Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Godišnjice mature (sve na jednom mjestu)
Strana: 1 2 3 4 5 6
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Sufler
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 11-11-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1718
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Gimnazija, prevodilacki smjer 1984-2009, matura

Obilježavanje godišnjice mature (1984-2009.)
æe biti održano 27.6.2009.

Sastanak u Gimnaziji u 11:00
Veèera u Hotelu Tuzla, Vinoteka u 20:00

Bit æe rezervirano 40-ak mjesta za razrede b i e, a ostali iz iste generacije mogu da se pridruže i da sebi i svojim drgaricama i drugovima iz razreda rezerviraju stolove.

14-06-2009 at 23:17 | Ukljuèi u odgovor
rafo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 25-04-2001
Odgovori: 428
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Elektrotehnièka škola EMŠC Tuzla - 6. generacija

Vjerovatno ce moderator, nakon ovoga, temu objediniti, pod "godisnjice mature" ili nesto slicno,
ali, dotad, obavjestavam 6. generaciju elektrotehnièara, koja je maturirala 1969, da cemo se naci u (za nas novoj) Elektrotehnièkoj školi 27.6, u 12 sati.
Program je distribuiran, skoro svima, a jos troje iz generacije, nazalost, jos nismo nasli.

23-06-2009 at 09:02 | Ukljuèi u odgovor
rafo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 25-04-2001
Odgovori: 428
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Elektrotehnièka škola EMŠC Tuzla - 6. generacija

Ova poruka me i ponukala da otvorim topic:
Svjesno prihvatam rizik kojem su izlozeni svi oni koji sa “odstojanja i rastojanja” pokusavaju da kazu nesto a da se ne uvale u zamku zvanu patetika. Zato, ne zurite sa ogovaranjem.
Dragi moji,
Nikog i nista zaboravio nisam,
Ovo napisah (samo)uvjeren da sve ove godine od Tad do Sad nisu isprale sjecanja i izbrisale sve nijanse one mladosti koje imasmo i koju prozivjesmo kako smo najbolje znali i umjeli. Bilo je to, sad to vidim u punom sjaju, blagosloveno vrijeme siromastva kad su nam sve te velike male stvari, trenuci i dogadjaji, crtali nase putanje, snove i nade kad smo i stidljivo i radoznalo otvarali vrata zivota koji nas je mamio. Bilo je to jedno lijepo i bogato nemanje.
Nisam niti cu zaboraviti EMSC, Busovacu, Jovu, Stanu, Veselinka, Gotovusu, Brezanku, Milkicu, Rudu, Jovica, Dolamica, prof. Konkica, Hivziju, cika Miku, Pusku, Coketa, Andjelku, Mrsu…..
Nisam, a niti cu zaboraviti moju prvu gitaru, Ines, Indexe, Bravo, Partizan, korzo, Dom Mosa Pijade, studentski, gute papira koje sam gurao u oceve cipele, sve u strahu da mi ne spadnu, 68-mu, prvo pijanstvo, prvu ljubav…..
Sad, kad vrijeme svojim kandzama ispisuje svoje tragove po nasim celima, ostaje nam da bastinimo onu cistu i iskrenu mladost.
Evo, sad i ja osjecam. Patetika frca.
Neka nam je svima sa srecom na ostatku puta.
I, sto bi pisac kaz’o….”Nemojte me zaboraviti. Meni trebaju vasa sjecanja.”
Iskreno vas,
drug...

23-06-2009 at 09:04 | Ukljuèi u odgovor
rafo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 25-04-2001
Odgovori: 428
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Elektrotehnièka škola EMŠC Tuzla - 6. generacija

citat:
rafo wrote:
Vjerovatno ce moderator, nakon ovoga, temu objediniti, pod "godisnjice mature" ili nesto slicno,
ali, dotad, obavjestavam 6. generaciju elektrotehnièara, koja je maturirala 1969, da cemo se naci u (za nas novoj) Elektrotehnièkoj školi 27.6, u 12 sati.
Program je distribuiran, skoro svima, a jos troje iz generacije, nazalost, jos nismo nasli.

TUZLARIJE - VIJESTI
23.06.2009, 19,45, Broj citanja: 466
6. generacija elektrotehnièara bivšeg EMŠC-a obilježava 40. godišnjicu mature
Prozivka u subotu 27. juna
U subotu æe se u Elektrotehnièkoj školi, u 12 sati, izvršiti prozivka 2 odjeljenja elektrotehnièara, koji su maturirali u EMŠC-u 1969. godine.
Skoro polovina aktera susreta živi i radi izvan Tuzle, u desetak zemalja, pa, uz redovne elektronske kontakte, informacije o Tuzli i susretu generacije prate na http://groups.google.ba/group/emsctuzla, facebooku i, naravno, na Tuzlarijama.
Pored posjete školi i obilaska grada, predvidjeno je polaganje cvijeæa na tuzlanskoj Kapiji i na grobljima gdje su sahranjeni 5 preminulih kolega i jedna kolegica iz generacije.
Oèekuje se dolazak nekoliko gostiju sa 4 kontinenta, razrednika Jove Andriæa, doajena tuzlanske elektrotehnièke škole, prof. Dolamiæa, Stanojeviæke i drugih, kao i svih tuzlanskih domaæina. Organizatori traže još troje kolega, s kojima nije uspostavljen kontakt, a svi, koji žele doæi ili saznati detalje, mogu nazvati 061148532.


23-06-2009 at 19:47 | Ukljuèi u odgovor
rafo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 25-04-2001
Odgovori: 428
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Elektrotehnièka škola EMŠC Tuzla - 6. generacija

6. generacija elektrotehnièara bivšeg EMŠC-a obilježila 40. godišnjicu mature
Prozivka je izvršena u subotu 27. juna u elektrotehnickoj skoli.
...fotografije i informacije o susretu generacije su na http://groups.google.ba/group/emsctuzla, facebooku i na lokalnim medijima
Pored posjete školi i obilaska grada, obavljeno je polaganje cvijeæa na tuzlanskoj Kapiji i na grobljima gdje su sahranjeni 5 preminulih kolega i jedna kolegica iz generacije.
prof. Dolamiæu, Stanojeviæki, Zvornièaninu, Galijatoviæu i svim ucesnicima, a posebno interkontinentalcima, hvala.
vidimo se opet.

01-07-2009 at 22:02 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Godišnjice mature (sve na jednom mjestu)

Godišnjica mature

Poziv 22.generaciji maturanata Uèiteljske škole


Obavještavamo 22.generaciju maturanata Uèiteljske škole Tuzla (maturirala 1970.godine) da æe se u subotu, 29,maja 2010.godine u 16h, najprije u prostorijama škole, obilježiti 40.godišnjica mature.

Za sve informacije možete se javiti èlanovima organizacionog odbora:

1. Milena Miæiæ - Mehmedagiæ, tel.061/380-063
2. Sabira Miæanoviæ, tel 061/152-058







[Edited by cupo on 01-04-2010 at 23:44 GMT]

01-04-2010 at 23:35 | Ukljuèi u odgovor
rafo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 25-04-2001
Odgovori: 428
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Elektrotehnièka škola EMŠC Tuzla - 6. generacija

citat:
rafo wrote:
....
vidimo se opet.

U JUNU, OVE GODINE.
Mjesto i datum usaglasicemo e-mailom i telefonom.
Pozdrav
12-04-2010 at 12:59 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Godišnjice mature (sve na jednom mjestu)

Poziv maturantima Gimnazije - šk. 1969/70

Pozivaju se maturanti tuzlanske Gimnazije koji su maturirali 1970.godine (školska 1969/70 godina) na sastanak povodom godišnjice mature. Sastanak, na kojem æe se dogovoriti veèernje druženje je zakazan za 5.juni 2010. godine, u 10 sati i 30 minuta, ispred zgrade Gimnazije. Kontakt osobe: Ðiniæ (Divanefendiæ) Jasminka, mobilni tel. 061 146 68, Šahmanoviæ (Nukoviæ) Hasiba, mobilni tel. 061 232 067, mail:[email protected], Busulaðiæ (Karabegoviæ) Amira, moblni tel.061 179 414

16-05-2010 at 20:12 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Godišnjice mature (sve na jednom mjestu)

citat:
statebriga wrote:
okupljanje gimnazijalaca generacije 1986 - 1990.

http://www.facebook.com/event.php?eid=338301296049&index=1

za vise podataka kontaktirati admine grupe.

hvala
18-05-2010 at 00:51 | Ukljuèi u odgovor
zlatan01
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 14-05-2007
Lokacija: Svedska
Odgovori: 22
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Godišnjice mature (sve na jednom mjestu) - ETSC generacija 1980-84

Pripadam generaciji koja je maturirala 1984 ali se od tada nikad nismo sastali, barem ja za to ne znam jer nisam u Tuzli posljednjih 10-tak godina. Isao sam u T1 odjeljenje i ako neko iz mog razreda ili generacije naidje na ovu temu, neka se javi. Mozda zapocnemo aktivnosti na susretu koji ne mora biti formalan ili imati okrugao broj...

08-06-2010 at 18:08 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 25
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Tuzlarije : Godišnjice mature (sve na jednom mjestu) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice