Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : Papuèar......
Strana: 1 2 3 4
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
kokobil
Nivo: Forumski doajen
ribar

Registriran(a): 08-11-2006
Odgovori: 10228
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Papuèar......


Gdje su granice zenske maste u ostvarenju cilja da udju u psihu covjeka i odgonetnu mogucnost eventualne dominacije u buducem braku.Prvi uspjeh koliko god sladak bio kasnije se pokaze gorkim.Sta vi mislite i kakva su vasa iskustva.

01-05-2007 at 22:34 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Papuèar......

citat:
kokobil wrote:

Gdje su granice zenske maste u ostvarenju cilja da udju u psihu covjeka i odgonetnu mogucnost eventualne dominacije u buducem braku.Prvi uspjeh koliko god sladak bio kasnije se pokaze gorkim.Sta vi mislite i kakva su vasa iskustva.


granica....
tip papucara mi je drazi,od tipa lovac
papucari muskarci u pozitivnom svjetlu ...su po meni visoko obrazovane osobe ,sa istancanim zivcima, i uvijek spremni na suradnju sa zenama ,nista mu nije tesko,
besprijekorno odjeven i predivnim manirima...
ja ih nazivam,,,zenskoprihvatioci"i nije mi nijedna granica teska zadrzati ,,ovakvog" papucara na mojoj strani..
pa i pod cijenu da nosi cijeli dan papuce kuci da ne uprlja tepih
02-05-2007 at 18:46 | Ukljuèi u odgovor
zlaja
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 05-04-2004
Odgovori: 4882
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Papuèar......

muskarac mora imati autoritet iz kojeg ce prizilaziti uzajamno postovanje. Granica je tanka, al licno izmedju neotesanog konja i papucara, ja bih prije bio papucar.
S druge strane, granice moraju postojati kao i svugdje u zivotu, dosta balansa i kompromisa. That´s the life

02-05-2007 at 19:33 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Papuèar......

papucar je ustvari "pi´copacenik"


dje sad dr.Bosnjo,da kaze, zenu istuc i kosu poklepat.....

02-05-2007 at 20:12 | Ukljuèi u odgovor
zara
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-01-2007
Lokacija: U mislima
Odgovori: 11515
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Papuèar......

citat:
zlaja wrote:
muskarac mora imati autoritet iz kojeg ce prizilaziti uzajamno postovanje. Granica je tanka, al licno izmedju neotesanog konja i papucara, ja bih prije bio papucar.
S druge strane, granice moraju postojati kao i svugdje u zivotu, dosta balansa i kompromisa. That´s the life

Zlaja, lijepo ti to govoris....i sretan ti
3 000 post
02-05-2007 at 23:31 | Ukljuèi u odgovor
Baby1
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 19-11-2006
Lokacija: Belgija
Odgovori: 3356
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Papuèar......

Ja uvijek onako pricham o svom zivotu, i iznosim neka svoja mishljenja na kakvav ja to nachin gledam na drushtvo, okolinu, zivot uopce... I moj muz, je moj partner kroz ovaj zivot, kroz dobre i lose situacije, i u sushtini smo jedna cijelina... Nije papuchar, nego je mushkarac, chovjek sa nadprosjechnom intelegencijom, chovjek koji voli i pazi svoju porodicu, svoju suprugu, dijete, chovjek sa dushom i stilom, sharmantan i sexipilan... I kuha nekada da me iznenadi, neda da mi neko drugi farba kosu,chak ni frizer, nego on to radi, i ja njega isto shisham, radimo zajedno kao na istoj veli mushke kao i zenske poslove, chak radije meni da da cheprkam oko struje dok on ode po djecu u shkolu, i zna sve raditi, i nije ga strah nichega, sve ama bash sve, nisam vidjela ni jednog chovjeka da je toliko sposoban i neumoran za svoju porodicu, spava 4 sata dnevno i opet skochi i moze da se zasmije sa svojim djetetom i suprugom i da nam kaze po koji put dnevno da nas voli, i za njega ma i na kraj svijeta idem i borim se takoder za svoju porodicu... I mozda smo jedna skupina papuchara ja, on, i ovo nashe dijete, ali smo neizmjerno srecni,i nemamo komplekse jer odlichno upravljamo nashom skromnom porodicom... Maltretiranja, ponizavanja, psovanja, tuce, zlostavljanje, alkoholizam, izdaja, varanje dali je to normala nekog chovjeka i treba jedan savrshen chovjek da ima... neka ja preferiram da uchim svoje dijete na papucharski nachin, i da poshtiva zensko svako, voli i uziva u zivotu na jedan sksroman i poshten nachin... A nepapucharima neka zada bol gdje najvishe boli... ;hanka

03-05-2007 at 08:24 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Papuèar......

Kad pogledate od malih nogu tj izvidzaca,preko planinara do alpinista(sto san sve ja to i bio a i sad sam) ti isti ljudi kuhaju sami sebi,peru sami sebi.
U vojsci isto to,muskarci su prinudjeni da se sami o sebi brinu.

E sad,taj isti koji je bio u vojsci i koji voli planinu il prirodu treba da svojoj zeni,curi glumi frajera pa da hoce opeglano,oprano,skuhano,sredjeno i jos sexa dobroga cini mi se da je gotovan onaj mrtvi

Papucari po meni su ljudi koji prodaju lafinu kako su oni ono lafo Bog i batina u kuci a kad je sa curom/zenom manji je od makova prsta ilti malog zrna

03-05-2007 at 09:36 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Papuèar......

citat:
Trucker wrote:
papucar je ustvari "pi´copacenik"


dje sad dr.Bosnjo,da kaze, zenu istuc i kosu poklepat.....


...neces nikad izdangubit´... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
16-05-2007 at 15:10 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Papuèar......

citat:
Baby1 wrote:
..i da poshtiva zensko svako, voli i uziva u zivotu na jedan sksroman i poshten nachin... A nepapucharima neka zada bol gdje najvishe boli... ;hanka

idemo sad mirno i dostojanstveno demolirati lik muškarca bosniakusa balkanisimusa ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
19-05-2007 at 19:04 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Papuèar......

Papuèar je stari i gotovo izumrli zanat. Papuèar, kao što mu i samo ime govori,je èovjek koji pravi papuèe Od same izrade papuèa važniji je njihov plasman na tržište. Papuèar to vrlo dobro zna pa se služi svim i svaèim da bi pridobio mušteriju. Nerijetko se i spušta ispod nivoa ljudske èasti,ali njemu to ne smeta jer zna da je najvažnije saèuvati posao, do kojeg se u ovo vrijeme vrlo teško dolazi

31-03-2010 at 20:09 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 41
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: adnan0412, Amadeaida, Berba, billboard90, Dva M, Edo.Klosaric, Image, labudtz, ladyS, Mahe, marijana h, musa, Nestasni, pere_fuma, samko, skojevska, Soprano, spam, Timo
FORUM : Muški minder : Papuèar...... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice