Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : Maèke
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Maèke

...

[Edited by besmir on 02-11-2009 at 17:05 GMT]

13-07-2007 at 08:45 | Ukljuèi u odgovor
klima
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 20-06-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 640
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maèke

evo ti jedan macor, znam da ce ti se svidjeti hehehhe....

13-07-2007 at 08:57 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Maèke

Ovo je zbunjena maèka pod imenom Kleo koja je bila moja lièna maèka jedno ljeto u Bejrutu i jednu jesen u Parizu. Vrlo smo se lijepo družili, mazili i pazili. Mislim da je bio vrlo sretan sa mnom, iako sam ja bio tužan što nemam nekog miša da mu dam da ga poganja. Sad stanuje kod Šadijevih roðaka i ne znam kako ga tretiraju.

Kleo je èudan zato što ja mislim da on misli da je pas ;hail Stalno grebe, grize, ujeda, napada, skaèe. Obožava da se igra s lopticom, a kada ga pozoveš: on fakat doðe! ???

Ovdje se ko biva pravi fin, pa pozira. Sigurno misli da sam iz "Cat Timesa":



A evo što se mazimo, ja mislim da se on na ovoj slici ašèare smješka! :lol :lol :lol (izvinjavam se zbog sopstvene nefotogeniènosti, na svim ovim slikama izgledam ko penis :g) )



Evo njega aman uzbuðenog i oduševljenog pred lopticom! Pa zar nije pas! Hiljadu sam mu puta reko "Ti si maèak, idi druge maèke ganjaj i spavaj, loptice su za pse" a on ništa... Moj maèak koji izlazi iz maèkastih okvira...


13-07-2007 at 09:02 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Maèke

A ovo je Julija! Iako je crnobijela, Julija je tipièna maèkasta plavuša. Koliko je lijepa, toliko je i glupa. Inaèe obožava noge i muškarce: nema te noge koju satima nije u stanju mirisati, i tog muškarca na kojeg se ne popne. Žene ignoriše. Julija je toliko glupa da se popne na ogradu prozora ili balkona, i onda hudnica ne zna da se vrati! Leptirica! :g)



Ona jadnica redovno pobjegne od kuæe. Njene vlasnice žive na treæem spratu, pa mi nikako nije jasno kako im pobjegne, ali haman da ide od balkona do balkona, pa tako siðe! Pošto su svi maèori u njenom komšiluku kastrirani, ona se jadnica uvijek vrati poštenija nego što je otišla! Baš joj se ne da... (Oj kolki mi je nos Tito dragi bez noge, ja se stvarno izvinjavam... i u oca rahmetli mi je bio toliki!!!)



Zadnji put je u tim svojim bijegovima slomila nogu ;palacd i izbila iz džepa svojim vlasnicama par stotina Eura :lol :lol :lol E onda sam ja dolazio da joj skidam gips. Nisam znao šta je strašljivije: maèka koaj cvili i frkæe, jedna od vlasnica koja plaèe ili ova druga koja joj pjeva da je, ko biva, smiri. U svakom sluèaju baš je bilo intenzivno.

13-07-2007 at 09:13 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Maèke

Wow, I had my doubts, but I never knew just how many of you guys don´t like pussies... :D

Ovo je jedna muška maèka... ili, jednostavnije reèeno, maèak. On se zove Èupko, ali sam ga ja zvao Èupalija i bio je kod mene sedam divnih dana dok su mu vlasnici bili na moru!!!

Aman ja ovo jedva uploadira!

Image Hosted by ImageShack.us
Shot with EX-Z75 at 2007-08-07

07-08-2007 at 16:44 | Ukljuèi u odgovor
fonzaga
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 03-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 749
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maèke

Ovo sam morala poslat´

11-08-2007 at 18:09 | Ukljuèi u odgovor
kokobil
Nivo: Forumski doajen
ribar

Registriran(a): 08-11-2006
Odgovori: 10228
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maèke

17-08-2007 at 14:26 | Ukljuèi u odgovor
Sevdalija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-01-2004
Lokacija: Zabokrecina
Odgovori: 2457
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maèke

Maca ispred jedne kuce, mjaaaau .
Odmah sam se sjetio Besmira





24-08-2007 at 23:21 | Ukljuèi u odgovor
Sevdalija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-01-2004
Lokacija: Zabokrecina
Odgovori: 2457
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maèke

24-08-2007 at 23:23 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Maèke

Jao Besko,tvoje su price uvjek zadivljujuce ...iako pricas o glupim mackama a ono sa glupom crno-bjelom plavusom cu ti zapisat u crni tefter

Ja volim stvarno sve zivotinje,macica sam donjela kuci ko mala, ni broja im neznam...al su to tolike interesdzije, egoisti, sad ovi nasi podstanari u prizemlju imaju jednu ster. macketinu koja sesamo razvlaci od jedne do druge stolice, dvije macje kurave samo takve ...samo se ba sheve, koji februar, njima je vazda februar i tako imamo machiche stalno ...Babo im je jedan bijeli kurvar koji izlazi samo nocu...ovi dole ih othrane, cojk jadan nezna vise sta ce...pa kad porastu, pokloni ih preko veterinara i oglasa, oni sto ostanu odveze ih i ostavi pored restorana kojih ovdje boguhvala ima i previse... ;novine

[Edited by Tanitha on 24-08-2007 at 23:49 GMT]

24-08-2007 at 23:48 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : Maèke New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice