Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA
Strana: 1 2 3
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Bina52
Nivo: Forumski doajen
Brcanka

Registriran(a): 11-10-2007
Lokacija: USA
Odgovori: 1038
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA

Hajmo zenske malo da se igramo....haha..ha!
Da nam brojevi kazu kakvog smo karaktela-osobina-cudi-sudbine......
Ja sam odbrojala i ime je 3, a prezime-cojkovo-udato 2,a djevojacko prezime mi je 5.






NUMEROLOGIJA

TUMAÈENJE ZNAÈENJA BROJEVA



NUMEROLOŠKA ANALIZA IMENA



Svako ime odražava karakteristike, svako slovo je vezano uz neki broj ...

A, I, J, = 1

B, K, R =2

C, G, L, S, Æ, È, Š, LJ =3

D, M, T, Ð, DŽ =4

E, H, N, NJ, X =5

U, V =6

O, Z, Ž =7

F, P = 8

Napišite svoje ime i prema tabeli iznad svakom slovu pridružite odgovarajuæi broj, potom sve zbrojite, ako ste dobili višeznamenkasti broj, opet ih zbrojite dok ne dobijete broj od 1 – 9

ANA IVIÆ

1+5+1+1+6+1+3=1+8=9

Znaèenje brojeva je

1 – Osoba koja ima ovaj broj je jaka, ponekad èak i egoist, uvijek polazi od sebe. Ima visoku inteligenciju, predodreðena je na sreæu. Živahna je, ali ponekad zbog osjeæaja djeluje rastrojeno.

2 – Ovaj broj nosi sreæu i zadovoljstvo, radi se o darežljivoj i strastvenoj osobi. To su osjeæajne osobe, sentimentalne i jako romantiène.

3 – Ovo je uzvišeni broj i osoba koja ga ima je èesto predodreðena na velike stvari. To su jako inteligentne osobe, produhovljene, te èesto kao da imaju treæe èulo. Oni neke stvari znaju unaprijed, predosjete i nerijetko služe za prenošenje poruka èovjeèanstvu. U pravilu njih oèekuje «velika sudbina».

4 – Ovaj broj predstavlja solidarnost, obvezu, potpunu zaokupljenost osobe koja ga nosi. Takve osobe su profesionalci, intelektualci. Njihova prednost je slobodoumnost, bez tabua su. To su kompleksne osobe, izvrsni prijatelji, partneri, djeca, roditelji. Na njih možete raèunati.

5 – Društvene osobe, pravi svjetski putnici. Vole slobodu, druženje, kretanje. Njima najbolje odgovara život u velikom gradu, posao u kojem æe komunicirati s puno ljudi. Osim lakoæe u komuniciranju odlikuje ih što su živahni, veseli i znaju uživati u životu.



6 – Ovaj broj je vezan uz posao, takve osobe su sposobne, uvijek dobro pripremljene, organizirane, èesto inteligentne. Odgovorni su roditelji, a leže im profesorska zanimanja.

7 – Ovaj broj se èesto veže uz muze i njihova umjetnièka nadahnuæa. Osobe ovog broja umjetnièke su duše. Hoæe li se baviti slikarstvom, glazbom ili neèim sliènim nije važno, bitno da su u umjetnosti. Definitivno se meðu njima kriju najveæi umjetnici. Pored smisla za lijepo, ove osobe su èesto i fizièki vrlo dobrog izgleda.

8 – Ovo je karmièki broj, èesto osobe ovog broja žive drugaèije, skoro drugi život. Smireni, èesto povuèeni, svoj privatni život i misli drže za sebe, skrivaju od okoline. Èesto su obavijena velom tajne.

9 – Ove osobe trebaju puno prostora, vole avanture, rizik... Oni uživaju u životu. Èesto su revolucionarni, posebni, drugaèiji i dižu glas za reforme, za novi naèin života, uvijek žele promjene, nešto drugaèije i nešto novo.



;hanka

02-11-2008 at 07:58 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA

Ja ispadoh br.1 pa nije lose

A ja znam nesto slicno,samo sto se napise datum rodjenja pa se zbroji sve dok ne dobijete jednocifreni broj od 1-9 !

Ali sad znacenje tih brojeva ne bih znala,morala bi naci Astro gdje sam to procitala

02-11-2008 at 19:15 | Ukljuèi u odgovor
Lida
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-06-2008
Lokacija: Tuzla,
Odgovori: 7274
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA

citat:
andjela wrote:
Ja ispadoh br.1 pa nije lose

A ja znam nesto slicno,samo sto se napise datum rodjenja pa se zbroji sve dok ne dobijete jednocifreni broj od 1-9 !

Ali sad znacenje tih brojeva ne bih znala,morala bi naci Astro gdje sam to procitala



Kod mene ime 9, prezime 9. To dvoje kad se sabere = 18, pa opet 1+8=9. Sve nekakve devetke. Znaèenje, ima logike. poz. 


Priroda je najbolji dizajner.
02-11-2008 at 22:09 | Ukljuèi u odgovor
Lida
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-06-2008
Lokacija: Tuzla,
Odgovori: 7274
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA

citat:
Bina52 wrote:
Hajmo zenske malo da se igramo....haha..ha!
Da nam brojevi kazu kakvog smo karaktela-osobina-cudi-sudbine......
Ja sam odbrojala i ime je 3, a prezime-cojkovo-udato 2,a djevojacko prezime mi je 5.

Komentar od malo prije, bio je namjenjen vama. pozdrav važi za oba komentara.




NUMEROLOGIJA

TUMAÈENJE ZNAÈENJA BROJEVA



NUMEROLOŠKA ANALIZA IMENA



Svako ime odražava karakteristike, svako slovo je vezano uz neki broj ...

A, I, J, = 1

B, K, R =2

C, G, L, S, Æ, È, Š, LJ =3

D, M, T, Ð, DŽ =4

E, H, N, NJ, X =5

U, V =6

O, Z, Ž =7

F, P = 8

Napišite svoje ime i prema tabeli iznad svakom slovu pridružite odgovarajuæi broj, potom sve zbrojite, ako ste dobili višeznamenkasti broj, opet ih zbrojite dok ne dobijete broj od 1 – 9

ANA IVIÆ

1+5+1+1+6+1+3=1+8=9

Znaèenje brojeva je

1 – Osoba koja ima ovaj broj je jaka, ponekad èak i egoist, uvijek polazi od sebe. Ima visoku inteligenciju, predodreðena je na sreæu. Živahna je, ali ponekad zbog osjeæaja djeluje rastrojeno.

2 – Ovaj broj nosi sreæu i zadovoljstvo, radi se o darežljivoj i strastvenoj osobi. To su osjeæajne osobe, sentimentalne i jako romantiène.

3 – Ovo je uzvišeni broj i osoba koja ga ima je èesto predodreðena na velike stvari. To su jako inteligentne osobe, produhovljene, te èesto kao da imaju treæe èulo. Oni neke stvari znaju unaprijed, predosjete i nerijetko služe za prenošenje poruka èovjeèanstvu. U pravilu njih oèekuje «velika sudbina».

4 – Ovaj broj predstavlja solidarnost, obvezu, potpunu zaokupljenost osobe koja ga nosi. Takve osobe su profesionalci, intelektualci. Njihova prednost je slobodoumnost, bez tabua su. To su kompleksne osobe, izvrsni prijatelji, partneri, djeca, roditelji. Na njih možete raèunati.

5 – Društvene osobe, pravi svjetski putnici. Vole slobodu, druženje, kretanje. Njima najbolje odgovara život u velikom gradu, posao u kojem æe komunicirati s puno ljudi. Osim lakoæe u komuniciranju odlikuje ih što su živahni, veseli i znaju uživati u životu.



6 – Ovaj broj je vezan uz posao, takve osobe su sposobne, uvijek dobro pripremljene, organizirane, èesto inteligentne. Odgovorni su roditelji, a leže im profesorska zanimanja.

7 – Ovaj broj se èesto veže uz muze i njihova umjetnièka nadahnuæa. Osobe ovog broja umjetnièke su duše. Hoæe li se baviti slikarstvom, glazbom ili neèim sliènim nije važno, bitno da su u umjetnosti. Definitivno se meðu njima kriju najveæi umjetnici. Pored smisla za lijepo, ove osobe su èesto i fizièki vrlo dobrog izgleda.

8 – Ovo je karmièki broj, èesto osobe ovog broja žive drugaèije, skoro drugi život. Smireni, èesto povuèeni, svoj privatni život i misli drže za sebe, skrivaju od okoline. Èesto su obavijena velom tajne.

9 – Ove osobe trebaju puno prostora, vole avanture, rizik... Oni uživaju u životu. Èesto su revolucionarni, posebni, drugaèiji i dižu glas za reforme, za novi naèin života, uvijek žele promjene, nešto drugaèije i nešto novo.



;hanka

 


Priroda je najbolji dizajner.
02-11-2008 at 22:12 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA


Bino, ako sam dobro sabrala rodila sma se ko 1 a sada sam 9

03-11-2008 at 21:34 | Ukljuèi u odgovor
Denci
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 28-08-2006
Lokacija: daleko
Odgovori: 24424
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA

Ja sam br 7 u oba slucajasamo mi zadnju recenicu pogodi 


Keep your eyes on the stars and your feet on the ground.
03-11-2008 at 22:16 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA

sa imenom dobih No -4
sa djevojackim prezimenom dobih NO-5
sa danasnjim NO-6


sve ove navedene karakteristike ..
potrefise
.u tacku..

[Edited by senzualna on 03-11-2008 at 23:05 GMT]

03-11-2008 at 22:57 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA

Joj, ja i onaj moj mi u mene smo 4 :2h :2h :2h

04-11-2008 at 14:03 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA

Haj sto sam kurat al sad i ovo

3 – Ovo je uzvišeni broj i osoba koja ga ima je èesto predodreðena na velike stvari. To su jako inteligentne osobe, produhovljene, te èesto kao da imaju treæe èulo. Oni neke stvari znaju unaprijed, predosjete i nerijetko služe za prenošenje poruka èovjeèanstvu. U pravilu njih oèekuje «velika sudbina».

04-11-2008 at 14:09 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA

citat:
besmir wrote:
Joj, ja i onaj moj mi u mene smo 4




sad bar imam razlog zasto mi slova krades iz usta
04-11-2008 at 16:56 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 20
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Ženski minder : ZNACENJE BROJEVA - NUMEROLOGIJA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice