: 17
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori

REZULTATI PRVIH UNUTARSTANAÈKIH IZBORA DF BH ODRŽANIH U TUZLANSKOM KANTONU

http://www.demokratskafronta.ba/index.php?lang=ba&sel=4&view=154

@yugi, za sve ovo vrijeme nije ni SDP postao nista popularniji, vec naprotiv. Tako da DF-u ipak stvari idu na ruku.

04-11-2013 at 12:01 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori

citat:
ZmaJ-BiH wrote:
REZULTATI PRVIH UNUTARSTANAÈKIH IZBORA DF BH ODRŽANIH U TUZLANSKOM KANTONU

http://www.demokratskafronta.ba/index.php?lang=ba&sel=4&view=154

@yugi, za sve ovo vrijeme nije ni SDP postao nista popularniji, vec naprotiv. Tako da DF-u ipak stvari idu na ruku.


Naravno da je rejting SDP-a karastrofalan i zato je valjda Džugašvili i angažovao nekakvog Blerovog hairliju iz Engleske da mu bude kao nekakav PR(btw bilo bi interesantno sznati kolko se plaæa za usluge tog haitlije)ali kao što veæ rekoh kako vrijeme odmièe nekako Komšiæ pada u sjenu.To je barem moj nekakav dojam,naravno dopuštam moguænost da je to samo moja subjektivna percepcija. 


<br /><br /><br /><br />

04-11-2013 at 14:17 | Ukljuèi u odgovor
neveli
Nivo: Forumski vuk
Baška ilum, baška pamet.
Registriran(a): 08-04-2006
Odgovori: 605
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori

Glasati za Komsica i njegovu ekipu ne bi bilo neko oslobodjenje od "tz-sdp-jednoumlja" , jer sam Komsic do jucer je bio SDP..

Nista to nije novo, stari ljudi nove uniforme..

I na kraju krajeva, u ovoj strukturi nesposobnjakovica opcenito posmatrano, posebno kada je u pitanju Tz, SDP je za Tz i dalje najbolji izbor.. Oni su za Tz najbolji od losih, dok ne dodju neki potpuno novi..

O SDA ili nekim drugim strankama kada je u pitanju Tuzla ne zelim ni razmisljati - tek tu je katastrofa..

04-11-2013 at 17:18 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori

komšiæ je najviše glasova osvojio na prošlim izborima. definitivno ne bi trebao da bude zanemaren. ono što me raduje u svemu je, podjela dosadašnjeg sdp-ovog glasaèkog tijela.


mada je sve to opet isto g***o. i ja smatram da ništa novoga neæe donijeti.

04-11-2013 at 18:16 | Ukljuèi u odgovor
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori

Komšiæ je za mene jedan obièni demagog koji prièa ono što uši obiènog èovjeka vole èuti. Da me neko pogrešno ne shvati, ni po koju cijenu ne omalovažavam Komšiæeve zasluge tokom agresije na BiH, što se toga tièe tu mu skidam kapu, govorim iskljuèivo o postratnom periodu i njegovom politièkom angažmanu.

Uzevši to u obzir, sumnjam da bi se stvari znaèajnije mogle promijeniti kada je kvalitet života u BiH u pitanju tim nekim dolaskom DF-a na vlast, posebno zbog toga što i u DF stižu "izbjeglice" (aludiram na ex-kadrove iz drugih politièkih stranaka).

Mi kao narod prvo moramo krenuti od samih sebe, dakle mijenjati sebe (na bolje) - jihad al-nafs. Kad mi kao zajednica budemo normalni i pošteni ljudi (ne kažem da takvih danas nema, samo su u žešæoj manjini) tada možemo oèekivati bolje od politièara jer normalan i pošten narod æe iznjedriti normalne i poštene politièare.

Do tada, neka nam je Bog na pomoæi.

04-11-2013 at 18:58 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori

citat:
Caliph wrote:


Mi kao narod prvo moramo krenuti od samih sebe, dakle mijenjati sebe (na bolje) - jihad al-nafs. Kad mi kao zajednica budemo normalni i pošteni ljudi (ne kažem da takvih danas nema, samo su u žešæoj manjini) tada možemo oèekivati bolje od politièara jer normalan i pošten narod æe iznjedriti normalne i poštene politièare.

Do tada, neka nam je Bog na pomoæi.


Slazem se sa ovim,ali moram da te podsjetim na jednu stvar,a to je tkzv. "medjunarodna zajednica" odnosno velike sile.Da bi oni vladali "iza zastora" ,a to su bjelosvjetski lopovi, onda im svakako ne pasu polittcari koji nemaju "oraha u dzepovima" jer u protivnom ne mogu da ih ucjenjuju.Mi Bosnjaci toga moramo biti svjesni a da bi opstali moramo dobro biti mudri imajuci uvjek rezervni plan i racunajuci uvjek na ono najgore sto se moze desiti,a desavalo se tako da nam je historija u pravom smislu "uciteljica zivota". ja trenutno ne vidim ni jednog sposobnog politicara medju Bosnjacima.ili su kilavi ili imaju "oraha u dzepovima" dakle uvuceni u korupciju i kriminal te se sa njima kao takvim moze lako manipulisati od strane bjelosvjetskih mocnika.ne kazem da oni ne drze u saci i Dodika,ali za interes Bosnjaka je svakako veoma bitno da imamo jaku inteligenciju bez dlake na jeziku,a takvih nema bas puno.mozda Muhamed filipovic i jos par?
04-11-2013 at 20:12 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 30
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Demokratska Fronta u Tuzli - Izbori New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice