Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Zene drageeee
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zene drageeee

Stvari kojima nesvjesno odbijate muškarce od sebe


Možda potencijalne partnere odbija neka od vaših navika, a da toga niste ni svjesne. Zato vam predstavljamo deset apsolutno pogrešnih poteza zbog kojih muškarci bježe od vas, žene drage.



Sujetne ste

Brinuti o svom izgledu je jedno, ali odlaziti svakih pet minuta da popravite šminku i pogledate se u ogledalo je drugo.

Èak i ako cijene krajnji rezultat, i oni najstrpljiviji muškarci ne uživaju kad ih stalno ostavljate same. Pretjerano dotjerivanje takoðe je znak nesigurnosti, što je još jedna stvar koja je odbojna muškarcima.

Stalno provjeravate mobilni

Koliko god u svakodnevnom životu bili zavisni od društvenih mreža, pisanje poruka ili stavljanje statusa na Fejsbuk dok ste na sastanku u najmanju ruku je nepristojno i bezobrazno, i tako neæete ostaviti dobar utisak.

Zapamtite, ta osoba je odvojila nekoliko sati samo za vas, pa je najmanje što možete da uradite je da utišati mobilni i posvetite joj se.

Prerano otkrivanje romantiènih ciljeva

Smirite se. Možda vam biološki sat otkucava, ali ako odmah otkrijete da dijete želite što prije, potencijalnog partnera uèiniæete nervoznim. Bombardovanje pitanjima o braku, djeci i ozbiljnoj vezi zagarantovan je naèin da pobjegne od vas.


Škrte ste

Dok tradicija nalaže da je muškarac taj koji treba da plati raèun – posebno ako je rijeè o prvom izlasku i ako je on vas pozvao – ako se ne ponudite da platite možete ostaviti utisak da ste škrti ili da samo želite njegov novac. Ako on plati veèeru, pristojno je barem ponuditi da kasnije platite piæe.


Govor tijela

Izlasci mogu da izazovu nervozu i govorom tijela možete otkriti svoj strah. Stisnuta ramena, negledanje u oèi, blago naklonjena glava, nervozno trzanje rukama ili grickanje noktiju, sve to može reæi – ja sam nervozna, nespretna i nesigurna. Bez obzira koliko nervozni bili, pokušajte da kontroliršete govor tijela.


Pretjerana nezavisnost

Imate svoj stan, vozite svoj auto, velik krug prijatelja i toliko ispunjen društveni život da vam je skoro nemoguæe da pronaðete vremena za izlazak. Nije ni èudo da se potencijalni partner oseæa obeshrabreno. Teško im je odrediti gdje bi taèno trebalo da se uklope u vaš pretrpan život – gotovo kao da vam on nije potreban. Na vama je da mu pokažete da u vašem životu ima mjesta za njega i ispunjenu vezu.


Uvijek kasnite

Nije problem s vremena na vrijeme zakasniti 15-ak minuta, ali ako ste jedna od onih žena koja uvijek i svuda kasni, vjerovatno malo previše iskušavate njegovo strpljenje.

Ako s njim u paru nigde niste u stanju da stignete na vrijeme, otkrivate negativne osobine koje veæina ljudi želi da izbjegne.

To govori o nedostatku organizatorskih sposobnosti i da nemate obzira prema osobi koja vas èeka. Dakle, ili pokušajte da se bolje organizujete ili rizikujete da vam potencijalni "Gospodin Pravi" proleti kroz prste.

Previše prièate

Zbog nervoze možete previše brbljati, ali niko ne voli jednosmjernu komunikaciju, i samo sjediti i slušati o ljudima koje ne zna.

Ako želite da vas opet nazove, prestanite stalno da prièate i dajte mu priliku da nešto kaže o sebi. Na kraju krajeva, kako æete znati da je vaš tip ako mu ne date priliku da nešto kaže.

Stalno ste na nekoj tam' djeti

Izlaziti s nekim ko stalno broji kalorije ili ima posebne prohtjeve u restoranima brzo dosadi.

Otkriva i prikrivenu sujetu i nesigurnost. Jednostavno – nije privlaèno. Naravno da ima smisla zdravo i uravnoteženo se hraniti, ali povremeno možete da skrenete s puta, piše Magazin.

Prièa o bivšima

Naravno da svako ima ljubavnu istoriju, ali pretjerano prièanje o bivšima, u pozitivnom ili negativnom svjetlu, nije ono što potencijalni partner želi da sluša.

Tako samo zvuèite kao da niste preboljeli prošlu vezu i da niste spremni za novu. Zato, ne govorite o bivšima i mislite na buduænost.



06-09-2012 at 16:18 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zene drageeee

Moj dragi je zver u krevetu - Hrèe kao lav, spava kao medved

12-09-2012 at 16:24 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Zene drageeee

citat:
arnie_returns wrote:
Stvari kojima nesvjesno odbijate muškarce od sebe


Možda potencijalne partnere odbija neka od vaših navika, a da toga niste ni svjesne. Zato vam predstavljamo deset apsolutno pogrešnih poteza zbog kojih muškarci bježe od vas, žene drage.



Sujetne ste

Brinuti o svom izgledu je jedno, ali odlaziti svakih pet minuta da popravite šminku i pogledate se u ogledalo je drugo.

Èak i ako cijene krajnji rezultat, i oni najstrpljiviji muškarci ne uživaju kad ih stalno ostavljate same. Pretjerano dotjerivanje takoðe je znak nesigurnosti, što je još jedna stvar koja je odbojna muškarcima.

Stalno provjeravate mobilni

Koliko god u svakodnevnom životu bili zavisni od društvenih mreža, pisanje poruka ili stavljanje statusa na Fejsbuk dok ste na sastanku u najmanju ruku je nepristojno i bezobrazno, i tako neæete ostaviti dobar utisak.

Zapamtite, ta osoba je odvojila nekoliko sati samo za vas, pa je najmanje što možete da uradite je da utišati mobilni i posvetite joj se.

Prerano otkrivanje romantiènih ciljeva

Smirite se. Možda vam biološki sat otkucava, ali ako odmah otkrijete da dijete želite što prije, potencijalnog partnera uèiniæete nervoznim. Bombardovanje pitanjima o braku, djeci i ozbiljnoj vezi zagarantovan je naèin da pobjegne od vas.


Škrte ste

Dok tradicija nalaže da je muškarac taj koji treba da plati raèun – posebno ako je rijeè o prvom izlasku i ako je on vas pozvao – ako se ne ponudite da platite možete ostaviti utisak da ste škrti ili da samo želite njegov novac. Ako on plati veèeru, pristojno je barem ponuditi da kasnije platite piæe.


Govor tijela

Izlasci mogu da izazovu nervozu i govorom tijela možete otkriti svoj strah. Stisnuta ramena, negledanje u oèi, blago naklonjena glava, nervozno trzanje rukama ili grickanje noktiju, sve to može reæi – ja sam nervozna, nespretna i nesigurna. Bez obzira koliko nervozni bili, pokušajte da kontroliršete govor tijela.


Pretjerana nezavisnost

Imate svoj stan, vozite svoj auto, velik krug prijatelja i toliko ispunjen društveni život da vam je skoro nemoguæe da pronaðete vremena za izlazak. Nije ni èudo da se potencijalni partner oseæa obeshrabreno. Teško im je odrediti gdje bi taèno trebalo da se uklope u vaš pretrpan život – gotovo kao da vam on nije potreban. Na vama je da mu pokažete da u vašem životu ima mjesta za njega i ispunjenu vezu.


Uvijek kasnite

Nije problem s vremena na vrijeme zakasniti 15-ak minuta, ali ako ste jedna od onih žena koja uvijek i svuda kasni, vjerovatno malo previše iskušavate njegovo strpljenje.

Ako s njim u paru nigde niste u stanju da stignete na vrijeme, otkrivate negativne osobine koje veæina ljudi želi da izbjegne.

To govori o nedostatku organizatorskih sposobnosti i da nemate obzira prema osobi koja vas èeka. Dakle, ili pokušajte da se bolje organizujete ili rizikujete da vam potencijalni "Gospodin Pravi" proleti kroz prste.

Previše prièate

Zbog nervoze možete previše brbljati, ali niko ne voli jednosmjernu komunikaciju, i samo sjediti i slušati o ljudima koje ne zna.

Ako želite da vas opet nazove, prestanite stalno da prièate i dajte mu priliku da nešto kaže o sebi. Na kraju krajeva, kako æete znati da je vaš tip ako mu ne date priliku da nešto kaže.

Stalno ste na nekoj tam' djeti

Izlaziti s nekim ko stalno broji kalorije ili ima posebne prohtjeve u restoranima brzo dosadi.

Otkriva i prikrivenu sujetu i nesigurnost. Jednostavno – nije privlaèno. Naravno da ima smisla zdravo i uravnoteženo se hraniti, ali povremeno možete da skrenete s puta, piše Magazin.

Prièa o bivšima

Naravno da svako ima ljubavnu istoriju, ali pretjerano prièanje o bivšima, u pozitivnom ili negativnom svjetlu, nije ono što potencijalni partner želi da sluša.

Tako samo zvuèite kao da niste preboljeli prošlu vezu i da niste spremni za novu. Zato, ne govorite o bivšima i mislite na buduænost.

hahahaaaaaaaaaaaaa ok ima ovdje istine a sta mislis kad muskarci pocnu pricati ja sam ovu onu ,ova vako nako a zebe bari,ma goni ga u tri pm



13-09-2012 at 19:11 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zene drageeee

Pokušavaju smršati: Tokom života žene su 17 godina na dijeti




Oko jedan odsto ispitanih žena je izjavilo da su na dijeti svih 12 mjeseci godišnje, prenosi Daily Mail

Najnovije istraživanje je pokazalo da èak 90 odsto žena bar jednom u životu ide na dijetu, a da u prosjeku svaka žena tokom života èak 17 godina pokušava smanjiti tjelesnu težinu.

U prosjeku, svaka žena tokom života izgubi devet svojih tjelesnih težina.

Istraživanje je pokazalo da u prosjeku žene idu na dijetu dva puta godišnje i da gube oko pet kilograma.

Prosjeèan životni vijek žena je oko 82 godine. Ako je žena u prosjeku teška 65-70 kilograma, to znaèi da, ako poène iæi na dijete sa 18 godina, do kraja života izgubi nešto više od devet svojih težina i 17,2 godine provede pokušavajuæi da smrša.

Oko jedan odsto ispitanih žena je izjavilo da su na dijeti svih 12 mjeseci godišnje, prenosi Daily Mail.

Oko 33 odsto ispitanih žena je navelo ljetne praznike kao glavni razlog za držanje dijete. Zdravstveni problemi su bili dovoljan razlog za održavanje dijete za 22 odsto ispitanih žena, a vjenèanje za njih 18 odsto

26-09-2012 at 14:51 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zene drageeee

Foliranje ne pomaže: Šta muškarci traže u ženi


Ni muškarcima nije lako kada je ljubavna tematika u pitanju. Da biste ih lakše shvatile, evo spiska pet stvari koje oèekuju od svoje partnerice


Pažnja

Ne gledajte u telefon ili monitor, dok vam on nešto govori. Bilo da prièa o nekim poslovnim idejama, doživljajima tokom dana- govori vam to jer mu je stalo do vašeg mišljenja. Zato mu posvetite punu pažnju. Sve što je njemu važno mora da okupira i vašu pažnju.


Iskrenost

Istina u razgovoru se bespredmetno oèekuje. Èak su i najsitniji detalji važni. Ako vam se ne dopada jelo koje vam je naruèio -kažite. Ne ostajte nejasni ili nedoreèeni ni u jednoj situaciji. Ako stvari svakodnevno gurate pod tepih, naiæiæete na gomilu nerješivih situacija.


Postojanost

Muškarci su spremni da se potpuno "predaju" voljenoj ženi, da ulože puno energije, novca da vas usreæe. Oèekuju da ako se oni promene, i partnerice postanu stabilne i odane.


Pozitivnost

Kada ste u vezi ili braku sa svojim izabranikom dijelite: krevet, kupatilo, kuhinju, prijatelje, porodicu... Oni smatraju da je pozitivan stav najbolji pristup u životu, što je istinito, a iako djeluje jednostavno, nije lako za sprovesti u djelo. Pomislite da li biste pili kafu sa nekim svojim negativnim prijateljem koji stalno kuka ili zvoca? Sa takvom osobom sigurno ne biste ni dijelili život, piše Blic.


Ljubav

Muškarci oèekuju da dijele ljubav sa ženom. Novac mogu da zarade, ali za njih je žena sinonim emotivne sigurnosti i ispunjenosti. Zato u vezi oèekuju bezuslovnu ljubav. Ništa više.

01-10-2012 at 10:17 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zene drageeee

Vrijeme je za promjene: Mitovi o tome šta krupnije djevojke ne treba da nose


Krupnije žene nerijetko se drže crne boje i odjeæe koja što manje upada u oèi, a tome su donekle krivi i modni mitovi koji nalažu što smiju, a što ne smiju nositi.

Mit: Horizontalne prugice proširuju
Istina: 'Razbijte' prugice sa sakoom ili hlaèama u boji. Takva kombinacija stoji svim figurama.

Mit: Volani dodaju kilograme
Istina: Suknja s volanom stvara oblik pješèanog sata.

Mit: U haljinama stražnjica izgleda veæa
Istina: Lagani nabori u podruèju struka kamufliraju višak oko trbuha.

Mit: Hlaèe s uzorkom istièu stražnjicu
Istina: U kombinaciji s visokom petom i lijepom majicom ili sakoom dodaju samo stil, a ne kilograme.






05-11-2012 at 15:53 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zene drageeee

Dimije su zakon ,nisu džaba izmišljene.uèkur paše za svaki stomak i za mršave i za debele . Nikad se ne žale jesu li smršale,jesu li se udebljale ,lahori,nit je hladno nit je vruæe sve potamam

05-11-2012 at 16:15 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Zene drageeee

citat:
MelMel wrote:
Ma ja ba, zato su dimije meni omiljeni odjevni predmet.

Sto me proslog ljeta jedna prodavacica nasamari, natjerala me da kupim teget plavu maicu/tuniku na bijele horizantolne pruge. dje tooooooooooooo, ja debela, a ona me ubjedi kako izgledam elegantno u tome. Nije bilo ni jeftino. Najstrasnije je to sto se i meni svidjelo, a klela sam se da nebi nikad horizontalne pruge. nikad ne reci nikad.

ma dimije su zakon.

stani ba ti debela

jesil' ti ona stara Mel...
05-11-2012 at 16:27 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Zene drageeee

citat:
MelMel wrote:
Ma ja ba, zato su dimije meni omiljeni odjevni predmet.

Sto me proslog ljeta jedna prodavacica nasamari, natjerala me da kupim teget plavu maicu/tuniku na bijele horizantolne pruge. dje tooooooooooooo, ja debela, a ona me ubjedi kako izgledam elegantno u tome. Nije bilo ni jeftino. Najstrasnije je to sto se i meni svidjelo, a klela sam se da nebi nikad horizontalne pruge. nikad ne reci nikad.

ma dimije su zakon.

Pa i dimije imaju svoj dizajn.U mene mi treæa žena stalno dimije nosala evo slika :

05-11-2012 at 16:52 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zene drageeee

Hahaha, treæa žena...



Uploaded with ImageShack.us

05-11-2012 at 18:44 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 20
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: avaz, Bolt, diablo, Havaji, jasmin501, kokostz, krila, mahic, Miki333, mima15, nina_, njuso1981, Tina_23, ZuZu
FORUM : Ženski minder : Zene drageeee New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice