Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Prijateljstvo poslije ljubavi???
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
laly
Nivo: Moderator podforuma
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

ne vjerujem u takvo vrstu prijateljstva, a mislim da i nije moguce u opste. kako biti prijatelj nekome ko te je povrijedio, izabrao nesto drugo u zivotu, ili sa nekim s kim si dijelio svaku svoju misao i intimnost.mislim takva prijateljstve se i odrzavaju u cilju druga strana ce promjeniti misljenje i bit tu nesto ponovo mozda, i za mene je takva vrsta prijateljstva prava patnja jer ni jedna strana nije tu iskrena...

07-09-2012 at 21:41 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Moze, ali da oboje fasuju amneziju.

07-09-2012 at 21:49 | Ukljuèi u odgovor
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

U mom slucaju moze

07-09-2012 at 22:42 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Zavisi koliko je bila jaka ljubav,
što jaèa ljubav-slabije prijateljstvo
što slabija ljubav-jaèe prijateljstvo

Sve se to izjednaèi a nas niko ništa ne pita

08-09-2012 at 00:01 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

citat:
djecko wrote:
Zavisi koliko je bila jaka ljubav,
što jaèa ljubav-slabije prijateljstvo
što slabija ljubav-jaèe prijateljstvo

Sve se to izjednaèi a nas niko ništa ne pita

fakat je tako.. valjda..
08-09-2012 at 09:23 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

citat:
arnie_returns wrote:


posle ljubavi je najbolje promijenit kontinent,
a ovo drugo je draz svih ljubavi

Nema sanse bar po meni poslije ljubavi prijateljstvo prvi put cujem i ja to nikad nisam prakrikovala a bio je slucaj da sam se zaljubila u prijatelja na zalos on je imao dijevojku
08-09-2012 at 20:45 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

citat:
usamljena wrote:

Nema sanse bar po meni poslije ljubavi prijateljstvo prvi put cujem i ja to nikad nisam prakrikovala a bio je slucaj da sam se zaljubila u prijatelja na zalos on je imao dijevojku


To mi je omiljeno. Posle ljubavi su najbolja prijateljstva, jer se zna ko može tj ne može opepeliti. U prevodu biti aktivan.
08-09-2012 at 23:23 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

Ne znam blentava ali nije interesantno ,bar meni kao ono mi se voljeli ljubili grlili hebali i sad mi prijatelji i kad mi zatreba one stvari idem prijatelju
Ne kod mene je veliki jaz i razlika izmedzu prijateljstva i ljubavnika.Zamisli ja sam malo zastarjeleg odgoja ja prijatelja veoma cijenim i on mi dodze jos malo kao brat iz postovanja ako je pravi prijatelj bolje jednog ali vrijednog imati.

13-09-2012 at 19:00 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???


Pravi prijatelj ti i jeste onaj s kim si bila u vezi a potom ste zadržali prijateljski odnos.
Pojednostavljivanje tih relacija odnosno banalizovanje je vidljivo u tvojim reèima i pokazuje da svodiš bilo kakvu vezu dve osobe samo na krevetske akrobacije. Na primer, vide neki neko dvoje na ulici i odmah ih smeste u krevet. To su insinuacije. Ako ih èešæe viðaju, prièu dodatno nadgraðuju. A oni ni luk jeli ni luk mirisali.
Zatim se pojavi meðu njima neko hemijsko jedinjenje koje ih stvarno poveže. Zadrže se izvesno vreme u tom prostoru i onda kud koji mili moji. Povremeno se vide, oni znaju prirodu svog odnosa što uslovno nije poznato široj okolini, koja ne gubi vreme i permanentno ukrašava detaljima njihovu relaciju.
Prièa o pravom prijatelju kojeg poštuješ kao brata, vala meni lièi na neko moralisanje brat bratu. Nešto nalik dežurnoj javnosti ili komšijama osmatraèima koji videvši to dvoje odmah prave scenario. U svakom sluèaju nije im dosadno.


14-09-2012 at 08:25 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Prijateljstvo poslije ljubavi???

citat:
blentava wrote:

Pravi prijatelj ti i jeste onaj s kim si bila u vezi a potom ste zadržali prijateljski odnos.
Pojednostavljivanje tih relacija odnosno banalizovanje je vidljivo u tvojim reèima i pokazuje da svodiš bilo kakvu vezu dve osobe samo na krevetske akrobacije. Na primer, vide neki neko dvoje na ulici i odmah ih smeste u krevet. To su insinuacije. Ako ih èešæe viðaju, prièu dodatno nadgraðuju. A oni ni luk jeli ni luk mirisali.
Zatim se pojavi meðu njima neko hemijsko jedinjenje koje ih stvarno poveže. Zadrže se izvesno vreme u tom prostoru i onda kud koji mili moji. Povremeno se vide, oni znaju prirodu svog odnosa što uslovno nije poznato široj okolini, koja ne gubi vreme i permanentno ukrašava detaljima njihovu relaciju.
Prièa o pravom prijatelju kojeg poštuješ kao brata, vala meni lièi na neko moralisanje brat bratu. Nešto nalik dežurnoj javnosti ili komšijama osmatraèima koji videvši to dvoje odmah prave scenario. U svakom sluèaju nije im dosadno.




Uopste se ne slazem s tvojim misljenjem .Kao pod broj jedan meni je isto smijesna tvoja solucija evo pogledaj.Zaljubit i s nekim u krevet ici nije to bas tako,pa gdje ima.Nekog voljeti postovati i s njim ici u krevet naravno treba vremena i dovoljno ljubavi da se predas voljenoj osobi ,pa niko nije na dugme kako ti objasnjavas.I sad dodze do prekida te veze NEMAAAAAAAAAAAAAAAAAA VISE LJUBAVIIIIIIIIII a prijatelj mi ostane ,moze samo morgen da je veza bila u redu ne bi ni dolazilo do raskida .Prijateljstvo je jedna osjetljiva stvar i prijateljstvo je vijecno ,prijateljstvo se nadogradziva ,prijateljstvo je za tebe uvijek tu naravno to se mora zasluziti nicim kupiti posebno ne kokom .Rekla sam ti da sam odgojena nesto drugacije i meni je bas drago sto jesam oono sto sam ;hanka
14-09-2012 at 21:02 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 28
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Ženski minder : Prijateljstvo poslije ljubavi??? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice