Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Sex je hrana za tijelo!!!!!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

nema konfuzije
treba samo jest. i djed mraz ne da poklon ako ne jedes

02-07-2011 at 11:50 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

´znaci da ova Mel mel,,magare broj 1.
ne voli da o tome pise kada i kako muza u krevetu zavodi a toliko pogresnih procjena procita iz njenog tipkanja da moram kontrirati.
a ,
,racionalni magare broj 2 ,,
podrzava izjavu da to nije normalno ako se naglas kaze da vodenje ljubavi i sexualno zadovoljstvo sluzi duhovnom i tjelesnom spajanju dvoje ljudi u pikantnim detaljima

a evo vam sada stava psihologije koji kaze:
Seks je primarni motiv za ljude ,ljudi treba da zadovolje svoje seksualne teznje na autentican nacin koji nije autodestruktivan i koji podrazumjeva uzivanje iskljucivo izmedu ljudi koji su dovoljno zreli da razviju ljubav i privrzenost kroz seksualnu vezu,,,I DA TO SVIJETU POKAZU PRIVRZENOSCU::
e sada ostaje i pitanje za vas dvoje
MEl mel,,i Ratio,,(ne zajedno nego kao jedinke u vasim sexualnim odnosima.
da li ste vas dvoje opcenito sposobni za diskusiju u ovom smjeru kao
zreli i sposobni partneri ,"(ovo je misljenjo pojedinacno jer vas dvoje ne smatram sexualnim partnerima ..
i kakva je opcenito vasa sexualna zajednica ,nikakva jaka losa,,ili se ljulja ,,)?
ja kada vas dvoje citam dobijem osjecaj da moram jos pikantnije pisati na ovakvim temama!!
a znate zasto ,,upraVO ZATO da vam se vasi potomci kas´nije ne cude oko cega ste vas dvoje dizali prasinu u 21 stoljecu..

[Edited by senzualna on 02-07-2011 at 11:55 GMT]

[Edited by senzualna on 02-07-2011 at 11:56 GMT]

02-07-2011 at 11:51 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
camac wrote:
nema konfuzije
treba samo jest. i djed mraz ne da poklon ako ne jedes

aha,,
Psiholog umjesto terapije klijentima moze reci
,,idite i vodite ljubav"
jedite djecoo,,jeditee
02-07-2011 at 11:53 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

Nema sumnje, sex povojno utièe na zdravlje, al' ne treba preæerivat, k'o ni s bilo èim.

02-07-2011 at 11:58 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
senzualna wrote:

aha,,
Psiholog umjesto terapije klijentima moze reci
,,idite i vodite ljubav"
jedite djecoo,,jeditee

ogladnis li ti kad izmedju obroka?
02-07-2011 at 12:01 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

a evo nesto na ovu temu sto se meni dopada,,


citiram Marion Vudman


Oduvijek sam mislila da zena ne moze da odvaja srce od seksualnosti.Danas vjerujem da su dusa i strast te koje se ne mogu razdvajati.
Zena izrazava svoju dusu kroz seksualnu strast.
Njima strast sa zivotom je njena dusa ,a to iskazuje polnoscu.U strasti zena napusta samu sebe u trenutku kada se dusa i tjelo stapaju to se moze dogoditi samo sa muskarcem u koga zena najprije ima povjerenje a potom koga voli...!!!
U koga ima povjerenja prije svega jer kad se predaje strast i ona napusta svoju dusu.Ako zena voli muskarca ,a on uzme njenu dusu i ode,ona ostaje prazna..!!
jer kad zena vodi ljubav, ne genitalnu ljubav!!!
vec kada se predaje svojim cjeloukupnim bicem,ona postaje i stvaralac i tvorevina i dolazi do spoznaje sebe kao duse koja zivi.
Povjerenje je stoga od presudnog znacenja za uzajamnu vezu!!!!Upravo kroz ovo trece muskarac i zena otkrivaju sta znaci ,,JA ,,JESAm"
u ovome je sva tajna jednostavna i duboka,,


[Edited by senzualna on 02-07-2011 at 12:14 GMT]

[Edited by senzualna on 02-07-2011 at 12:16 GMT]

02-07-2011 at 12:06 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
racionalna manjina wrote:
Nema sumnje, sex povojno utièe na zdravlje, al' ne treba preæerivat, k'o ni s bilo èim.


slazem se ,,
za zlatnu sredinu sam i ja uvjek
02-07-2011 at 12:07 | Ukljuèi u odgovor
flor
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 24-06-2010
Odgovori: 1156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!


Senzo, evo ja bi se složio da je sex još jedan vid otvorenije komunikacije meðu ljudima. Možda veæina ljudi od toga i ne može biti otvorenija, izraziti se drugaèije a da ih ne bude sramota...

Meðutim, imam par pitanja za tebe. Danas kad se su sexualne tehnike, znanja i vještine usavršile do krajnjih granica, opet ljudi nisu sretni? Iako se dobro "najedu" kako ti kažeš, kao da fali još podražaja? Danas se sexualnost gura da maximuma fizièke i emocionalne izdržljivosti, a opet ni to nije dovoljno? Pa kad nije dovoljno, onda se ide u promiskuitetnu ovisnost, a ovisnost k'o ovisnost, podloga joj je uvijek ista...

Kakvu god novu tehniku izmislili, èovjek jedno vrijeme vrati osjeæaj živosti, ali ipak nije to baš to. Zašto je to tako Senzo, šta misliš?

02-07-2011 at 12:22 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

citat:
flor wrote:

Senzo, evo ja bi se složio da je sex još jedan vid otvorenije komunikacije meðu ljudima. Možda veæina ljudi od toga i ne može biti otvorenija, izraziti se drugaèije a da ih ne bude sramota...

Meðutim, imam par pitanja za tebe. Danas kad se su sexualne tehnike, znanja i vještine usavršile do krajnjih granica, opet ljudi nisu sretni? Iako se dobro "najedu" kako ti kažeš, kao da fali još podražaja? Danas se sexualnost gura da maximuma fizièke i emocionalne izdržljivosti, a opet ni to nije dovoljno? Pa kad nije dovoljno, onda se ide u promiskuitetnu ovisnost, a ovisnost k'o ovisnost, podloga joj je uvijek ista...

Kakvu god novu tehniku izmislili, èovjek jedno vrijeme vrati osjeæaj živosti, ali ipak nije to baš to. Zašto je to tako Senzo, šta misliš?



jutro Flor bas sam mislila krenuti u kuhinju da nesto kreiram za zeludac,,ali posto si tu ispisat cu par rjeci

ima mnogo puteva i svi su ravnopravni u trazenju zivotne srece pa i taj sexualni apetit ,
ja mislim Flor da covjek ,,samo covjek koji ne voli samog sebe a time i vlastitu vrstu moze da bude destruktivan prema sebi a i prema drugim ljudima bez obzira koliko on opcija ima za svoju dusevnu bliskost .treba razlikovati zemaljski brak i misticno vjencanje
Znam da je ovaj post jako uzak,,
a mozemo ga donagraditi neki drugi put,,

[Edited by senzualna on 02-07-2011 at 12:42 GMT]
02-07-2011 at 12:34 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sex je hrana za tijelo!!!!!

Senzo jabuko. Da ja u svojoj profesiji fulam o procjeni kao sto ti fulas u svojoj, kompanija za koju radim bi davnih dana propala.


Evo ovo ce magare potrcati da cijelom forumu rastOmaci sta je penis, a sta je vagina, jer sigurna sam da niko to do sada nije otkrio.

I naravno, vrlo mi je bitno da svi znaju kako ja zadovoljavam svoog muza i on mene. Ti jabuko vjeruj u sto god zelis, ja nemam potrebu nikome nista dokazivati, pogotovo ne tebi, a definitivno ne supkoljubcu arniju.

Znam da si se ufurala da je Bosna tamni vilajet i da si ti otkrila seks i svima sada trebas pojasniti koja je to uzivancija. Dok ti teoretises, mi ostali ga praktikujemo i uzivamo.

I de nam jos koji put pojasni kako penis na svom glavicu ima malu rupicu koju niko do sada nije otkrio do tebe, i nek si ti nama objasnila kako se on moze obraditi jezikom ili malim prstom.


Pusti bona sve to, nego de ti svim bosanskim magarcima posalji gaca iz njemacke, kriza je u tamnom vilajetu - svega im treba, a za seks se ne brini - svakako svako svakoga yebe u zdrav mozak.

I nemoj zaboraviti reci muzu da utefterise bar jednu sedmicu dana ranije da te pocne zavoditi, jerbo je taj seks zajebana stvar treba se dobro planirati . E kad sam tu tvoju glupost procitala, sve mi je bilo jasno.

Moje nebuloze se ne svidjaju sujetnim dusama kao sto je tvoja i arnijeva, ali mene boli moje pozamasno dupe za misljenja skorojevica. Vazda tako bilo. Garantujem ti da se vecina ljudi na ovom forumu kvalitetnije, senzualnije i eksperimentalnije vodi ljubav nego ti i tvoj hrcak, ali ljudi uzivaju radi sebe, a ne radi potrebe da na sva zvona obavijeste dunjaluk.

02-07-2011 at 13:43 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 24
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: AK-47, Ceznja, Chello, dada, davor m, gardista4795, habul, komentatorka72, mihajlod, preslano, salt city boy
FORUM : Sex : Sex je hrana za tijelo!!!!! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice