Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Muški minder : Koliko vjerovati zeni....!?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Koliko vjerovati zeni....!?

citat:
lola wrote:


muški rod

više te nesmijem ni



nisam govrila o sebi neko kako se Drug Tito slatko nasmijao - trbala sam staviti navodnike
05-05-2007 at 23:19 | Ukljuèi u odgovor
Mela77
Nivo: Forumski doajen
Majka dva SINA :)

Registriran(a): 30-03-2006
Lokacija: meðu voljenima
Odgovori: 8258
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Koliko vjerovati zeni....!?

Ne vjeruj ženi koja laža

06-05-2007 at 09:55 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Koliko vjerovati zeni....!?

citat:
laly wrote:

dobro je dok misle



06-05-2007 at 10:01 | Ukljuèi u odgovor
Baby1
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 19-11-2006
Lokacija: Belgija
Odgovori: 3356
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Koliko vjerovati zeni....!?

Koliko vjerovati zeni, pa ja kao supruga, zena,osoba, prijatelj nevolim belaje,nevolim da me neko laze i muti bezzee,neshto petlja, ili reci kako treba ili nemoj nikako... Volim iskrene ljude,poshtene, i neka me peku, gule, cicaju, ja negovorim nikom nishta ako je to vec neka tajna... Ja sam pop za prijatelje, a za svoga muza, mi smo jedno, i kako god i shta god uradim, radim nama dvome, i kako god shta uradi ili neshto zasere (sorry) da se tako izrazim, zasrali smo oboje.... Jedno smo fakat, i kome ce drugom vishe vjerovati nego meni... I to povjerenje se gradi muke muchish ali ga gradish, ha ja... I shto bi izdala osobu koja spava sa mnom, koju volim, koju cijenim, za kojom zudim, pada on ma padam i ja...totalno bezzeee, ma fuj mi je tooo da izdajem ili da sam nestabilna i nepovjerljiva, supruga, zena, prijatelj... roditelj... Nego, ima i zena koje neshto kriju od partnera, pa lazu bezzee za sitnice neke,ucjenjuju, prebacuju, pa prijateljice trachaju iza ledja, ma joooooj daleko im kuca od moje bila et...Ja nemogu takav tip zena smislit, ja to odmah po kratkom postupku eh ovako

06-05-2007 at 10:33 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Koliko vjerovati zeni....!?

citat:
Baby1 wrote:
Koliko vjerovati zeni, pa ja kao supruga, zena,osoba, prijatelj nevolim belaje,nevolim da me neko laze i muti bezzee,neshto petlja, ili reci kako treba ili nemoj nikako... Volim iskrene ljude,poshtene, i neka me peku, gule, cicaju, ja negovorim nikom nishta ako je to vec neka tajna... Ja sam pop za prijatelje, a za svoga muza, mi smo jedno, i kako god i shta god uradim, radim nama dvome, i kako god shta uradi ili neshto zasere (sorry) da se tako izrazim, zasrali smo oboje.... Jedno smo fakat, i kome ce drugom vishe vjerovati nego meni... I to povjerenje se gradi muke muchish ali ga gradish, ha ja... I shto bi izdala osobu koja spava sa mnom, koju volim, koju cijenim, za kojom zudim, pada on ma padam i ja...totalno bezzeee, ma fuj mi je tooo da izdajem ili da sam nestabilna i nepovjerljiva, supruga, zena, prijatelj... roditelj... Nego, ima i zena koje neshto kriju od partnera, pa lazu bezzee za sitnice neke,ucjenjuju, prebacuju, pa prijateljice trachaju iza ledja, ma joooooj daleko im kuca od moje bila et...Ja nemogu takav tip zena smislit, ja to odmah po kratkom postupku eh ovako

Veoma lijep stav od tebe.Ja mislim da smo mi zene, sve gledale na svoje partnere upravo kao ti...dok doticni nije zloupotrebio nasu iskrenost prema njemu.Drago mi je da te nikad nije iznevjerio u bilo kom pogledu i zelim ti da tako ostane.Meni se dogadjalo da mu se izjadam iz duse,on mi daje za pravo kao da smo jedna dusa, a kad ispadne neka rasprava
onda mi on to sve zloupotrebi.E, onda mi bude zao...a nekad sam ga od dragosti mogla pojest,pa zazalim sto ga ne pojedoh. ´
A znam da to nije samo kod mene, mnoge drugarice su mi to isto rekle.
Evo ti primjer od jedne mlade zenice sa foruma.Nadam se da se nece naljutiti sto je ovdje citiram.
Denci
Denci
Nivo: Forumski doajen

Re: Kamara prijatelja...
--------------------------------------------------------------------------------

imam jednu pravu prijateljicu Ostalo je raja Muz mi jeste prijatelj,ali ne toliki da mu se bas uvijek povjeravam Jednom smo se posvadjali i on mi je prebacio samo jednu sitnicu koju sam mu povjerila i od tad kapak Neces ti ba jarane skupljat dokaze protiv mene u eventualnim prepirkama Nako nazovem mamu,izjadam joj se na sav glas i lakse mi,onda ona jadna tako nasikirana hoda ko bez glave Sve us vemu eto imam mamu kojoj mogu sve ispricati,prijateljicu kojoj takodje mogu sve ispricati i cojku s kojim mogu pricati,bez nekog dubljeg povjeravanja


06-05-2007 at 11:35 | Ukljuèi u odgovor
Baby1
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 19-11-2006
Lokacija: Belgija
Odgovori: 3356
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Koliko vjerovati zeni....!?


Ah pa ja ta prebacivanja, to je najgora i te kako zna da zaboli, to znam kako je kod moje mame bilo,pa kako joj tata kaze neshto, pa to je ba taki nizak udarac, eh svashta reko bash je to sranje u bojama, bespotrebno, jadno... Ja u svom zivotu, neznam nastojim nekako da realizujem shta i kako mogu da nas uchinim shto sretnijim ma moja porodica, imala sam srece da sam nashla chovjeka koji je mene trazio u nekim svojim zamishljanjima, i ja sam njega nashla bash onakvog kakvog sam htjela... A sada naravno kreshesh ti dijamant da postane shto bolji...I to povjerenje i suglasnost, gradish i upravljash njime... Nema shta mi nije rekao, i sada kada bi to iznjela i rekla otvoreno, sigurna sam da rijetko koja zena bi to oprostila...Ali ja sam njegova, i nemislim da govorim, niti da se jadam, jer mi nije taj nagon potreban, nego imam nagon da ga uputim, podrzim, volim... Nego kao, shto reko, nismo mi savrsheni, nepostoji taj medju nama ljudima. Ja koliko znam za sebe, nemogu povrijediti ljude, i nezelim, i nemogu prebacivati, jer i ja sam coshkasta ono imam svoje mane, ... A da mi je prebacio nekada neshto, fakat nije, jer bi prebacio isto sam sebi s time, kao shto reko ako povrijedi mene povrijedio je i sebe i dijete... A zna da ja to nezasluzujem ni malo... S tim je chovjek i u ljutnji nekoj sabran,i u svemu nesvadjamo se kao kreteni, jer ja nevolim tu vrstu debate i raspravljanja, dosta mi je to bilo kroz zivot i gledajuci sa strane kako se to odvija ...ako moze fino bez zajebancije nepotrebne ok, ako nemoze onda me ostavi na miru...Ja sam dovoljno suza prosula u svom zivotu, i prishtevi poskachu koliko samo, nego on je koji mi uljpshave dane, a i ja njemu, a prebacivanja to je djechija pricha, treba zivot zivit a ne na tim bezzee stvarima visit i kachiti se...Nedaj boze da im se shta desi, mom muzu i djetetu, pa zar je to vrijedno prebacivanje to i ta zajebancija od svadja...Ma neznam, ja sam nashla neki takt u zivotu, i po njemu sviram Ljubi te tvoja Babyyyyyy Shivice moja

[Edited by Baby1 on 06-05-2007 at 12:14 GMT]

06-05-2007 at 12:00 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Koliko vjerovati zeni....!?

Ja nikako ne vjerujem zenama!

Tako je kako al je tako

Mogu bit i raja i jaran i prijatelj al(uvijek ima to AL) ne vjerujem vise zenama.

Sve stoji,sve stima al neka ti

06-05-2007 at 17:38 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Koliko vjerovati zeni....!?

neki dan sam èuo narodnu kao, nikad ne vjeruj konju, sjekiri i ženi ... pa sad, narod je mudar ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
25-08-2009 at 22:17 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Koliko vjerovati zeni....!?

citat:
RPM wrote:
neki dan sam èuo narodnu kao, nikad ne vjeruj konju, sjekiri i ženi ... pa sad, narod je mudar ...

a sto izvuce temu, majci... skoro 2.5 godine

zeni treba uvijek vjerovati, jer samo zena zna ono sto je najbolje za muskarca...
25-08-2009 at 22:24 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Koliko vjerovati zeni....!?

citat:
statebriga wrote:

a sto izvuce temu, majci... skoro 2.5 godine

zeni treba uvijek vjerovati, jer samo zena zna ono sto je najbolje za muskarca...

jest ba, do punoljetstva, jedna je mati ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
25-08-2009 at 22:26 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: cantra, consiliere, Dva kalja, gocamm, jasmin_m, Klikly, Kraut, Lejla k, naj jaci, Tiburon, VY Canis Majoris
FORUM : Muški minder : Koliko vjerovati zeni....!? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice