Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Slomljeno srce
Strana: 1 2 3 4 5
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
lola
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-12-2003
Lokacija: Slo&CH
Odgovori: 9851
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slomljeno srce

citat:
oktobar91 wrote:


Kakve veze ima srce i to još slomljeno sa taslaèenjem


mislio je da lakše dobije

29-06-2008 at 10:58 | Ukljuèi u odgovor
Bubi-Bubi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-01-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 173
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Slomljeno srce

Nisam ga vidjela 8 god svaki put kad sam u Tz nekako se mimoidemo jer uglavnom bude na moru inace bilo bi skoro nemoguce da se ne sretnemo. Dali bi moje srce jace zakucalo neznam. Nekada je skakalo kad ga samo cujem telefonom

29-06-2008 at 12:12 | Ukljuèi u odgovor
KONFUCIJE
Nivo: Forumas sa iskustvom
Diplomirani Deflorant

Registriran(a): 27-06-2008
Lokacija: Dragodol
Odgovori: 128
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slomljeno srce

citat:
madam wrote:


Ili Konfucije ako ne ide ni s jednom od njih dvije, naði neku treæu, "klin se klinom izbija"



Ma nije problem u tome da ne ide, ide vala ko` u Hamide, haman to i jeste problem sto imam srce za previse njih u isto vrijeme. A 3-ca ili 5-ta, ko zna, Vrijeme ce pokazati.
 


Kad neko spomene Evropu, odmah cujem tutnjavu topova.
29-06-2008 at 19:48 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Slomljeno srce

Oj, meni je haman najbolje da se ne javljam na ovu temu, ispadoh najgori :lol :lol :lol

Pa sve zavisi koliko si volio, davao, oèekivao, strijemio, koliko si se trudio, i, neumitno, koliko se osjeæaš izdanim na kraju svega. Neki od nas znaju kako da vole i da prijateljuju sa pola srca, neki od nas se mogu napinjati iz petnih žila, i nikad neæemo nauèit. Ja znam da ne bi nikad ništa to tako nedojebano, ni tam ni vam... nit ja to znam... nit želim to tako. Ako sve to tako nedojebano, ako se ne dajem, uz sve te opasnosti koje vrijebaju iza voljenja i davanja, pa kako æu znat da sam živio, volio, bio?

Meni je prva polovina ove godine bila puna iskrenih šokova, ali, èuj, svašta sam i nauèio.

30-06-2008 at 14:26 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Slomljeno srce

Jao jao kako otjerase momka





30-06-2008 at 21:49 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slomljeno srce

citat:
besmir wrote:
Oj, meni je haman najbolje da se ne javljam na ovu temu, ispadoh najgori

Pa sve zavisi koliko si volio, davao, oèekivao, strijemio, koliko si se trudio, i, neumitno, koliko se osjeæaš izdanim na kraju svega. Neki od nas znaju kako da vole i da prijateljuju sa pola srca, neki od nas se mogu napinjati iz petnih žila, i nikad neæemo nauèit. Ja znam da ne bi nikad ništa to tako nedojebano, ni tam ni vam... nit ja to znam... nit želim to tako. Ako sve to tako nedojebano, ako se ne dajem, uz sve te opasnosti koje vrijebaju iza voljenja i davanja, pa kako æu znat da sam živio, volio, bio?

Meni je prva polovina ove godine bila puna iskrenih šokova, ali, èuj, svašta sam i nauèio.


ma gdje si ti, e bas si ti sav srcan i nema nista polovicno, nije to ni lose, u svim osjecanjima dozivis maksimum bilo da lijepa ili ruzna a za ona lijepa vrijedi da idemo do daske
30-06-2008 at 23:58 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slomljeno srce

citat:
oktobar91 wrote:


Kakve veze ima srce i to još slomljeno sa taslaèenjem


turio bi on i srce da moze...
01-07-2008 at 01:01 | Ukljuèi u odgovor
Ane
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 26-10-2005
Lokacija: Tuzla draga
Odgovori: 15087
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Slomljeno srce

Cupo  


21-04-2009 at 23:53 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Slomljeno srce

citat:
Soko wrote:



Mislis. Moli Bogada ti se to ne dogodi. Ili si mozda posebna.


Slucajno nadjoh ovo,sokole znaces mi za ovo 


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
26-05-2009 at 02:39 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Slomljeno srce

citat:
sunce wrote:
Sta vi mislite, kako vase srce, dira li ko, je li na oziljcima jace ili slabije?


ja sam, nekada prije par godina, mislila da je moje srce vec odavno mrtvo, da sve sto se desava u stvari predstavlja "zabavu da vrijeme brze prodje, dok cekam da umre i tijelo oko tog srca"...

imalo je to srce nekakvih borbi i ratova, iz vecine izaslo kao gubitnik, jer se nekako uvijek davalo malo vise nego sto treba... no, da li uopce postoji ta neka mjera, koliko se daje to i takvo srce ili koliko se pusti?

elem, bilo je ranjeno, slomljeno, zgazeno, poljeveno vodom, baceno s visokokatnice, vezano konju za rep i vuceno po pustinjskoj zemlji, sjeckano, muceno, paljeno, stezano...

svasta mu se desaalo i u jednom se momentu ono umiri... usuti se to moje srce i kaze: nece mene vise niko ovako... i zaista... prolazise godine, a ono stajase prilicno pravo... dolazise neki ljudi, gledase ga, desilo bi se samo da ga poneko tek zagrije... nije se davalo, nije ni ulazilo u bitke... bijase skroz bezbjedno

i misljase - to moje srce - da tako bezbjedno moze do kraja... vjerovase u to i uzivase u toj spoznaji

a onda se desilo nesto... desio se jedan vitez, koji se uspio probiti sve do zadnje cestice tog mrtvog srca i koji ga je ozivio

sada vidim da vrijedi svaka bol i svaka ogrebotina i svaki udarac i sve ono sto je srce proslo, sve to vrijedi je "bol stare ljubavi je ono sto nas podsjeca da je ona bila vrijedna sebe" i meni drago za svaki oziljak i dadoh tako opet to srce da krene u borbu i da se preda

ne znam hoce li biti lomljeno ili ce ovaj put proci bez ogrebotine, ali uzivam u svakom njegovom borbenom pokretu!
26-05-2009 at 09:33 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 53
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Slomljeno srce New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice