Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da potuju forumska pravila.


FORUM : Ko je ko? : ETSC Tuzla
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
Dea
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 26-12-2005
Lokacija: IRI
Odgovori: 4162
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ETSC Tuzla

To izmedju 4 i 5 na T3 je nesto oko 3 na T1,
doznaje se iz pouzdanih neimenovanih izvora.
;novine

09-06-2007 at 00:51 | Ukljui u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ETSC Tuzla

citat:
Dea wrote:
To izmedju 4 i 5 na T3 je nesto oko 3 na T1,
doznaje se iz pouzdanih neimenovanih izvora.
;novine


...koji su htjeli da ostanu anonimni... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
14-06-2007 at 16:00 | Ukljui u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ETSC Tuzla

citat:
Krokodil wrote:
I jos razlika 4 godine. Omekso ba i Bucuk. Dodijale mu slabe ocjene. A mozda su i ove "mladje" generacije vise i ucile posto je konkurencija u svemu bila veca.



a mozda su i u sumi...

citat:
Krokodil wrote:
Juce sam sreo jednog od onih 4 iz mog razreda. Ipak nisu svi prosli iz cuga. Onaj sto je imo 4 kod Buleta jednu godinu je izgubio. Sreca nije zbog matematike.



Fizika Cvrstog Stanja?

citat:
Krokodil wrote:
Tajna njegove 4 i onog sto je imao 5 ( nije iz T1) su stotine a mozda i hiljade uradjenih zadataka.



Covjek je davao puno zadace...
A mozda su imali i malo bolji "kliker"?

citat:
Krokodil wrote:
Na fakultetu vjerovatno nisu imali problema sa matematikom ali ovaj jaran kaze da se njihove ocjene nisu isticale izvan prosjeka ostalih studenata.



True, ali sam imao problema sa curama - sve ruzne, valjda je to bio preduslov za upis na ETF...

[Edited by Bosnjo on 14-06-2007 at 16:34 GMT] 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
14-06-2007 at 16:04 | Ukljui u odgovor
MirsoComaga
Nivo: Novi foruma
Registriran(a): 16-08-2007
Lokacija: TUZLA
Odgovori: 4
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ETSC Tuzla

citat:
Bosnjo wrote:
Zavrsio 85...


generaacija
16-08-2007 at 13:28 | Ukljui u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ETSC Tuzla

citat:
MirsoComaga wrote:


generaacija



Kad vidim vas dvO meni namah nesto bude fajn
Odsjecam se podmladitim
09-09-2007 at 08:41 | Ukljui u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ETSC Tuzla

Prezime Ime Zanimanje Radno mjesto e-mail
1 Mujkanovic Elmir Dipl.ing.el.teh. Direktor kole elmirm@gmail.com
2 Mustafic Jozic Zehrija Profesor sociologije Pomocnik direktora zehrija.mj@gmail.com
3 Zahirovic Mirela Diplomirani pedagog - psiholog Pedagog kole mirela.zahirovic@gmail.com
4 Mrkanovic Melika Profesor muzike Sekretar kole melika.mrkanovic@gmail.com
5 Dukic Rahima Profesor ruskog jezika Bibliotekar rahima.dukic@gmail.com
6 Mulic Mirjana Ekonomski tehnicar Mladi referent za finansijske poslove mirjana.mulic@gmail.com
7 Ramic Asima Elektrotehnicar Bibliotekar asima.ramic@gmail.com
8 Demirovic Mirha Turisticki tehnicar Mladi referent za administrativne poslove dmirha@gmail.com
9 Vejzovic Semira Dipl.ecc Profesor ekonomike semira.vejzovic@gmail.com
10 Agic Sejfudin Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke agic.sejfudin@gmail.com
11 Avdic Izeta Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke izeta.avdic@gmail.com
12 Babic Smajic Zlatica Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke zlatica.bs@gmail.com
13 Buevac Edin Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke edin.busevac@gmail.com
14 Filipovic Fatima Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke fatima.filipovic@gmail.com
15 Hadic Amir Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke amir.hadzic@gmail.com
16 Halilcevic Hasan Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke hasan.halilcevic@gmail.com
17 Halilovic Vahdeta Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke vahdeta.halilovic@gmail.com
18 Halilovic Muamer Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke muamer.halilovic@gmail.com
19 Horozic Minina Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke minina.horozic@gmail.com
20 Hrustic Mehmed Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke hrustic.mehmed@gmail.com
21 Imamovic Bakija Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke bakija.imamovic@gmail.com
22 Imirovic Edin Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke imsirovic.edin@gmail.com
23 Karkin Subha Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke subha.karkin@gmail.com
24 Kunosic Damir Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke dkunosic@gmail.com
25 Mandukic Asmir Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke asmir.mandzukic@gmail.com
26 Mekovic Emin Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke emin.meskovic@gmail.com
27 Mrkanovic Adnan Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke adnan.mrkanovic@gmail.com
28 Omerdic Jasmina Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke jasmina.omerdic@gmail.com
29 Perkic Lucija Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke lucija.perkic@gmail.com
30 Sadikovic Elsad Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke elsad.sadikovic@gmail.com
31 Saracevic Salih Dipl.ing.el.teh. Profesor elektro struke salih.saracevic@gmail.com
32 Tokic Mladen Dipl.ing.el.teh. Profesor elektrostruke mladen.tokic@gmail.com
33 Lovric Mirko Dipl.ing.mainstva Profesor tehnickog crtanja mirko.lovric@gmail.com
34 Banjanin efika Dipl.ing.tehnologije Profesor hemije sefika.banjanin@gmail.com
35 Numanovic Mileva Prof.bosanskog,hrvatskog jezika i knjievnosti Prof.bosanskog,hrvatskog jezika i knjievnosti mileva.numanovic@gmail.com
36 Malic Jusuf Prof.sociologije Sociolog jusuf.malic@gmail.com
37 Nurkic Nihada Prof.tjelesnog i zdravstvenog odgoja Prof.tjelesnog nihada.nurkic@gmail.com
38 Arnaut Azra Profesor bosanskog, hrvatskog jezika i knjievnosti Profesor bosanskog, hrvatskog jezika i knjievnosti azra.arnaut@gmail.com
39 Suman Zekija Profesor bosanskog, hrvatskog jezika i knjievnosti Profesor bosanskog, hrvatskog jezika i knjievnosti zekija.suman@gmail.com
40 Jozic Zoran Profesor bosanskog, hrvatskog jezika i knjievnosti i filozofije Profesor bosanskog, hrvatskog jezika i knjievnosti zoran.jozic@gmail.com
41 Mujacic Azra Profesor engleskog jezika Profesor engleskog jezika azra.mujacic@gmail.com
42 Behrem Reid Profesor fizike i el.tehnike Profesor fizike i el.tehnike resid.behrem@gmail.com
43 Avdibegovic Nevzeta Profesor historije Profesor historije nevzeta.avdibegovic@gmail.com
44 Dadanovic Selmir Profesor matematike Profesor matematike selmir.dadanovic@gmail.com
45 Ganic Nedim Profesor matematike Profesor matematike nedim.ganic@gmail.com
46 Mujanovic Naza Profesor matematike Profesor matematike naza.mujanovic@gmail.com
47 ekularac Mineta Profesor matematike Profesor matematike mineta.sekularac@gmail.com
48 Uzunic H. Amira Profesor matematike Profesor matematike amira.uh@gmail.com
49 Mukic Emir Profesor tjelesnog odgoja Profesor tjelesnog odgoja emir.mukic@gmail.com
50 Tinjic Mirsad Profesor tjelesnog odgoja Profesor tjelesnog odgoja mirsad.tinjic@gmail.com
51 Suman Selma Profsor engleskog jezika Profesor engleskog jezika selma.suman@gmail.com
52 Subaic Amela Profesor fizike Profesor fizike amela.subasic@gmail.com
53 Azabagic Hasib VKV Elektromehanicar Nastavnik i koordinator prakticne nastave hasib.azabagic@gmail.com
54 Peranovic Tomislav VKV RTV mehanicar Nastavnik prakticne nastave tomo.peranovic@gmail.com
55 Selamovic Samka SSS kuhar kuharica
56 Mehanovic Seid VKV moler Portir seid.mehanovic@gmail.com
57 Music Senad Elektroinstalater Domar music.senad@gmail.com
58 Sinanovic emsa KV radnik tehnicko osoblje
59 Smajlovic Miralema KV radnik tehnicko osoblje
60 Hukic Almasa NK O radnik tehnicko osoblje
61 Husicic Dehva NK O radnik tehnicko osoblje
62 Spahic Sadeta NK O radnik tehnicko osoblje
63 Salihovic Mirsada NK radnik tehnicko osoblje

09-09-2007 at 08:59 | Ukljui u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ETSC Tuzla

ja zavrsio ETSC 1991 godine.doduse bio sam u T odjeljenju sve do Septembra pa me edina, danica i lucija htjela na popravni oboriti pa sam u spetembru presao "na zanat" da sto prije zavrsim.znaci oni koji su zavrsili 1991 i oni 1992 su mi nekako dodju na isto.hehehe.Romeo iz Orebica, Arezina Nikola, Zoka (odma po pocetku rata otisao u chetnike,a nasi ga skinuli 84vorkom)...bilo je zanimljivo...fakat jeste

14-12-2007 at 11:49 | Ukljui u odgovor
Havaji
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-10-2007
Lokacija: U Raju
Odgovori: 2046
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ETSC Tuzla

Rodjeni- pa dje nade ova sva imena? Kakvu ti stelu imas?  


It's not where you came from, it's where you are going.
15-12-2007 at 01:31 | Ukljui u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ETSC Tuzla

citat:
Havaji wrote:
Rodjeni- pa dje nade ova sva imena? Kakvu ti stelu imas?



1/3 znam a ovo rest pojma nemam ko su sta su

Izgleda ETSC podmladila kadar
15-12-2007 at 07:44 | Ukljui u odgovor
PROF
Nivo: Novi foruma
Registriran(a): 06-01-2008
Odgovori: 3
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ETSC Tuzla

citat:
Rodjeni wrote:



1/3 znam a ovo rest pojma nemam ko su sta su

Izgleda ETSC podmladila kadar


vjerovatno ovdje:
stranica skole
a evo i link sa najsvjezijim slikama:
slike
06-01-2008 at 23:25 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 7
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: ado_car, Bambi, BosniaN2, BozniaN2, edita-muzicar, omar075, Primarijus, SuadTuzla89, Suad_japan, Tea 11, york
FORUM : Ko je ko? : ETSC Tuzla New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice