Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Kucni poslovi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
pagny wrote:
jedna moja rodica udata je za muza koji joj nemoze se reci pomaze prije ona njemu pomaze po kuci al´ zato gospodin nece guzici tesko cim je na poslu neki problem on je na bolovanju ako mu to ne prolazi ona mjenja pos´o vise je kuci nego na poslu e yebo i to tacno je neradim skoro nista po kuci al´ se brinem dobro za svoju porodicu i to se racuna zar ne

tacno.u principu,sve se svodi na to ko ima vremena za te poslove.ako muz rinta na poslu citav dan,pa dodje kuci umoran,stvarno moras biti krava da mu kazes da skuha veceru.za zenu to isto vazi.ako rade isto,dolaze kuci u isto vrijeme,onda se svi u kuci moraju nauciti da ne prave nered,svi za sobom sklanjaju,kad su slobodni,svi pjevajuci brisu prasinu i usisavaju,piju kafu i kakao,smjeskajuci se jedno drugom.....uf,jebote,mene su ova braca grimm sasvim sj***** 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
28-11-2008 at 14:14 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
halosvabija wrote:

tacno.u principu,sve se svodi na to ko ima vremena za te poslove.ako muz rinta na poslu citav dan,pa dodje kuci umoran,stvarno moras biti krava da mu kazes da skuha veceru.za zenu to isto vazi.ako rade isto,dolaze kuci u isto vrijeme,onda se svi u kuci moraju nauciti da ne prave nered,svi za sobom sklanjaju,kad su slobodni,svi pjevajuci brisu prasinu i usisavaju,piju kafu i kakao,smjeskajuci se jedno drugom.....uf,jebote,mene su ova braca grimm sasvim sj*****

izgleda previse citas u zadnje vrijeme...
28-11-2008 at 14:19 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
Putnik wrote:

izgleda previse citas u zadnje vrijeme...

ma nije to u zadnje vrijeme
ali literatura je neodgovarajuca,moram naci nesto realnije

[Edited by halosvabija on 28-11-2008 at 14:30 GMT] 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
28-11-2008 at 14:29 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
halosvabija wrote:

ma nije to u zadnje vrijeme
ali literatura je neodgovarajuca,moram naci nesto realnije

[Edited by halosvabija on 28-11-2008 at 14:30 GMT]



bobe i piva ne idu skupa
28-11-2008 at 15:07 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

Kad sam stigao u Francusku nekako bas na samom pocetku moja supruga i ja poceli smo se druziti sa mladim bracnim parom (istih smo godina ali oni su tada bili tek vjencani).Svaki puta kad bi otisli kod njih nas dvoje bi se posvadali,jer kad pijemo kafu ona njemu "seceru de ti caskom stavi vodu dok ja soljiice" poslije toga on ce ti njoj "maco voda je provrila ,a ja sam samljeo kafu ,hajde ti zali".Samo sto bi sjeli u pola price ona bi njemu " duso cini mi se da je ovo malo neslano hajde budi srce dodaj nam so" na sta on skace poljubi je donese so ponovo je poljubi i nastavi gdje je stao sav sretan.Da skratim ti fazoni maco,cico,duso, seceru i slicno trajali bi dok ne krenemo cak na vratima on bi njoj "srce daj zamotaj im za djecu one kolace koje smo danas zajedno spremali" nasto ce ona (naravno uz obavezan poljubac)"joj bas si medic ja sam skroz zaboravila.Poslije jedne takve vecera cim udemo u auto neko od nas dvoje pocinje "diskusiju" koja ide otprilike u ovom fazonu "j***m ti pedera ona ga kahpija seta cijelu noc a on samo sto repom nemase i sta se proseravaju koji k**** sa onim ljubljenjem i bla bla bla" na sto obavezno slijedi prava bujica rijeci sa hanumine strane" a sto je peder sto pomaze zeni sto nije drvensuz k´o ti i sto ti smeta sto se ljube ,normalno je da se ljube kad se vole kad si ti mene zadnji put poljubio ? Za rodzendan , za novu godinu i kad ti prahne ""sta te imam ljubit tu pred svima k´o da niko drugi nema zene samo ja i to je toliko volim da se nemogu strpit bar dok gosti neodu.Uostalom sta ti hoces od mene hocdes da ti k´o secerko medic ili kako mu vec tepa pravim kolace" "a sta bi ti falilo nebi ti kruna sa glave spala " " e necu ti ga napravit kad ga nebi nikad pojeli " i tako u nedogled jednom je cak tanjir sa kolacima letio iz auta pa smo se poslije izvinjavali kao ono djeca ga razbila.Lahko je secerku on sjedi kod kuce sa zenicom i to se tek vjencali,nerade nista idu u skolu uce jezik jebote k´o da doktorat spremaju,nemaju ni kuceta ni maceta i lahko im je pravit kolace.Za sve to vrijeme ja hamalim od jutra do mraka i kad mi dodze vikend moram ici kud kuce i mace da mi na nos skoci.Bilo kako bilo mi malo po malo prestado smo ici kod njih . 


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
28-11-2008 at 15:27 | Ukljuèi u odgovor
Delegat
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-05-2008
Odgovori: 118
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

Pagny, ovaj tvoj opisani par meni zvuci genijalno. Ja am znao jedan par gdje se on njoj obrati uz vrlo ruzne rijeci, odvali joj samarcinu a ona beba sto ju je ona drzala u rukama izleti, covjece i da tu nije bio ovaj Miki da uhvati dijete, ko zna bi l´ beba prezivjela.
Sta je bolje: srce i seceru ili kurvo i konjino?

28-11-2008 at 15:32 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
pagny wrote:
Kad sam stigao u Francusku nekako bas na samom pocetku moja supruga i ja poceli smo se druziti sa mladim bracnim parom (istih smo godina ali oni su tada bili tek vjencani).Svaki puta kad bi otisli kod njih nas dvoje bi se posvadali,jer kad pijemo kafu ona njemu "seceru de ti caskom stavi vodu dok ja soljiice" poslije toga on ce ti njoj "maco voda je provrila ,a ja sam samljeo kafu ,hajde ti zali".Samo sto bi sjeli u pola price ona bi njemu " duso cini mi se da je ovo malo neslano hajde budi srce dodaj nam so" na sta on skace poljubi je donese so ponovo je poljubi i nastavi gdje je stao sav sretan.Da skratim ti fazoni maco,cico,duso, seceru i slicno trajali bi dok ne krenemo cak na vratima on bi njoj "srce daj zamotaj im za djecu one kolace koje smo danas zajedno spremali" nasto ce ona (naravno uz obavezan poljubac)"joj bas si medic ja sam skroz zaboravila..




Pagny mudro zboriš  


<br /><br /><br /><br />

28-11-2008 at 15:37 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
yugi wrote:




Pagny mudro zboriš



dje peticija da i ja udarim dje svoj muhur
28-11-2008 at 15:38 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

ma kad zeznem nesto zesce padne cvjece i vecerica kad je stanje redovno odrase me po prodavnicama i buticima i to je OK al´ ovo nikad osim ne dao Bog kakve bolesti pa da mi "najdraza" zavrsi u postelji e tu negarantujem mozda bi koji put proset´o sa usisivacem po kuci inece "nikad robom" 


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
28-11-2008 at 15:48 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: RADI LI MUŽ KUÆNE POSLOVE

citat:
Delegat wrote:
Pagny, ovaj tvoj opisani par meni zvuci genijalno. Ja am znao jedan par gdje se on njoj obrati uz vrlo ruzne rijeci, odvali joj samarcinu a ona beba sto ju je ona drzala u rukama izleti, covjece i da tu nije bio ovaj Miki da uhvati dijete, ko zna bi l´ beba prezivjela.
Sta je bolje: srce i seceru ili kurvo i konjino?

e pa jebi ga care netrba ici iz krajnosti u krajnost u svemu treba naci neku sredinu kod mene nema srce i seceru al´ nema ni kurvo ni konjino i do sada uz sporadicne svadze koji daju malo zacina bracnom zivotu to traje prilicno dugo vremena (18 godina) 


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
28-11-2008 at 15:51 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 42
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Ženski minder : Kucni poslovi New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice