Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Morbidna zajebancija :)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

Nezapamæeno brutalan zloèin, od kojega se i najiskusnijim patolozima i kriminalistima dizao želudac, najblaže reèeno zgrozio je Osijek i Osjeèane.

U svojoj obiteljskoj kuæi u Keršovanijevoj ulici, noæu na srijedu, nezaposleni ekonomist Dražen P. (29) sjekirom i nožem ubio je svoju majku Anu (66).

Kakopiše Veèernji list, nesretnicu je najprije izudarao po glavi, a kad je prestala davati znakove života, raskomadao ju je i izvadio joj utrobu. Pojedini dijelovi njezina tijela naðeni su, kako doznaje list, i u zahodskoj školjci!

Susjedi su kobne noæi, oko 3 sata, iz kuæe i dvorišta obitelji P. èuli udarce i buku, pa su pozvali policiju. Na intervenciju su najprije izašli policajci iz redovite noæne ophodnje, koji su mladiæu pozvonili na vrata. On im je, pak, bez razmišljanja otvorio i pustio ih u kuæu. Unutra su zatekli razbacane stvari, a posvuda je bilo i mnogo krvi. U jednoj od prostorija ugledali su beživotno, raskomadano žensko truplo.

Odmah su pozvani kriminalisti, istražni sudac, državni odvjetnik i patolozi koji su, što možda ponajbolje svjedoèi o ubojièinoj brutalnosti, utvrðivanje identiteta ubijene proveli tek u bolnici, na patologiji. Oèevid je trajao satima, a osumnjièeni je mladiæ, bez opiranja, u meðuvremenu priveden u policiju, na kriminalistièku obradu. Danas se oèekuje i njegovo privoðenje istražnom sucu Županijskog suda u Osijeku.

Zasad nije poznato je li išta govorio o zloèinu i eventualnim motivima. Na novinarskoj konferenciji u Policijskoj upravi osjeèko-baranjskoj spomenuli su jedino kako je 2003. godine, u dva navrata, Draženova majka zatražila intervenciju policije, jer ju je sin fizièki zlostavljao, kao i da se osumnjièeni 29-godišnjak dvaput, kraæe vrijeme, ambulantno lijeèio na psihijatriji

upssss ja pogrijesio topic

13-01-2005 at 19:36 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Morbidna zajebancija :)

Gade morbidni HAHAHAHAHAHAHAHAH GADE!!!!!!!! HAHAHAHAHAHHAHAHA Zeldac mi se okrenu HAHAHAHAHAHAHAH Dobar ;palacg

17-01-2005 at 17:33 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
cupo wrote:
:D :D :D
Umjetnost

Tema slike: ptica koja nikad vise nece poletit :)

Pravim kolekciju ova ptica ide kod one mace :)






Hej, predlazem novo ime ove umjetnicke fotografije: Ona vise nece stati na svoje noge...
17-01-2005 at 17:35 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

usvaja se

Jel to u reklami nekoj bilo

Da se nadovezem na topic...gledo sam na satelitskoj zena uzela bebu malu i setala preko mosta a ispod nabujala rijeka ...i stavi ona dijete na ogradu i cuvala ga tako i zazvoni joj telefon i ona se javi i dijete joj ispadne u rijeku ...i ovaj kamera snimala kako dijete pluta...oni talasi ga bace pa ga vrate pa ga bace pa vrate ...talasasta rijeka bila ...dijete je pofino plutalo i na kraju neki tip se zavezo za drvo...i skocio tako u rijeku i doceko dijete....i dijete je zivo

Al bacanje tih talasa me odusevilo

17-01-2005 at 18:23 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

Nije ovo moje bilo stvarno al volim se zezat sa morbidlucima...imal kakvih sahrana uskoro

A pazi ovo:

Tema: uciteljice drugarice

IAKO je 14-godišnji zagrebaèki uèenik, po vlastitom priznanju, uživao u seksu s 37-godišnjom profesoricom struènjaci tvrde kako bi njegovo psihièko zdravlje moglo biti ozbiljno narušeno, pogotovo otkriju li mediji njegovo ime.

Naime, nakon seksa s uèiteljicom, djeèak je svom prijatelju priznao kako je u seksu zapravo uživao, iz èega proizlazi da 14-godišnjak u tome nije vidio ništa loše.

"To što je djeèak bio sretan i ponosan zbog seksa s uèiteljicom, sasvim je oèekivano; on jest ostvario svoj cilj" - komentirao je socijalni psiholog Petar Turèinoviæ za Novi list dodajuæi kako su mladi koji tek poèinju seksualni život spremni na spolni odnos s bilo kojim partnerom, pa i puno starijim od sebe.

Sto kod mene nije bila ovakva uciteljica ovako se djece uce

17-01-2005 at 18:28 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)


Joj Cupo neki dan sam te se sjetila,citam ja o nekim greskama ljekara pa spominju slucaj u Aziji kad je ljekar odrezao covjeku pogresnu nogu ...necu se smijati

17-01-2005 at 19:29 | Ukljuèi u odgovor
miko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: zemlja
Odgovori: 66
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
cupo wrote


"To što je djeèak bio sretan i ponosan zbog seksa s uèiteljicom, sasvim je oèekivano; on jest ostvario svoj cilj" - komentirao je socijalni psiholog Petar Turèinoviæ za Novi list dodajuæi kako su mladi koji tek poèinju seksualni život spremni na spolni odnos s bilo kojim partnerom, pa i puno starijim od sebe.

Sto kod mene nije bila ovakva uciteljica ovako se djece uce





[Edited by miko on 17-01-2005 at 20:11 GMT]
17-01-2005 at 20:10 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Morbidna zajebancija :)

Klon/RPM ko nije sluso cupu? evo dobio sam novu ideju

Beogradska policija uhitila je èetvoricu maloljetnika zbog sumnje da su s Brankovog mosta bacili svog prijatelja koji se zatim utopio u Savi. ´´Uhiæeni su 15-godišnji Z.S. i M.S, 14-godišnji D.S, sva trojic iz Obrenovca.Simiæ je dodao da su osumnjièeni, pošto su bacili M.L. s mosta, otišli na obalu rijeke odakle su "gledali da li æe da ispliva", a kada su vidjeli da nije isplivao, pobjegli su u šaht kod Gazele

Samo sto s vas ne bi nista bilo ako bi vas u Jalu hitio...jedino do doboja mozda da trknemo

23-01-2005 at 20:02 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
cupo wrote:
Cupo ti si poremecen samo je tebi zanimljiv ovaj topic


Potpisujem
24-01-2005 at 17:51 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Morbidna zajebancija :)

citat:
Anna wrote:
citat:
cupo wrote:
Cupo ti si poremecen samo je tebi zanimljiv ovaj topic


Potpisujem


Jesi pravi advokat
24-01-2005 at 17:58 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 44
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Morbidna zajebancija :) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice