Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Kako prepoznati ZALJUBLJENU ženu
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako prepoznati ZALJUBLJENU ženu

Kako prepoznati ženu kad zagori ko tava ?

13-10-2012 at 00:46 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako prepoznati ZALJUBLJENU ženu

citat:
djecko wrote:
Kako prepoznati ženu kad zagori ko tava ?

drska joj iz ociju, viri..
13-10-2012 at 00:54 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako prepoznati ZALJUBLJENU ženu

citat:
camac wrote:

drska joj iz ociju, viri..


a metla iz guzice...



13-10-2012 at 01:10 | Ukljuèi u odgovor
Mela77
Nivo: Forumski doajen
Majka dva SINA :)

Registriran(a): 30-03-2006
Lokacija: meðu voljenima
Odgovori: 8258
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako prepoznati ZALJUBLJENU ženu

citat:
MelMel wrote:

ahahahhaha e sto me slatko nasmija.

gdje ces bona i gace peglati i jos uzivati u tome. nisi ti bona samo zaljubljena, nego si ti ludo zaljubljena.

neka ljubavi, sve za ljubav.


gledaj ti datum kad sam ja to napisala,,,, vala sad ih ne peglam



stani. jesam li jos zaljubljena, ako ih ne peglam
25-10-2012 at 11:11 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako prepoznati ZALJUBLJENU ženu

Ova je sve iznenadila, svoga djecka, roditelje, komsije, drustvo u kome se kretala. Zaista cudna i neobjasnjiva odluka ove djevojske.Da li je u pitanju novac ili ljubav hajde ga znaj?

Kako je Hrvatica postala Al Kaidina nevjesta



citat:
Sjeæaju je se kao simpatiène djevojke, sportistkinje koja je radila u humanitarnom udruženju. Prije tri godine sve se promijenilo. Irena je prešla na islam, otišla u Jemen i udala se za nasljednika Osame bin Ladena. Irena Horak rodila se u Bjelovaru, gdje je pamte kao odlikašicu i vrhunskog sportistu. U Zagrebu je radila kao defektolog u jednom udruženju. Bila je kao i sve druge djevojke njenog uzrasta. Meðutim, prije tri godine se na jednoj svadbi zaljubila u Britanca muslimanske vjeroispovijesti i postala Amina. "Sada se osjeæam nervozno i ovo mi je malo èudno. Snimam ovo kako bi ti mogao vidjeti kako ja izgledam. Želim ti reæi da sam dobro i da æu prihvatiti sve što je potrebno na putu koji sam odabrala, koji smo izabrali. Nadam se da æe nam Alah u tome pomoæi", kazala je gledajuæi u kameru. U sljedeæih nekoliko mjeseci se doslovno preobratila. Prouèavala je Kur'an, omotala se u hidžab, poèela klanjati i izbjegavati muško društvo. Britanca je ostavila vrlo brzo jer je, navodno, trebala nekoga radikalnijeg. Njen prvi momak još ne može vjerovati što se dogaðalo s njegovom srednjoškolskom ljubavi. "Ovo ne da me iznenadilo nego me šokiralo. Uvijek mislim da se to dogaða negdje drugdje, da Al Kaide i terorista nema ovdje. Pogotovo jer je Irena iz katolièke obitelji, koja je to sigurno nije uèila", rekao je Irenin bivši momak, Miro Levak. Poèetkom 2010. u Aminin život ulazi danski obavještajac Morten Storm i dogovara brak s nasljednikom Osame Bin Ladena, koji je putem interneta obuèavao teroriste. Amina putuje u Jemen i postaje treæa supruga teroriste Anvara Al Avlakija. "Ovaj snimak je napravljen za sestru Aminu i to na njenu molbu. Brat koji æe ti dostaviti snimak je brat od povjerenja. Kao što sam rekao, molim se da svemoguæi Alah bude milostiv i vodi te prema onome što je najbolje za tebe", isprièao je Anvar Al Avlaki, èlan Al-Kaide. Njena porodica joj navodno godinama nije mogla uæi u trag. Vjerovali su da negdje u svijetu studira jezike. Sve dok iza ove crne marame nisu prepoznali svoju kæerku i saznali da se udala za opasnog teroristu. Prije godinu dana Amerikanci su locirali i ubili Avlakija. Irena, odnosno Aminah, postaje udovica. Od tada ureðuje talibanske novine "Inspire" i dijeli savjete kako sastaviti eksploziv i poginuti za Alaha. Danskom obavještajcu Amina je jednom prilikom priznala kako bi htjela postati bombaš samoubica i umrijeti muèenièkom smræu. Upravo to je scenario od kojeg njena porodica najviše strepi.


Ko zeli pogledati i video, bujrum.
http://www.nezavisne.com/zivot-stil/zivot/Kako-je-Hrvatica-postala-Al-Kaidina-nevjesta-164621.html
26-10-2012 at 01:38 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako prepoznati ZALJUBLJENU ženu

Chekat' cemo da se raznese i prepoznat' cemo komad ove zaljubljene Irene negdje na asfaltu, komad Irene uz neizbjezhivi pichkin dim ;hanka

26-10-2012 at 03:54 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Ženski minder : Kako prepoznati ZALJUBLJENU ženu New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice