Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Islamofobija
Strana: 1 2 3 4 5 6
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
hanumicag
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 30-10-2012
Odgovori: 296
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Islamofobija

Uèestale islamofobiène izjave pojedinih francuskih, austrijskih, maðarskih, èeških i ostalih stranaèkih voða, nailaze na osudu veæine naroda, hvala dragom Allahu, dž.š. Naš poznati fudbaler je poslao vrlo smiješnu poruku islamofobnim izjavama u Francuskoj, koji su od nedavnih pariških napada pripadnika "Islamske" države postali žešæi i uèestaliji:

citat:
Fudbaler Pari Sen Žermena i kapiten švedske reprezentacije Zlatan Ibrahimoviæ žestoko je odgovorio na izjave predsjednice francuskog desnièarskog “Nacionalnog fronta” Marin Le Pen. Le Pen je nedavno izjavila da bi trebalo zatvoriti džamije i protjerati muslimane iz Francuske. Ove izjave su naišle na žestoku osudu u Francuskoj, kao i širom svjeta. Ona je u utorak osloboðena pred sudom u Lionu optužbe za podsticanje mržnje tokom predizborne kampanje u decembru 2010. Le Pen je tada uporedila muslimane koji se mole na ulicama sa nacistièkom okupacijom Francuske u Drugom svjetskom ratu. Ove izjave izazvale su reakcije Ibrahimoviæa, koji od 2012. igra za PSŽ. “Moj otac Šefik je musliman, a majka Jurka mi je katolkinja. Ako ta (Le Pen) hoæe da istjera sve muslimane iz zemlje onda da odsjeèem muslimansku nogu i da je pošaljem nazad u Švedsku”, kazao je Ibrahimoviæ.


www.novihorizonti.net / kurir
18-12-2015 at 19:03 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 48
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Islamofobija New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice