Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Izborna 2014.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna 2014.

A sad spektakl... Jope ispoèetka vezanje zastava, zlatne kašike...



Sinoæ na pitanje novinara o Bokirovih obeæanih 100 000 radnih mjesta Amir Zukiæ (SDA) odgovara da stoje iza obeæanja i da im je plan u sljedeæih 8 godina zaista stvoriti toliko

Sumnjam da æe i ovaj debakl maknut Ali Zlaju i razbojnike kojima se okružio. Taj æe opet u neku koaliciju i vlast garant.

13-10-2014 at 14:57 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna 2014.

Rezultati izbora za Skupštinu Tuzlanskog kantona

13-10-2014 at 15:31 | Ukljuèi u odgovor
piknik
Nivo: Forumas sa iskustvom
1010123

Registriran(a): 29-12-2011
Odgovori: 216
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna 2014.

eto ga izabrasmo , sad ce sve bit bolje , samo da vidim dje mi je onaj kufer...

13-10-2014 at 15:37 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izborna 2014.

citat:
bdirlija wrote:
A sad spektakl... Jope ispoèetka vezanje zastava, zlatne kašike...



Sinoæ na pitanje novinara o Bokirovih obeæanih 100 000 radnih mjesta Amir Zukiæ (SDA) odgovara da stoje iza obeæanja i da im je plan u sljedeæih 8 godina zaista stvoriti toliko

Sumnjam da æe i ovaj debakl maknut Ali Zlaju i razbojnike kojima se okružio. Taj æe opet u neku koaliciju i vlast garant.


Evo priznajem da sam pristalica ljevicara ali Lagumdjije bi se naudarao ko krmka u zitu. Nije mi jasno da toliko Zlajo moze biti naivan i da nije znao sa kime je imao posla i da ce ga taj Bakirov hinjaluk do balcaka dovesti.


Zaista ga treba ko krmka izudarati...i neka su mu biraci shamarcinu opalili.

Sve toliko dugo koliko na nasoj teritoriju imamo Banovice i Kalesiju nista se kod nas promijeniti nece.

Volja biraca se mora akceptirati i opste je poznato da vlast drze ili podrzavaju biraci sa sela...selo bira i honorira SDA.


13-10-2014 at 15:38 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izborna 2014.

citat:
Bongo wrote:


Evo priznajem da sam pristalica ljevicara ali Lagumdjije bi se naudarao ko krmka u zitu. Nije mi jasno da toliko Zlajo moze biti naivan i da nije znao sa kime je imao posla i da ce ga taj Bakirov hinjaluk do balcaka dovesti.


Zaista ga treba ko krmka izudarati...i neka su mu biraci shamarcinu opalili.

Sve toliko dugo koliko na nasoj teritoriju imamo Banovice i Kalesiju nista se kod nas promijeniti nece.

Volja biraca se mora akceptirati i opste je poznato da vlast drze ili podrzavaju biraci sa sela...selo bira i honorira SDA.





Poštovani kolega, takoðer sam po liènom ubjeðenju okorjeli levat tako da mi ovi izbori doðoše kao šljaga.
Ali ne bih se složio da je Zlaja baš naivan. Koji mu je ... ne bi mi vjerovali šta bi ja o njemu lièno rek'o Ali ono što mislim je da za vrijeme Tiite taj ne bi ni do Golog stigao, usput bi se u moru "izgubio" kao izdajica naroda i partije.
Više od 20 godina taj razvaljuje SDP. Rastjer'o je sve koji su mu mogli ugrozit poziciju a oko sebe postavio ulizice i laktaroše. Iskorištavao je
druge popularnije a poslije ih odbacivao... Ma prijeki sud bi mu sudio
Pitanje je može li se SDP ikad više oporaviti? Bez totalnog èišæenja teško. Ali ko to da uradi...?
Ako SDA osvoji 30 i koji kusur % glasova s kime li æe u koaliciju?
Ma nije za nas demokratija, ni pod razno.
13-10-2014 at 17:05 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna 2014.

citat:
laly wrote:
sta reci osim beeee


Je l' misliš ovako?



[Edited by bdirlija on 13-10-2014 at 17:20 GMT]
13-10-2014 at 17:09 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna 2014.

tako kolega

ovo je slika od sinoc

13-10-2014 at 17:48 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna 2014.

draga Aida, svi smo mi ovce i nasa ih vuna i meso placa, htjeli mi to ili ne priznati.
sto se tice glasanja, ja jesam govorila da bi najradje prekrizila listic, ali kad malo bolje razmislim shvatim da cu dozvoliti da se desi bas ono sto ne zelim i glasala sam, ali ono sto ne mogu da shvatim jeste da poslije protesta, poplava i samog rata i dalje biramo one koji nas vode u sve vecu dubiozu i propast.

13-10-2014 at 19:30 | Ukljuèi u odgovor
momak
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-06-2006
Lokacija: u sevdahu
Odgovori: 2671
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna 2014.

Kazu meni djeca, onako skruseno:

tata,bio si u pravu: valja nama ic iz ove zemlje, sad ce nam biti teze jer ti nisi htio ic 92.



13-10-2014 at 19:30 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izborna 2014.

citat:
bdirlija wrote:


Poštovani kolega, takoðer sam po liènom ubjeðenju okorjeli levat tako da mi ovi izbori doðoše kao šljaga.
Ali ne bih se složio da je Zlaja baš naivan. Koji mu je ... ne bi mi vjerovali šta bi ja o njemu lièno rek'o Ali ono što mislim je da za vrijeme Tiite taj ne bi ni do Golog stigao, usput bi se u moru "izgubio" kao izdajica naroda i partije.
Više od 20 godina taj razvaljuje SDP. Rastjer'o je sve koji su mu mogli ugrozit poziciju a oko sebe postavio ulizice i laktaroše. Iskorištavao je
druge popularnije a poslije ih odbacivao... Ma prijeki sud bi mu sudio
Pitanje je može li se SDP ikad više oporaviti? Bez totalnog èišæenja teško. Ali ko to da uradi...?
Ako SDA osvoji 30 i koji kusur % glasova s kime li æe u koaliciju?
Ma nije za nas demokratija, ni pod razno.

Meni ne pada ni pijanom na pamet da lajkujem a kamo lo da biram SDA, ali volju biraca postujem iako su ovi sa sela ne podnosljivi.

Zamisli ti samo jedno, za malo se pola Bosne nije u mutnim vodama pogusilo, otislo hejbe kuca u helac, al' braca i sestre to zaboravljaju, ponovo savili usi i birali konzervativne.

Nema se tu puno sta filozofirati, ja znam moje iz mog sela pod kakvim su pritiscima i ucjenama bili, koga i kako birati.

U svakom slucaju, izbori su donijeli i puno nade, da ako je moguce Zlaju opametiti ili ga u PM otjerati i nada u Fahru i Zeljka.

Zelenima nikada teze nije bilo niti ce biti pored Fahre i Zeljka, opozicija je Bogovski formirana, SDA-ovci serbez ni prdnuti nece moci, biti ce im noga u prdalo.
13-10-2014 at 20:01 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Izborna 2014. New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice