Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Seksualne zanimljivosti
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
soraya wrote:


"ljevièari" pobjedili



To znaci, pobijedili su oni sto su zakrivljeni na lijevo??!!

31-05-2011 at 21:19 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

Senzo evo sluèaja za tebe:


Britanka pati od fobije prema muškarcima i još je djevica

Nijedan muškarac mi nikada nije uèinio ništa nažao, kaže Emily
Britanka Emily Day (26) je još djevica jer pati od užasnog straha od muškaraca, piše The Sun. Njena fobija zove se androfobija. Kaže kako se boji muškaraca cijeli život ali ne može taèno odrediti kada je sve poèelo.
- Još sam djevica i nisam lezbejka, niti me žene seksualno privlaèe - rekla je Emily.
Kaže i da može gledati fotografije muškaraca s prijateljima pa èak i reæi da joj je neko zgodan. Ali, kada se s muškarcem koji joj se sviða naðe licem u lice ne može izbjeæi neopisiv strah. Ovakvom problemu obièno prethodi neka vrsta zlostavljanja, ali ne u Emilynom sluèaju.
- Nijedan muškarac mi nikada nije uèinio ništa nažao ili me povrijedio. Jednostavno ih se nasmrt bojim - rekla je Emily.
Odrasla je u kuæanstvu u kojemu nije bilo muškaraca pa sumnja da je možda to doprinijelo problemu.
- Otac je napustio majku kada sam imala šest godina i od tada ga nisam vidjela - rekla je Emily.
Straha od muškaraca sjeæa se još kada je imala 13 godina. Nije znala da pred vratima stoji muškarac, a kada je izašla i vidjela ga, uhvatila ju je takva panika da je njezina sestra Sarah mislila da ima groznicu. Primijetila je da se napadaj ponavlja svaki put kada je u blizini nepoznatih muškaraca. Ipak nije bilo naèina da strah kontrolira niti da ga sprijeèi.
- Kada sam željela vidjeti prijatelje, uvijek bi se pobrinula da oni doðu k meni kako ne bih morala susretati njihove oèeve - rekla je.
Svoj problem povjerila je majci sa 14 godina. Odvela ju je doktoru koji joj je preporuèio psihološku terapiju i vježbe disanja za prevladavanje straha. Uspjela je otiæi na nekoliko sastanaka ali nije se nikada poljubila.
- Intimnost dodira muškarca za mene je još uvijek previše. Nadam se da æu jednog dana naæi nekoga ko æe mi pomoæi u borbi s androfobijom te da æu se uspjeti vjenèati i imati djecu - rekla je Emily.

01-06-2011 at 09:27 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
djecko wrote:
Senzo evo sluèaja za tebe:


Britanka pati od fobije prema muškarcima i još je djevica

Nijedan muškarac mi nikada nije uèinio ništa nažao, kaže Emily
Britanka Emily Day (26) je još djevica jer pati od užasnog straha od muškaraca, piše The Sun. Njena fobija zove se androfobija. Kaže kako se boji muškaraca cijeli život ali ne može taèno odrediti kada je sve poèelo.
- Još sam djevica i nisam lezbejka, niti me žene seksualno privlaèe - rekla je Emily.
Kaže i da može gledati fotografije muškaraca s prijateljima pa èak i reæi da joj je neko zgodan. Ali, kada se s muškarcem koji joj se sviða naðe licem u lice ne može izbjeæi neopisiv strah. Ovakvom problemu obièno prethodi neka vrsta zlostavljanja, ali ne u Emilynom sluèaju.
- Nijedan muškarac mi nikada nije uèinio ništa nažao ili me povrijedio. Jednostavno ih se nasmrt bojim - rekla je Emily.
Odrasla je u kuæanstvu u kojemu nije bilo muškaraca pa sumnja da je možda to doprinijelo problemu.
- Otac je napustio majku kada sam imala šest godina i od tada ga nisam vidjela - rekla je Emily.
Straha od muškaraca sjeæa se još kada je imala 13 godina. Nije znala da pred vratima stoji muškarac, a kada je izašla i vidjela ga, uhvatila ju je takva panika da je njezina sestra Sarah mislila da ima groznicu. Primijetila je da se napadaj ponavlja svaki put kada je u blizini nepoznatih muškaraca. Ipak nije bilo naèina da strah kontrolira niti da ga sprijeèi.
- Kada sam željela vidjeti prijatelje, uvijek bi se pobrinula da oni doðu k meni kako ne bih morala susretati njihove oèeve - rekla je.
Svoj problem povjerila je majci sa 14 godina. Odvela ju je doktoru koji joj je preporuèio psihološku terapiju i vježbe disanja za prevladavanje straha. Uspjela je otiæi na nekoliko sastanaka ali nije se nikada poljubila.
- Intimnost dodira muškarca za mene je još uvijek previše. Nadam se da æu jednog dana naæi nekoga ko æe mi pomoæi u borbi s androfobijom te da æu se uspjeti vjenèati i imati djecu - rekla je Emily.

djete kada raste uci od oca i majke ..a ona je izgubila u ranom djetinjstvu osnovno povjerenje u svoje roditelje ,ovdje je muska uloga ,,izgubljenog tate"stvorila u pubertetu strah,averziju,fobiju prema muskarcu i braku .A fobije su ozbiljni poremecaji s kojima se tesko boriti,dobro je sto se na vrjeme (jos je mlada 26 godina)obratila psihologu koji ce joj pomoci u suocavanju s strahom malo po malo
(s tehnikom disanja zapoceti i produziti sa daljnjnjim seansama dijalozima postupnim izlaganjem osobe predmetu ili situacije koje se boji ,sve dotle dok pacijent svoj potpuni strah (fobiju)ne izgubi .
01-06-2011 at 11:34 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
Dilber wrote:



90%


uhss, pa ovo je dobar rezultat,,
01-06-2011 at 11:37 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
senzualna wrote:


uhss, pa ovo je dobar rezultat,,


samo si 3 stvarke promasila...
-ne znam pjevat
-slab sam sa stilom oblacenja
i
-ima jedan nedostatak u prvom djelu...stavila si "MAL I TANAK" da si dodala jos i "MEHAK" to bi bilo to
01-06-2011 at 14:45 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
Dilber wrote:


samo si 3 stvarke promasila...
-ne znam pjevat
-slab sam sa stilom oblacenja
i
-ima jedan nedostatak u prvom djelu...stavila si "MAL I TANAK" da si dodala jos i "MEHAK" to bi bilo to


ee to je vec nova sexualna zanimljivost , ja mislim da je najbezbolniji nacin da se penis ucvrsti i uveca ako uzmes uvelicavajuce staklo u ruke
01-06-2011 at 15:47 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

Neposlusni mladici!!


Stariji je za koju godinicu ;kao mladic je u nevjerovatnom tempu mogao da svrsava i po nekoliko puta za noc,ali kako stare,muskarcima je potrebno vise vremena da zagreju masinu,i da zavrse partiju.U takvim slucajevima muskarci odmah pocnu da panice ,iako je to sasvim uobicajena pojava.
S godinama penis ne da se samo sporije ukrucuje ,vec i erekcija gubi na cvrstoci i snazi .A naravno tu je i proces habanja.
Strah od neuspjeha,muskarci cesto imaju tvrdokorne predstave o tome kakav ucinak u krevetu bi trebali da imaju .Zato sto jedan pravi frajer mora uvjek da bude spreman.Ako to jednom ne uspije ,on ce vrlo brzo upasti u vrtlog sumnje ,straha i stresa,te ce smatrati da ce njegov mpenis i sledeci put dezertirati"s duznosti.Posljedica;prorocanstvo koje samo sebe ispunjava.Svaki odnos ce iscekivati sa tenzijom da li ce se ukrutiti ,ili ne?i misli ce mu biti vise u njegovim sopstvenim pantolonama ,nego u suknji ili pantolonama njegove partnerice.Usled straha oslobada se dosta podosta hormona stresa(adrenalina)a on nije pogodan za erekciju.Strah od neuspjeha postaje opsesija a problemcic sa erekcijom do koga je doslo samo jednom -poremecaj erekcije .
On pusi i ,sto je jos opasnije pije,alkohol i usporava orgazam,nikotin povecava vjerovatnocu za pojavljivanjem problema s erekcijom.Koristi drogu=?
za 80% teskoca sa erekcijom krive su tjelesne smetnje .Muke s a erekcijom nastaju cesce nego sto mislite pogotovu kod hronicne bolesti ili poremecaja secerne bolesti,multiple skleroze,Parkinsonova bolest paraplegija ,visok krvni pritisak reuma,arterioskleroza.Ako se koriste odredeni lijekovi ,beta blokatori,tablete za izmokrivanje ,antidepresivi,sredstva za snizenje holesterola u krvi ,ako je muskarac operisao prostatu ili besiku ili je bio podvrgnut tretmanu zbog raka testisa.
urolog Robert Andrian..

27-06-2011 at 15:30 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
senzualna wrote:
Neposlusni mladici!!


Stariji je za koju godinicu ;kao mladic je u nevjerovatnom tempu mogao da svrsava i po nekoliko puta za noc,ali kako stare,muskarcima je potrebno vise vremena da zagreju masinu,i da zavrse partiju.U takvim slucajevima muskarci odmah pocnu da panice ,iako je to sasvim uobicajena pojava.
S godinama penis ne da se samo sporije ukrucuje ,vec i erekcija gubi na cvrstoci i snazi .A naravno tu je i proces habanja.
Strah od neuspjeha,muskarci cesto imaju tvrdokorne predstave o tome kakav ucinak u krevetu bi trebali da imaju .Zato sto jedan pravi frajer mora uvjek da bude spreman.Ako to jednom ne uspije ,on ce vrlo brzo upasti u vrtlog sumnje ,straha i stresa,te ce smatrati da ce njegov mpenis i sledeci put dezertirati"s duznosti.Posljedica;prorocanstvo koje samo sebe ispunjava.Svaki odnos ce iscekivati sa tenzijom da li ce se ukrutiti ,ili ne?i misli ce mu biti vise u njegovim sopstvenim pantolonama ,nego u suknji ili pantolonama njegove partnerice.Usled straha oslobada se dosta podosta hormona stresa(adrenalina)a on nije pogodan za erekciju.Strah od neuspjeha postaje opsesija a problemcic sa erekcijom do koga je doslo samo jednom -poremecaj erekcije .
On pusi i ,sto je jos opasnije pije,alkohol i usporava orgazam,nikotin povecava vjerovatnocu za pojavljivanjem problema s erekcijom.Koristi drogu=?
za 80% teskoca sa erekcijom krive su tjelesne smetnje .Muke s a erekcijom nastaju cesce nego sto mislite pogotovu kod hronicne bolesti ili poremecaja secerne bolesti,multiple skleroze,Parkinsonova bolest paraplegija ,visok krvni pritisak reuma,arterioskleroza.Ako se koriste odredeni lijekovi ,beta blokatori,tablete za izmokrivanje ,antidepresivi,sredstva za snizenje holesterola u krvi ,ako je muskarac operisao prostatu ili besiku ili je bio podvrgnut tretmanu zbog raka testisa.
urolog Robert Andrian..


trebas i ti pokrenut jedan blog. ovo je puno zanimljivije od onih frustracija
27-06-2011 at 19:44 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

@Camac..
na Forumu se sporadicno cita
i sa blogom i bez bloga pa pisanje bloga je dangubno ako nitko ne cita..(kome ,,cemu)?
ne vole svi citati a kamoli pisati,,
bitno je privuci dobru publiku na svim temama ..

28-06-2011 at 14:11 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

Da li ste znali..

da on ne moze neometano da mokri uvjek i svuda?

Ako se,naprimjer nade pored elektricne ograde,to ce se svakako odraziti na ucinak..#
Budite sigurni da njegov penis burno reaguje na elekticitet,cak i pri niskom naponu.To ponekad moze biti zgodno,kada bi trebalo razbuditi penis,ali prevelika doza ce ga brzo oduvati iz rajskih visina u ponore pakla.Zato i nije cudo da su mucitelji oduvjek bili ludi za elektrosokovima i penisima!!!


prosjecan broj erekcija u toku dana :11
prosjecan broj erekcija u noci : 9

[Edited by senzualna on 28-06-2011 at 14:18 GMT]

28-06-2011 at 14:16 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 36
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Sex : Seksualne zanimljivosti New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice