Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Kablovska televizija(all-about)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
kokobil
Nivo: Forumski doajen
ribar

Registriran(a): 08-11-2006
Odgovori: 10228
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: otpusteni radnici Elta-mt

citat:
bosnian972 wrote:
ne znam Tokacu a Drago Juric je sjebo sve cega se dohvatio lopovlukom. od livnice do mlina ljubace. elem nebitni su obojica za ovu pricu. ono sto ne razumijem je cemu tolika dreka? isti ti zaposleni su do juce branili Jurica od Tokace. isti ti zaposleni su podrzavali Jurica. ko bi od vas da je na mjestu Tokace zadrzao ljude koji su do juce radili protiv njega?? ukoliko je Tokaca prekriso odredbe Zakona o radu nek ga tuze. to je njihovo pravo i trebaju tuziti ali mislim da bi 90% ljudi isto reagovalo. njegova firma, njegove pare i bujrum. mislim da je samo ishitreno odradio sve.


Kvalitet slike i prenos signala kudikamo slabiji ne kod Jurceka, to me boli, a nek se obadvojica pozabave samim sobom. Ma ni ova opcinska garnitura sto im dade koncesiju, nisu nista bolji. Samo mislim na tehnicki dio.
16-10-2008 at 13:46 | Ukljuèi u odgovor
tramuntan
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 22-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 31
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: otpusteni radnici Elta-mt

Ova @grofica mi lici na adminicu koja je ugasila vlastiti forum

A sad malo da ja...
Kakva prava radnici da traze ili dobiju kod nekoga ko je naucio sjekirom da popravlja kablove(i to opticke)? Ok je i to da se zaposljava rodbina, ali da znaju raditi, a ne samo vozikati se u tudjem autu, bez ikakvog efekta.Od 30 zaposlenih otkaz dobilo 27..EEEJJJ DVADESET SEDAM!!!Umjesto da zapnu i da poboljsaju situaciju(raznopvrsnije kanale, internet) oni su i to unakazili.Vec, cini mi se, tri mjeseca traje agonija sa internetom i programima.Nemos´ ti nauciti debila da radi sa elektronikom.Kako mu objasniti da signal kroz kablove ne prenose gremlini.
Dalje.
Livnica: dok nije juric dosao-htjeli su sajmiste da prave na tom zemljistu-dosao cova,zaveo red.Da zaveo je red i dosciplinu,plate-da i neko moze da kaze kakve su plate radnici imali dok je Juric bio u tim firmama?!?Sta nekog radnika boli Q koliko i kako on(vlasnik) zaradjuje, ako je radniku dobra i redovna plata i placeno zdravstveno i osiguran.

zasto i kako su syebane i livnica i pekara i evo sad elta? E, u tom zecu lezi grm.
Kod nas se svako pita :"Gdje sam tu ja?". E vjerovatno je tu doslo do prekida u lancu ishrane.Nastavak znate.
Nemojte misliti da ja ovdje branim nekoga , samo pokusavam da neke umijem

17-10-2008 at 12:21 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: otpusteni radnici Elta-mt

citat:
tramuntan wrote:
Ova @grofica mi lici na adminicu koja je ugasila vlastiti forum

A sad malo da ja...
Kakva prava radnici da traze ili dobiju kod nekoga ko je naucio sjekirom da popravlja kablove(i to opticke)? Ok je i to da se zaposljava rodbina, ali da znaju raditi, a ne samo vozikati se u tudjem autu, bez ikakvog efekta.Od 30 zaposlenih otkaz dobilo 27..EEEJJJ DVADESET SEDAM!!!Umjesto da zapnu i da poboljsaju situaciju(raznopvrsnije kanale, internet) oni su i to unakazili.Vec, cini mi se, tri mjeseca traje agonija sa internetom i programima.Nemos´ ti nauciti debila da radi sa elektronikom.Kako mu objasniti da signal kroz kablove ne prenose gremlini.
Dalje.
Livnica: dok nije juric dosao-htjeli su sajmiste da prave na tom zemljistu-dosao cova,zaveo red.Da zaveo je red i dosciplinu,plate-da i neko moze da kaze kakve su plate radnici imali dok je Juric bio u tim firmama?!?Sta nekog radnika boli Q koliko i kako on(vlasnik) zaradjuje, ako je radniku dobra i redovna plata i placeno zdravstveno i osiguran.

zasto i kako su syebane i livnica i pekara i evo sad elta? E, u tom zecu lezi grm.
Kod nas se svako pita :"Gdje sam tu ja?". E vjerovatno je tu doslo do prekida u lancu ishrane.Nastavak znate.
Nemojte misliti da ja ovdje branim nekoga , samo pokusavam da neke umijem



Nisu se djaba utalili Tokaca, Juris i onaj Oshtrak nego da ogule sto se moze e kad je jedan dobio manji kolacic onda
Sve su to ista..... da izvines
Mojne ti nista za mene
17-10-2008 at 12:34 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: otpusteni radnici Elta-mt

citat:
tramuntan wrote:
Ova @grofica mi lici na adminicu koja je ugasila vlastiti forum

A sad malo da ja...
Kakva prava radnici da traze ili dobiju kod nekoga ko je naucio sjekirom da popravlja kablove(i to opticke)? Ok je i to da se zaposljava rodbina, ali da znaju raditi, a ne samo vozikati se u tudjem autu, bez ikakvog efekta.Od 30 zaposlenih otkaz dobilo 27..EEEJJJ DVADESET SEDAM!!!Umjesto da zapnu i da poboljsaju situaciju(raznopvrsnije kanale, internet) oni su i to unakazili.Vec, cini mi se, tri mjeseca traje agonija sa internetom i programima.Nemos´ ti nauciti debila da radi sa elektronikom.Kako mu objasniti da signal kroz kablove ne prenose gremlini.
Dalje.
Livnica: dok nije juric dosao-htjeli su sajmiste da prave na tom zemljistu-dosao cova,zaveo red.Da zaveo je red i dosciplinu,plate-da i neko moze da kaze kakve su plate radnici imali dok je Juric bio u tim firmama?!?Sta nekog radnika boli Q koliko i kako on(vlasnik) zaradjuje, ako je radniku dobra i redovna plata i placeno zdravstveno i osiguran.

zasto i kako su syebane i livnica i pekara i evo sad elta? E, u tom zecu lezi grm.
Kod nas se svako pita :"Gdje sam tu ja?". E vjerovatno je tu doslo do prekida u lancu ishrane.Nastavak znate.
Nemojte misliti da ja ovdje branim nekoga , samo pokusavam da neke umijem


Uh komšija šta reèe i ostade živ! Da ja ne znam Juriæa i Co i njegove poslove možda bih ti i povjerovao no ovako ti si ništa više nego njegov glasnogovornik iliti PR persona!
Carevi ste vi meni što doðete po partijskom zadatku da perete ono šzo se oprat ne more
17-10-2008 at 12:39 | Ukljuèi u odgovor
tramuntan
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 22-03-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 31
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: otpusteni radnici Elta-mt

E, moj Shaban-e.Malo si se preracunao.Ja se licno nisam nikada upoznao ni sa jednim od aktera,niti imam namjeru. Ali znam ljude koji su radili kod aktera i njihovu stranu price,koju si ti ocigledno propustio.I bit ovog o cemu sam pisao ne odnosi se na glasnogovornistvo(boze sacuvaj) .Malo mucni glavom pa probaj da vidis na sta sam navodio. Ili i tebi treba umivanje? Problem kod nekih ljudi da citaju samo ono sto im odgovara i stvaraju sliku o tome

17-10-2008 at 12:54 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: otpusteni radnici Elta-mt

meni su ovi iz Elte dakle Juriceve iskljucili signal, dodjem ja, znam da sam duzan 3 mjeseca, kazu oni meni 12 mjeseci, srecom sam imao sve uplatnice, kao lafo im greska bila u racunaru (raja telka) i odma su nasli da je greska ... ako su takve radnike otpustili, neka su ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
17-10-2008 at 12:58 | Ukljuèi u odgovor
oktobar91
Nivo: Forumski doajen
Škorpija

Registriran(a): 02-02-2008
Lokacija: neverland
Odgovori: 6816
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: otpusteni radnici Elta-mt

Ne znam gdje da iskažem svoje razoèaranje u vezi kabl. kuæe ELta pa æu ovde. Svi se sjeæamo kako je gosp. Tokaèa svojevremeno apelirao na gradjanstvo da ne plaæaju Juriæu raèune za kablovsku, kako je on mafijaš i sl. slao nam razna PISMA na kuæne adrese, stubišta su nam bila obljepljena njegovim vapajima za pomoæ od strane gradjana. E, napokon je istjerao pravdu, tako on kaže i neka je ako je tako, odnosno ako je on u èitavoj toj prièi bio ošteæeni. Dobio gospodin svoju firmu natrag, neke momke otpustio iz njemu znanih razloga, nešto radio da sredi novonastalu situaciju. Odem jedne prilike u ELTU i zateknem ŠTA NAJNELJUBAZNIJE osoblje, ono je katastrofa, dodješ da mu platiš, kao da mu zdrav zub vadiš, obraæa se meni sa TI, kaæe ŠTA JE ŠTA TREBAŠ , kada ih nazovem radi nekog kvara otresu me . E pa gospodine Tokaèa ako hoæete da imate firmu od renomea i da vas mi obièni pretplatnici poštujemo pod hitno sazovite sastanak svojim radnicima i održite im lekciju iz Kulture ponašanja i ophodjenja prema strankama, inaèe æete poèeti gubiti pretplatnike.

17-11-2008 at 21:25 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: otpusteni radnici Elta-mt

Eh moja Oktobarko ja odvno kukam sto se tice te kablovske,jer sve i sto se izdesavalo nije trebalo preko ledja gradjana, nego da mi imamo zakon (ko sto ga nemamo) zbog svih onih scenarija i prepucavanja je trebalo zabraniti skroz rad iste, a omoguciti neku normalnu tv!!

17-11-2008 at 21:52 | Ukljuèi u odgovor
oktobar91
Nivo: Forumski doajen
Škorpija

Registriran(a): 02-02-2008
Lokacija: neverland
Odgovori: 6816
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: otpusteni radnici Elta-mt

citat:
andjela wrote:
Eh moja Oktobarko ja odvno kukam sto se tice te kablovske,jer sve i sto se izdesavalo nije trebalo preko ledja gradjana, nego da mi imamo zakon (ko sto ga nemamo) zbog svih onih scenarija i prepucavanja je trebalo zabraniti skroz rad iste, a omoguciti neku normalnu tv!!





Apsolutno si upravu, krivo mi što ona druga kablovska firma ne može da dodje do mene, sutra bih otpilila Tokaèu
17-11-2008 at 22:17 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: otpusteni radnici Elta-mt

Ja vise i ne znam ko je sta u toj Elti, toliko su se puta ´izmijenjale postave´i jedni druge blatili putem medija da je to bilo tesko upratiti...Ne sumnjam da se na kraju sve obije ´o racun pretplatnika´, na zalost nema kvalitetne (ili ikakve)konkurencije, a konkurencija je zakon, tako da bi se ovi mogli otpiliti...Ovako ih mnogi trpe u nedostatku boljeg. 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
18-11-2008 at 00:15 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 32
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Tuzlarije : Kablovska televizija(all-about) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice