Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Reminiscencije(Nekad smo voljeli)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nekad smo voljeli...

citat:
John Q wrote:
Dobra je Dubravka Markovic bila


citam ja ovo Dubravka Markovic i ne mogu da skontam ko je to i sad se sjetih, ona sto je vodila Hit mjeseca
i bila nekako muskobanjasta

Nekad sam voljela EKV i svi zavrsise ruzno, i Pilote i Dinu Dvornika i svasta nesto
07-11-2006 at 08:21 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Nekad smo voljeli...

i bila nekako muskobanjasta

Nekad sam voljela EKV i svi zavrsise ruzno, i Pilote i Dinu Dvornika i svasta nesto




Veæina onih koji su svirali, i koje sam volio, a i sad volim, su uglavnom pomrli.
NAJŽALIVIJE mi je za EKV.
Svi redom...............
07-11-2006 at 08:26 | Ukljuèi u odgovor
John Q
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-07-2006
Lokacija: Sta te briga
Odgovori: 1341
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Nekad smo voljeli...

citat:
sunce wrote:
citat:
John Q wrote:
Dobra je Dubravka Markovic bila


citam ja ovo Dubravka Markovic i ne mogu da skontam ko je to i sad se sjetih, ona sto je vodila Hit mjeseca
i bila nekako muskobanjasta



ma i ja se slazem da je mama bolja od nje
07-11-2006 at 08:34 | Ukljuèi u odgovor
Vodolija
Nivo: Forumski doajen
Home sweet home

Registriran(a): 07-06-2006
Lokacija: Ovdje
Odgovori: 7495
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Nekad smo voljeli...

.... igrati lastiša i vrtiti hula-hop a sad ne možemo  


Žena u najboljim godinama
07-11-2006 at 08:45 | Ukljuèi u odgovor
high_hopes
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-02-2006
Odgovori: 2355
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nekad smo voljeli...

Traubi sodu, Kenijadu, Swing egzotik, a sad - nema!

07-11-2006 at 18:17 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Nekad smo voljeli...

citat:
high_hopes wrote:
Traubi sodu, Kenijadu, Swing egzotik, a sad - nema!


ima jos Kenijade , nije istina kao ona kad se tek pojavila ili se meni cini jer mi se mijenja ukus ali ima u Tz Kenijade
07-11-2006 at 19:41 | Ukljuèi u odgovor
Nora
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-04-2005
Odgovori: 2465
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nekad smo voljeli...

"Cvijetno korzo" za 25.maj , pa se skole takmicile ko ce bolju paradu smisliti (ne znam sta je bilo u Tuzli, kod nas se to stvarno zvalo ovako)...pa odlazak na slet u Beograd, eh, to je tek bio pojam

...pa, ko se sjeca meceva Muhameda Alija, direktan prenos, a mi svi ko budale ustajali u 3 ujutro da gledamo, coek ba preso na islam valja ga gledati


...pa jugoslovenski pasos imati, molim te lijepo, sto je "najtrazeniji" u svijetu , a raja s njim uglavnom picila samo do Italije da kupi farmerke

...pa vozom na more, ludnica u Plocama

...pa kupovina na cekove vazda u minusu regal od do, tapisoni i itisoni takodje

ihi, ima toga koliko hoces

08-11-2006 at 00:07 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Nekad smo voljeli...

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:
Veæina onih koji su svirali, i koje sam volio, a i sad volim, su uglavnom pomrli.
NAJŽALIVIJE mi je za EKV.
Svi redom...............




oni stvarno tragicno zavrsice, da ne povjerujes.

Noro, kod nas se slet vjezvao mjesecima prije 25.maja, u osnovnoj sam svaki radila a poslije je to prestalo, na stadionu bude centralna manifestacija , fazoni sa stafetom i svi slavimo rodjendan Tita i pjevamo drugarice posadimo cvijece kuda vojska druga Tita kreceeeee , nakon nas nastupe stariji tj. srednjoskolci a kad dodju vojnici to je vec bilo nesto
08-11-2006 at 07:39 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: Nekad smo voljeli...

Prije sam voljela nedjelju mnogo vise nego sada! Razloga je mali milion, mada i ove danasnje imaju neku svoju ljepotu, jer je to dan za nas cure kada se okupljamo na kafi u podne, i zajedno idemo u kupovinu

Iako sam tada imala mozda nekih desetak godina, tih nedjelja cu se sjecati dok sam ziva... Ritual je to cijeli za mene bio...
Ucila sam uglavnom subotom, nikada nedjeljom jer je nedjelja imala svoju draz... a zbog cega, uglavnom zbog TV programa

Probudim se oko jedno pola 8 i obavezno sam ja ta koja ide u prodavnicu po vruc hljeb... Prodavnice su tada dalje bile nego danas, odnosno bila je po jedna samoposluga u svakom naselju i nije bilo ovih ko sada na svakom cosku... Do prodavnice mi je uglavnom trebalo 10 minuta ali zato od prodavnice nazad, po jedno pola sata. Vruc hljeb se obavezno copkao malo po malo. Hrskav onaj nekadasnji, glatki pa kad cose odvalis i zagrizes, ne znas jel jedes burek ili somun

Dolazim kuci i na TVu je vec neka informativna emisija, zvala se ko 7 dana, tako nesto... Trajala je ta emisija nekad i cijeli sat poslije nje isla neka emisija za zemljoradnike savjeti za usjeve, tako nesto
Za to vrijeme ja doruckujem, malo pomognem u kuci i pripremam se za Tobogan u 11 sati. Nekada su znali pustiti Branka i kockicu u pola 11 ali rijetko kad, i to obicno bude repriza od radnih dana... Poslije Tobogana u 12:00 su isle vijesti i naravno poslije vijesti moja velika ljubav... OPSTANAK ah koja je to radost za mene bila... Tada nije niko smio progovarati u kuci, sjecam se sada 13:00 sati je jedno vrijeme bilo namjenjeno za Partizansku eskadrilu, poslije toga Ratovi zvijezda. Serije krako trajale nekih 35-40 minuta, pa to oni onda razvuku brate u 80 epizoda Znao je i Tarzan biti ali onaj originalni eh kako se znalo izaci poslije svake epizode na balkon i urlikati sto jace mozes AAAAAAA moj brat bio najglasniji u komsiluku uvijek a Kidan se polomio sav uzeo mamino girtlo od shlafruka i ljuljao se na sljivi pa tresno - pukla grana poslije toga u 14:00 pocinjalo nedjeljno popodne. nisam nikada ni gledala jer se moralo izaci malo poigrati s djecom u 16:00 je bio dnevnik pa reklame i pregled programa u 17:05 je pocinjao uvijek neki film jao te radosti narocito kad pocinje pa onda brojis da li ce onaj lav zaurlati jedanput ili mozda dva puta... rijetko kad je urlao dva puta. u tom slucaju se svi zovu s dvorista jer pocinje haos dobar film Meni se urezao jedan, Staza slonova... joj dobar neki bio i tuzan ujedno... Onda je islo opet neko informativno ispijanje mozga pa opet pregled programa i u 19:15 svi gledamo crtani film rijetkost je bilo odgledati dva u 19:30 dnevnik i u 20:00 obicno neka serija, tipa Bolji zivot onda kupanje, spremanje stvari za skolu i spavanje... jos jedna draga nedjelja prosla i pocinje radovanje slijedecoj

08-11-2006 at 12:58 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Nekad smo voljeli...

dobar ovaj topik ...inace , sta da vam kazem, sto vec niste rekli...citala se Vesela sveska, Politikin zabavnik i Bravo a pravo mi fali Opstanak ...od tuznih dogadjaja pamtim smrt Drazena Petrovica, onog prvog pjevaca Crvene jabuke, Tita i naravno EKV...

bilo je dobro, sve u svemu...

08-11-2006 at 13:02 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 42
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Reminiscencije(Nekad smo voljeli) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice