Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Formula 1
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Formula 1

citat:
asmir wrote:
sa testiranja

[Edited by asmir on 24-01-2007 at 22:00 GMT]

šta im je ovo? dvijeiljadesedmica jel?
24-01-2007 at 11:06 | Ukljuèi u odgovor
Djura
Nivo: Forumski doajen
SKOJEVAC

Registriran(a): 15-04-2004
Lokacija: Sydney
Odgovori: 5232
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Formula 1




Otkriven novi RB3

Momèad Red Bulla u petak ujutro na stazi Catalunya u Barceloni predstavila je svoj novi bolid imena RB3. Prvi je to auto na èijem je razvoju od samog poèetka radio genijalni konstruktor Adrian Newey koji je prošle godine došao iz McLarena...Nova Neweyjeva kreacija podsjeæa na bolide koje je radio u McLarenu što je i logièno jer je nastavio u novoj momèadi gdje je s McLarenom stao. David Coulthard i Mark Webber biti æe za upravljaèem novog bolida koji æe biti pogonjen Renaultovim motorom, pa æe se dvojac opravdano nadati podijima, možda èak i pobjedama.
Trinaestogodišnje iskustvo Coultharda u F1 i brzina Webbera trebala bi biti dobitna kombinacija za Red Bullovu momèad uz novi bolid i motor. No, na bolidu su i nove gume i testna ekipa mora ispitati kako se auto ponaša na Bridgestoneovim gumama te izvršiti potrebnu prilagodbu.

 


Idealna defnicija sexa: OOP,PRC,AAH,STRC!!!









29-01-2007 at 10:12 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Formula 1

citat:
Djura wrote:



Otkriven novi RB3

Momèad Red Bulla u petak ujutro na stazi Catalunya u Barceloni predstavila je svoj novi bolid imena RB3. Prvi je to auto na èijem je razvoju od samog poèetka radio genijalni konstruktor Adrian Newey koji je prošle godine došao iz McLarena...Nova Neweyjeva kreacija podsjeæa na bolide koje je radio u McLarenu što je i logièno jer je nastavio u novoj momèadi gdje je s McLarenom stao. David Coulthard i Mark Webber biti æe za upravljaèem novog bolida koji æe biti pogonjen Renaultovim motorom, pa æe se dvojac opravdano nadati podijima, možda èak i pobjedama.
Trinaestogodišnje iskustvo Coultharda u F1 i brzina Webbera trebala bi biti dobitna kombinacija za Red Bullovu momèad uz novi bolid i motor. No, na bolidu su i nove gume i testna ekipa mora ispitati kako se auto ponaša na Bridgestoneovim gumama te izvršiti potrebnu prilagodbu.




Coulthard je ispo iz fazona totalno, ne može se nikako vratiti u formu, a Webber je baksuz nema ga veæeg. Najbitnija stvar u F1 je vozaè, uz naravno dobar bolid, ali vozaè je presudan. Ja navijam za Ferrari otkako pratim F1 i iskreno da kažem sumnjam da æe Kimi ove sezone napraviti išta. Volio bih ali vidiæemo.
30-01-2007 at 14:43 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Formula 1

Sedmerostruki sampijon formule 1 Mihael Sumaher pregovara sa Ferarijem oko preuzimanja funkcije tim menadjera slavnog italijanskog tima,prenose njemacki mediji.

38-godisnji njemac se na kraju prosle sezone nakon 11 godina u Ferariju povukao iz sampijonata formule 1,a i dalje je veoma umijesan u rad talijanskog tima,narocito pred pocetak nove sezone,koji je zakazan 18 marta u Melburnu.

Vise vremena je proveo u Maranelu(sijediste Ferarija) ove godine nego bilo koje kad je bio aktivan vozac,rekao je jedan od menadjera Ferarija i dodao da je da je Sumaher ukljucen u donosenje svih bitnih odluka u italijanskom timu.

Sumaher je pratijo sve rezultate Ferarija tokom testova za novu sezonu a takodje pomaze svom nasljedniku Kimiju Rajkonenu od kojeg se ocekuje nastavak dobrih rezultata iz predhodnih godina.

U Ferariju kazu da Sumaher vec obavlja dijo duznost menadjera ijako suradnja i dalje nije ozvanicena.

 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
15-02-2007 at 10:00 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Formula 1

citat:
asmir wrote:
Sedmerostruki sampijon formule 1 Mihael Sumaher pregovara sa Ferarijem oko preuzimanja funkcije tim menadjera slavnog italijanskog tima,prenose njemacki mediji.

38-godisnji njemac se na kraju prosle sezone nakon 11 godina u Ferariju povukao iz sampijonata formule 1,a i dalje je veoma umijesan u rad talijanskog tima,narocito pred pocetak nove sezone,koji je zakazan 18 marta u Melburnu.

Vise vremena je proveo u Maranelu(sijediste Ferarija) ove godine nego bilo koje kad je bio aktivan vozac,rekao je jedan od menadjera Ferarija i dodao da je da je Sumaher ukljucen u donosenje svih bitnih odluka u italijanskom timu.

Sumaher je pratijo sve rezultate Ferarija tokom testova za novu sezonu a takodje pomaze svom nasljedniku Kimiju Rajkonenu od kojeg se ocekuje nastavak dobrih rezultata iz predhodnih godina.

U Ferariju kazu da Sumaher vec obavlja dijo duznost menadjera ijako suradnja i dalje nije ozvanicena.



Znaèi 18-og startaju. Nisam to znao. Da znaš da sam poželio to pratit.
KIMI
21-02-2007 at 16:34 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Formula 1

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:

Znaèi 18-og startaju. Nisam to znao. Da znaš da sam poželio to pratit.
KIMI

jos malo redjo sad ce pocet zujanje  


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
22-02-2007 at 08:04 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Formula 1

citat:
asmir wrote:

jos malo redjo sad ce pocet zujanje

valja mi ranit tog 18-og. ima da navijem veker obavezno. ove prve su najgore po ovim kontinentima, nemere èojk upratit kad su
22-02-2007 at 08:26 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Formula 1

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:

valja mi ranit tog 18-og. ima da navijem veker obavezno. ove prve su najgore po ovim kontinentima, nemere èojk upratit kad su

bi ce rano australija je u pitanju al dobro je nedjelja je moze se poslje utrke i ospavat 


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
22-02-2007 at 08:28 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Formula 1

citat:
asmir wrote:

bi ce rano australija je u pitanju al dobro je nedjelja je moze se poslje utrke i ospavat

zato je to meni najdraži sport. samo nedeljom
22-02-2007 at 09:32 | Ukljuèi u odgovor
asmir
Nivo: Forumski doajen
heljak

Registriran(a): 21-01-2006
Lokacija: nema me nigdje
Odgovori: 11587
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Formula 1

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:

zato je to meni najdraži sport. samo nedeljom

ma gledam ja i kvalifikacije
da mogu raht cut rad motora  


mjenjam dva kanarinca za dobru sevu
22-02-2007 at 09:39 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 52
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Sport : Formula 1 New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice