Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : Pisanje ujutro - problem
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pisanje ujutro - problem

citat:
Bosnjo wrote:
Zanima me kako se vi momci nosite sa jednom opstepoznatom pojavom u muskom svijetu koja otprilike glasi: kad muskarac ujutro ustane na pisanje, njegova comaga je u erektivnom stanju, pa je iz istih razloga pisanje u solju na konvencionalan nacin onemoguceno.

Npr. stanem kod solje, pisa mi se, hocu puknut’, savijem ga dole da (kao) pogodim u solju, al’ onda ne moze, jerbo je savijen.

Ja zasad imam 2 metode:
1) Pisam u lavabo, a on je otprilike u istoj visini, ali ga opet ne mogu saviti (velikog prijatelja) koliko treba, pa piskam po malo, ono jedan mlaz, pa stanem, pa opet…
2) Palim mu cvoke, dok se ne spusti i onda pisam normalno u solju. Ovaj metod je efikasniji ali boli, jebiga.

Razmisljao sam o uvodjenju treceg metoda, a on bi bio da nekako pokusam da se nagnem kao da letim (Supermen style), tako da bi mi cuna u tom polozaju gledala pravo u solju, pa bi pisanje bilo izvodljivo. Nezgodna stvar je sto se ne mogu nageti dovoljno, jer u WC-u nemam ugradjen drzac sa strane…

I onda se moja draga zali da ja zapisam WC, a ja bih tako volio da je ucinim sretnom...
Pomagajte drugovi, hocu da se ubijem….


Ima i onaj problem kad se vozim autobusom ujutro, a ´vrsnjak´ isto tako pobudali pa pocne ´divljat´ i rast´ nicim izazvan! Pisanje sam rijesio tako sto dok sam u krevetu, zamolim zenu da ga dotakne koji put dok jos malo poraste, pa ga samo preusmjerim kroz prozor i duboko udahnem a onda se opustim... :p
06-10-2005 at 07:43 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Pisanje ujutro - problem

citat:
Bosnjo wrote:
Zanima me kako se vi momci nosite sa jednom opstepoznatom pojavom u muskom svijetu koja otprilike glasi: kad muskarac ujutro ustane na pisanje, njegova comaga je u erektivnom stanju, pa je iz istih razloga pisanje u solju na konvencionalan nacin onemoguceno.

Npr. stanem kod solje, pisa mi se, hocu puknut’, savijem ga dole da (kao) pogodim u solju, al’ onda ne moze, jerbo je savijen.

Ja zasad imam 2 metode:
1) Pisam u lavabo, a on je otprilike u istoj visini, ali ga opet ne mogu saviti (velikog prijatelja) koliko treba, pa piskam po malo, ono jedan mlaz, pa stanem, pa opet…
2) Palim mu cvoke, dok se ne spusti i onda pisam normalno u solju. Ovaj metod je efikasniji ali boli, jebiga.

Razmisljao sam o uvodjenju treceg metoda, a on bi bio da nekako pokusam da se nagnem kao da letim (Supermen style), tako da bi mi cuna u tom polozaju gledala pravo u solju, pa bi pisanje bilo izvodljivo. Nezgodna stvar je sto se ne mogu nageti dovoljno, jer u WC-u nemam ugradjen drzac sa strane…

I onda se moja draga zali da ja zapisam WC, a ja bih tako volio da je ucinim sretnom...
Pomagajte drugovi, hocu da se ubijem….




Bosnjo,razumijem tvoj problem.

Ja nisanim WC solju sa jedno dva-tri metra.Precizan sam ali nekad iza sna mi se desi da omasim Zena kuka,oba toaleta zapisana,a jos i djeca kurata pa svi to radimo
Ako se bas bude puno bunila,nabavit cu onu teglu od 4-5 litara,to nije lose rjesenje bosnjo moj
06-10-2005 at 09:09 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Pisanje ujutro - problem

Tegla ili tuta,samo moras pisati u sklek-stavu,ono kao da radis sklekove

06-10-2005 at 09:11 | Ukljuèi u odgovor
povjetarac2004
Nivo: Forumski vuk
bubaj sine bubo bi i caca

Registriran(a): 07-06-2004
Lokacija: Luxemburge
Odgovori: 818
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pisanje ujutro - problem

Ja uzmem rebrasto sifon crijevo i nataknem 5/4" i jednostavno sprovedem do wc solje

06-10-2005 at 10:30 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Pisanje ujutro - problem

lako je tebi,ja sam pokusavao,izvadim i dihtung ali ne ide :p

a tek kako je bosnji?

06-10-2005 at 11:12 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pisanje ujutro - problem

imam jednu prijateljicu koja je cojku zaprijetila razvodom ako ne bude pishao sjedeci...

moj jos na srecu, dobro cilja pa pobrise i toalet papirom ako gdje spricne...idem za njim ko gestapo

06-10-2005 at 11:20 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Pisanje ujutro - problem

kako ba Tanitha sjedeci, ono kad sjednes jutarnja kita erektivna cilja totalno kontra sholje, ne kontam ... ... ma ja vala ujutro i ne "mokrim" cesto, slabo po danu ... ... "mokrim" uglavnom po mraku ... ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
06-10-2005 at 12:50 | Ukljuèi u odgovor
weasel
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Pisanje ujutro - problem

mali u co´jka kako ne kontas?

06-10-2005 at 12:54 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pisanje ujutro - problem

citat:
RPM wrote:
kako ba Tanitha sjedeci, ono kad sjednes jutarnja kita erektivna cilja totalno kontra sholje, ne kontam ... ... ma ja vala ujutro i ne "mokrim" cesto, slabo po danu ... ... "mokrim" uglavnom po mraku ... ...


neznam , valjda je malo presavije pa ugura
il je mala sto reko weasel
06-10-2005 at 12:58 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pisanje ujutro - problem

citat:
Tanitha wrote:
imam jednu prijateljicu koja je cojku zaprijetila razvodom ako ne bude pishao sjedeci...

moj jos na srecu, dobro cilja pa pobrise i toalet papirom ako gdje spricne...idem za njim ko gestapo


Mislis ovako?

 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
06-10-2005 at 14:22 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 41
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Muški minder : Pisanje ujutro - problem New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice