Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Ekonomija : Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada

KŠC je znaèi sportska gimnazija


Ovaj post je premjesten sa topica Re: Vjera, politika, obrazovanje, država i ministri
25-05-2011 at 00:03 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada

citat:
racionalna manjina wrote:
KŠC je znaèi sportska gimnazija

Ma nema koji izgovor nece naci, samo da opravdaju moralno fulanje. ;hanka
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Vjera, politika, obrazovanje, država i ministri
25-05-2011 at 00:07 | Ukljuèi u odgovor
flor
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 24-06-2010
Odgovori: 1156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada

citat:
MelMel wrote:

Ma nema koji izgovor nece naci, samo da opravdaju moralno fulanje. ;hanka


Ajd ba, pa neæemo cjepidlaèit´, bitno je da djeca odu na ekskurzuju



[Edited by flor on 25-05-2011 at 00:12 GMT]
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Vjera, politika, obrazovanje, država i ministri
25-05-2011 at 00:11 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada

citat:
flor wrote:


Ajd ba, pa neæemo cjepidlaèit´, bitno je da djeca odu na ekskurzuju



[Edited by flor on 25-05-2011 at 00:12 GMT]

samo nek im glOva ne okisne, a ostalo ce drzava platiti - kad drzava ima para, moze joj se podrzavati religijske oznake po skolama.
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Vjera, politika, obrazovanje, država i ministri
25-05-2011 at 00:14 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada

citat:
MelMel wrote:

Ma nema koji izgovor nece naci, samo da opravdaju moralno fulanje. ;hanka


Upravo tako. S toga samo ih staviti na ignore


Mrsko mi sad traziti gledam tu se mota neki spisak sa X smotre stvaralastva ucenika, pa je navedeno da su ucenici osnovne i srednje KSC-a ostvarili zapazene rezultate. Pa cisto da znas ta X smotra stvaralastva podrazumijevala je takmicenje u van nastavnim aktivnostima kao sto su folklor, ples, pjevanje, recitovanje u cemu bi se i nas dvoje mogli takmiciti, ali lijepo je i tu rezultat ostvariti. A ono sto je bitnije, ako malo progoglas, za sta sad nemam vremena, vidjeces impozatne rezulutate iz znanja na takmicenju iz fizike, matematike, engleskog itd.
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Vjera, politika, obrazovanje, država i ministri
25-05-2011 at 00:14 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada

citat:
MelMel wrote:

Ne radi se o krsenju zakona, nego o moralnom pitanju - da li je u redu da drzavne skole imaju vjerske simbole ili ne.




A to se ovaj Forum smatra instancom za ocjenu stepena moralnosti? Pa nisam nešto sigurna da je etièno kad modus nekome napiše "popuši mi k****",ti ga u tome onako svesrdno podržiš,a onda se ljutiš kad tebi pušenje k**** ponudi na pp...Daj Esma,neæemo se folirati sa etikom i moralisanjem pa još na forumu....

Da li je raspeæe u holu KŠC-a kršenje zakona,ja ne znam(valjad ima neki dipl.jurist na forumu osim Forevera)),ostavljam vama "etièarima" da se time bavite.Znam da je kršenje zakona kad se na forumu postavljaju neke druge slike ,ali biæe da tada "moralisti" spavaju dubokim snom,pa ne vide kad se djeca "malo zaigraju"
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Vjera, politika, obrazovanje, država i ministri
25-05-2011 at 00:15 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada

citat:
cupo wrote:


Upravo tako. S toga samo ih staviti na ignore


Mrsko mi sad traziti gledam tu se mota neki spisak sa X smotre stvaralastva ucenika, pa je navedeno da su ucenici osnovne i srednje KSC-a ostvarili zapazene rezultate. Pa cisto da znas ta X smotra stvaralastva podrazumijevala je takmicenje u van nastavnim aktivnostima kao sto su folklor, ples, pjevanje, recitovanje u cemu bi se i nas dvoje mogli takmiciti, ali lijepo je i tu rezultat ostvariti. A ono sto je bitnije, ako malo progoglas, za sta sad nemam vremena, vidjeces impozatne rezulutate iz znanja na takmicenju iz fizike, matematike, engleskog itd.


joj, pa tu bi onda i ja na takmicenju dobila nagradu. Dobra sam u folkloru i plesu , pjevat sto jest- jest strahota - tu bi keca dobila, a sve ostalo sam super. Mogla sam im i prosjek popraviti, matematika i fizika rasturam, a na engleskom sanjam.
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Vjera, politika, obrazovanje, država i ministri
25-05-2011 at 00:20 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada

citat:
racionalna manjina wrote:
KŠC je znaèi sportska gimnazija


kako ono bi "in corpora..(nastavi Raco ti si svježiji sa latinskim) a i @flor neka pogura
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Vjera, politika, obrazovanje, država i ministri
25-05-2011 at 00:23 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada

citat:
soraya wrote:


A to se ovaj Forum smatra instancom za ocjenu stepena moralnosti? Pa nisam nešto sigurna da je etièno kad modus nekome napiše "popuši mi k****",ti ga u tome onako svesrdno podržiš,a onda se ljutiš kad tebi pušenje k**** ponudi na pp...Daj Esma,neæemo se folirati sa etikom i moralisanjem pa još na forumu....

Da li je raspeæe u holu KŠC-a kršenje zakona,ja ne znam(valjad ima neki dipl.jurist na forumu osim Forevera)),ostavljam vama "etièarima" da se time bavite.Znam da je kršenje zakona kad se na forumu postavljaju neke druge slike ,ali biæe da tada "moralisti" spavaju dubokim snom,pa ne vide kad se djeca "malo zaigraju"

o cemu li ti zeno pricas? prvo i osnovno, meni niko na pp nije ponudio da mu popusim. odakle ti ta glupost? sada lazes ko foka, do sada sam kontala mozda i ima istine u nekim tvojim postovima - ali sada mi je jasno da volis da lazes.

kao drugo, nisam nikada nikoga podrzala za prostacenje, pa ni tebe - a tu si na vrhu ljestvice kad je prostakluk i vrijedjanje u pitanju. dakle, opet lazes.

@dilber mi je javno na forumu rekao da mi ebe majku, sestru i ostalu rodbinu, ne vidzoh tebe da si se javila da moralises o njegovom prostacenju. dakle - puno moralises pismeno, a djelima druga prica.

i za kraj, tebi svaka cast na ovoj izmisljotini.
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Vjera, politika, obrazovanje, država i ministri
25-05-2011 at 00:39 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada

citat:
MelMel wrote:

@dilber mi je javno na forumu rekao da mi ebe majku, sestru i ostalu rodbinu, ne vidzoh tebe da si se javila da moralises o njegovom prostacenju.

ja nisam moderator na ovom forumu da bih nekoga opominjala i pozivala na "moralnost" u stavovima,kao ni ti uostalom.
prema tome ,nemoj ni ti djeliti moralne lekcije nikome,podji od sebe i proèitaj arhivu svojih komentara.
Ovaj post je premjesten sa topica Re: Re: Vjera, politika, obrazovanje, država i ministri
25-05-2011 at 00:51 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 45
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Ekonomija : Re: Re: Naknade za ishranu u toku rada New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice