Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Dr. Bosnjo vam odgovara
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
m-v wrote:
(ovo dalje nije za bosnju, nego nako)
zenu treba tretirati jedan dan u mjesecu kao kraljicu.

ako je svaki dan tretiras kao kraljicu, neces imati vremena ni da dises, a kamoli radis i zivis.

ako je tretiras sedam il deset dana ko kraljicu, ostale 2, 3 sedmice ces samo slusati zalbe sto je ne tretiras ko kraljicu .

al ako nam date jedan dan, jedan savrsen dan mjesecno, taj jedan dan kad ustanete rano i primijetite koliko vam se da detalja o nama, ne ostavite carape kraj kreveta , spremite dorucak u krevet (ne meni- ja ne doruckujem, al meni kafu napravi i bicu ti zahvalna 10 dana do boga), napravite kupku i operite nas jednom u zivotu s ljubavlju ko dijete sto se kupa, spremite kremu i masazu (recimo da bi to mogla biti obostrana zabava ). naravno, podrazumijeva se da ste se vi te jedne subote ili nedjelje u mjesecu okupali i uredili prije nego sto nas probudite poljupcima, kao da idete na sastanak sa vaznom strankom u smislu higijene(ne moras bas odijelo obuc cista majica umjesto pidzame i neopranih zubi will do ) ili kao da idete u´lov´ , da nas izvete u kino ili da uradite nesto u cemu oboje uzivate, al da ne komentarisete svaku sitnicu koja krene naopacke ko da je ona kriva za to, ili joj date ´an ideal day´ kupon da ispuni sama sta bi to ona voljela da radi danas , i izvedete je na veceru ili rucak ... taj jedan dan ce platiti za vrhunsku uslugu vama preostalih 29 dana. al to treba uraditi na vrijeme, a ne kad je vise ni atomska bomba ne moze probuditi.
heck, ako vam zena nije prohtjevna, evo , ja vam kazem za sebe, meni bi jednom godisnje bilo dosta. jedan dan u godini. svako zasluzuje jedan carski dan u godini.
ja predlagala muzu davno, palo mi ovo na um prije mnogo godina, cak mu rekla eto i ja cu uraditi SVE sto trazis i kazes drugi dan, samo da ti meni ispunis sve zelje jedan dan. ma cak sta vise, bas mi uzbudljivo zvuci i ideja da cujem sve zelje jednog muskarca ( ko zna kakvo bi se blago skriveno moglo skrivati ) , i da ja budem 100% rob jedan dan (uz malo masta, svasta bi se i iz toga dalo napravit)-haman umjesto robovanja 50% svaki dan . al kakvi, mlado ludo- nije znao sta propusta. mrsko mu bilo jednom se potrudit- lakse uvijek polovicno, mislio je. sve sto vam mogu reci je da se predomislio . klon, jesi se umorio?


Davno, davno, sretnem jednu drugaricu, koja mi isprica kako nije htjela da bude sa nekim (njenim tadasnjim) momkom.
Na moje pitanje "what´s wrong" odgovorila je: "ma dobar je on, sve je super, samo mi previse ugadja, ne mogu ja to..."
I dade mi savjet, zlata vrijedan... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
10-01-2006 at 22:55 | Ukljuèi u odgovor
Mostarka!
Nivo: Forumski doajen
duni vjetreee opaaaaa

Registriran(a): 02-04-2004
Odgovori: 2547
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
*BP* wrote:
citat:
Mostarka! wrote:
Dr. Bosnjo ne slazem se sa vama Posto ste i sami rekli da vam je mali, pa kako onda pomoci pacijentu



Ima on i asistenta..



Asistent nemam veliku ulogu u njegovoj radionici, on je samo pozeljan po potrebi Ako zaskripi  


10-01-2006 at 23:08 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Mostarka! wrote:
citat:
*BP* wrote:
citat:
Mostarka! wrote:
Dr. Bosnjo ne slazem se sa vama Posto ste i sami rekli da vam je mali, pa kako onda pomoci pacijentu



Ima on i asistenta..



Asistent nemam veliku ulogu u njegovoj radionici, on je samo pozeljan po potrebi Ako zaskripi


Ja kad "radim" obicno ne skripi, nego vise onako kao "flop", "sljap", "pop" i tako... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
10-01-2006 at 23:36 | Ukljuèi u odgovor
Mostarka!
Nivo: Forumski doajen
duni vjetreee opaaaaa

Registriran(a): 02-04-2004
Odgovori: 2547
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

Sta to ti radis lizes sladoled  


11-01-2006 at 00:09 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
m-v wrote:
citat:
Bosnjo wrote:

pa ja, ne mozes ni ocekivati drukcije. pa i mi smo ljudi ko i vi. da me stalno tretira ko kraljicu, osjecala bih se stalno ko da hodam po jajima. al povremeno nam morate dati volje za zivot, jer je cinjenica da se mi vise zalazemo za vezu, porodicu, brak...tako nam pao grah .


lijepo je moj djed govorio da se nije rodio ko je zenama ugodio
11-01-2006 at 00:55 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
Mostarka! wrote:
Sta to ti radis lizes sladoled


Glagol je dobar, objekat ne valja... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
11-01-2006 at 14:14 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
m-v wrote:
citat:
Bosnjo wrote:

Davno, davno, sretnem jednu drugaricu, koja mi isprica kako nije htjela da bude sa nekim (njenim tadasnjim) momkom.
Na moje pitanje "what´s wrong" odgovorila je: "ma dobar je on, sve je super, samo mi previse ugadja, ne mogu ja to..."
I dade mi savjet, zlata vrijedan...


pa ja, ne mozes ni ocekivati drukcije. pa i mi smo ljudi ko i vi. da me stalno tretira ko kraljicu, osjecala bih se stalno ko da hodam po jajima. al povremeno nam morate dati volje za zivot, jer je cinjenica da se mi vise zalazemo za vezu, porodicu, brak...tako nam pao grah .


Sad moram pravit ozbiljnu temu od ovako fine "relaksirajuce"...
Je li ono sto sam "boldovao" gore opcepoznata cinjenica koje ja do sad nisam bio svjestan ili mozda samo tvoje vidjenje stvari?


Sad neozbiljno:
1. Vi niste ljudi, vi ste zene...
2. Hodanje po jajima ne preporucujem, ali sjedenje na istim je nesto sasvim pozeljno...
 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
11-01-2006 at 14:18 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
m-v wrote:
citat:
Bosnjo wrote:
Je li ono sto sam "boldovao" gore opcepoznata cinjenica koje ja do sad nisam bio svjestan ili mozda samo tvoje vidjenje stvari?




jok. nista ti ne znas. zato se ja i ti tako fino drugarski slazemo sto ni jedno nikad nista ne znamo back to U


Uozbiljismo tako zanimljivu temu....

Stvarno, otkud zenama pravo da tvrde da one vise vole djecu od njihovih oceva?
Koliko ja znam matematiku 46 / 2 = 23 ili se mozda nesto promijenilo a ja propustio vijest?
 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
11-01-2006 at 15:25 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
m-v wrote:
citat:
Bosnjo wrote:


Sad neozbiljno:
1. Vi niste ljudi, vi ste zene...




2. Hodanje po jajima ne preporucujem, ali sjedenje na istim je nesto sasvim pozeljno...


a zauzvrat , da nam platite za ulozeni trud(ove), vi cete nama sjediti na zivcima ?



Da naravno, mi vas iznerviramo kad vas pitamo "what took you so long?", jer ste izasle napolje u 17:37 a dogovor bio u 17:00...

I onda muski krivi.... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
11-01-2006 at 15:27 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dr. Bosnjo vam odgovara

citat:
m-v wrote:
ne pricam ja o djeci. ja pricam o tome da je zenama to sustina, a vama nije. ima muska matematika i zenska matematika. zenska lici na teoriju realitivita u teoriji (sve je relativno - osim ) , muska u praksi, energija zavisi od mase i brzine


U pravu si - teorija relativnosti kaze da sve zavisi iz kojeg referentnog sistema posmatras stvari... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
11-01-2006 at 15:31 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 46
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Ženski minder : Dr. Bosnjo vam odgovara New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice