Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : MOLIM VAS STAVLJAJTE PSIMA BRNJICE!
Strana: 1 2
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
NOB
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 26-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 27
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon MOLIM VAS STAVLJAJTE PSIMA BRNJICE!

Nemam ništa protiv životinja ali moralo bi se uvesti malo reda u šetanje kerova, naime, trebalo bi da vlasnici kada šetaju Banjom ili gradom stave kerovima brnjice. Puštajuæi ih sa lanca nerjetko se zalete prema drugim ljudima i djeci ne slušajuæi komande vlasnika.
To je opasno i policija bi trebala da kažnjava neodgovorne vlasnike.
Posebna stvar je "ðubrenje" zelenih površina oko zgrada... ali o tome drugi put...

[Edited by zara on 09-02-2012 at 14:09 GMT]

22-06-2009 at 12:23 | Ukljuèi u odgovor
thatguy
Nivo: Forumski vuk
Moron.
Registriran(a): 15-09-2005
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 375
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

citat:
NOB wrote:
Nemam ništa protiv životinja ali moralo bi se uvesti malo reda u šetanje kerova, naime, trebalo bi da vlasnici kada šetaju Banjom ili gradom stave kerovima brnjice. Puštajuæi ih sa lanca nerjetko se zalete prema drugim ljudima i djeci ne slušajuæi komande vlasnika.
To je opasno i policija bi trebala da kažnjava neodgovorne vlasnike.
Posebna stvar je "ðubrenje" zelenih površina oko zgrada... ali o tome drugi put...


Slazem se da moraju biti zavezani kada su na odredjenim mjestima. Svog uvijek drzim pored sebe.

Sto se tice ostalog....higijenske navike gradjana Tuzle su blagoreceno, uzasne. Ali naravno, najlakse je sve baciti na ledja cuka i maca. Oni su najgori. A komsija koji baci trosjed u Jalu...neka, komsija je. Necemo mu nista.

Zelene povrsine koje se ne odrzavaju, a kada se pokose, sadrze tone smeca. Naravno, cuke i mace su to donjele. A da ne spominjem zadnju zimu, kada se snijeg otopio na Ircu...slike imate na web-stranici komunalca.


 


-

When Chuck Norris does a push-up, he isn’t lifting himself up, he’s pushing the Earth down.
22-06-2009 at 17:15 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

Slazem se sa ovim gore. Danas je gospodja pustila dzukeletinu glupu bez povodca i brnjice, i sjela da zapali cigaru. Toliko brzo se desilo da nisam stigla svom psu skinuti brnjicu, ali sam ga zato cipelom zavalila u njusku da ni gospodji ni psu vise nece pasti na pamet da pridju. Doslo mi da skinem ovom svom brnjicu,pa nek je pojede zajedno sa onom stokom od psa. Halo ba, ako neces dresirat psa, nemoj ga ni izvoditi bez brnjice. Neki dan nas napao chopor pasa, danas dzukela bez brnjice...sta sutra da uradim? da skinem i ja svom psu brnjicu pa da idemo klati redom po gradu. Halo, zna mi policajac napisati kaznu jer pas nije imao znacku da je cjepljen J agovorim, pas je cjepljen, na drugoj ogrlici je ...ma jok...a sa druge strane ulice, mudonja vodi Bula bez brnjice, bez icega. Neko moze a neko ne. Sve ker do kera i g***o do g***eta. Pun mi je kofer s*r***a i seljaka. Od ovih matorih mudonja sto seru i pisaju po haustoru do glupih vlasnika pasa Vratiti sve u osnovnu skolu, da se nauce osnovnoj kulturi.

22-06-2009 at 20:22 | Ukljuèi u odgovor
thatguy
Nivo: Forumski vuk
Moron.
Registriran(a): 15-09-2005
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 375
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

citat:
*grofica* wrote:
Slazem se sa ovim gore. Danas je gospodja pustila dzukeletinu glupu bez povodca i brnjice, i sjela da zapali cigaru. Toliko brzo se desilo da nisam stigla svom psu skinuti brnjicu, ali sam ga zato cipelom zavalila u njusku da ni gospodji ni psu vise nece pasti na pamet da pridju. Doslo mi da skinem ovom svom brnjicu,pa nek je pojede zajedno sa onom stokom od psa. Halo ba, ako neces dresirat psa, nemoj ga ni izvoditi bez brnjice. Neki dan nas napao chopor pasa, danas dzukela bez brnjice...sta sutra da uradim? da skinem i ja svom psu brnjicu pa da idemo klati redom po gradu. Halo, zna mi policajac napisati kaznu jer pas nije imao znacku da je cjepljen J agovorim, pas je cjepljen, na drugoj ogrlici je ...ma jok...a sa druge strane ulice, mudonja vodi Bula bez brnjice, bez icega. Neko moze a neko ne. Sve ker do kera i g***o do g***eta. Pun mi je kofer s*r***a i seljaka. Od ovih matorih mudonja sto seru i pisaju po haustoru do glupih vlasnika pasa Vratiti sve u osnovnu skolu, da se nauce osnovnoj kulturi.


O kakvoj znacki pricas? Ja ne znam da se kod nas to izdaje. Imam samo knjizicu, naljepnicu od cjepiva i pecat i potpis veterinara pored. I nikada me nitko nije pitao za bilo kakvu znacku. 


-

When Chuck Norris does a push-up, he isn’t lifting himself up, he’s pushing the Earth down.
23-06-2009 at 06:41 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

citat:
thatguy wrote:


O kakvoj znacki pricas? Ja ne znam da se kod nas to izdaje. Imam samo knjizicu, naljepnicu od cjepiva i pecat i potpis veterinara pored. I nikada me nitko nije pitao za bilo kakvu znacku.


Kad dobijes vakcinu, dobijes i znackicu, kao za privjesak, i kaci se na ogrlicu. Kod Ogija je zute boje trenutno. Za dan dva treba ponovo neke vakcine da primi, ne znam za sta vec.
Evo, malo se vidi na slici, visi mu visuljak na ogrlici
23-06-2009 at 11:00 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

citat:
thatguy wrote:
Zivis u Tuzli? Koja to ambulanta izdaje? Ja svog vakcinisem u glavnoj stanici u Bukinju, i nikada mi nisu spomenuli markicu.





Ma i ja vodim ovog svog dole, ali iskreno, puna mi je kapa njih. rade sta ih je volja i naplacuju sta im se cefne. Rijetko koji pas da je i dobio znacku ba. Ako se sjete. Moguce je i da nije bilo trenutno znacki, ali u svakom slucaju, trebalo bi da pas to ima. Ja svog psa ne pustam blizu pasa koji ih ne nose. Ebga, ne mogu znati da li je cjepljen ili ne, sto da se igram. I onako dole u ambulanti, ko fol, daju mu nekih zastita i cjepe ga za svasta nesto, mada nisam defektna, vidim sta su vitamini a sta cjepivo. Bitno je pare da se uzmu. Cula sam da ima neki dobar lik negdje u Mosniku...raspitat cu se i za to. Ovi dole monopol drze.
Pitat cu bas Roka za ovo.
24-06-2009 at 10:30 | Ukljuèi u odgovor
FBBB
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 20-06-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 32
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

Svakako.Dobra incijativa.Na stranu ljubav prema zivotinjama,ali zaista je ruzno proci kraj psa bez brnjice.

 


Tuzla u srcu
25-06-2009 at 11:22 | Ukljuèi u odgovor
roko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: šiæki brod
Odgovori: 226
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

Super tema ,BRNJICA ILI GAS MASKA ZA PSE .....ZAKON ILI GLUPOST KOJA SE KORISTI KA KO KOME ŠTIMA .....Ako grofice imaš problem sa policijom to je normalno malo je raje u policiji koji te posmatraju normalno sto uopšte psa imaš ,njima bi logiènije bilo da kupiš kravu i u stan dovedeš onda žensko si kako priæ ako nisi velik da mozeš kaznit a kad se na zelenu površinu parkira BMW ili kakv džip tu ih nema .al da se vratim na brnjicu TREBA JE NOSITI NA MJESTIMA GDJE PSI SU U PRILICI OZLIJEDIT DRUGOG (djete èovjeka ili drugu zivotinju ) al takoðe treba imat površinu ograðenu na kojoj se na vlastitu odgovornost puštaju psi djelove travnjaka za vršenje nužde pasa da tu djeca ne hodaju ma da više ne kuckam NEMA SE KOME VAMA SVAKA ÈAST AL ODO ŠETAT CUKE.....

26-06-2009 at 15:15 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

citat:
roko wrote:
Super tema ,BRNJICA ILI GAS MASKA ZA PSE .....ZAKON ILI GLUPOST KOJA SE KORISTI KA KO KOME ŠTIMA .....Ako grofice imaš problem sa policijom to je normalno malo je raje u policiji koji te posmatraju normalno sto uopšte psa imaš ,njima bi logiènije bilo da kupiš kravu i u stan dovedeš onda žensko si kako priæ ako nisi velik da mozeš kaznit a kad se na zelenu površinu parkira BMW ili kakv džip tu ih nema .al da se vratim na brnjicu TREBA JE NOSITI NA MJESTIMA GDJE PSI SU U PRILICI OZLIJEDIT DRUGOG (djete èovjeka ili drugu zivotinju ) al takoðe treba imat površinu ograðenu na kojoj se na vlastitu odgovornost puštaju psi djelove travnjaka za vršenje nužde pasa da tu djeca ne hodaju ma da više ne kuckam NEMA SE KOME VAMA SVAKA ÈAST AL ODO ŠETAT CUKE.....


slazem se kolega prije bi stavila brnjicu nekim konama nego psu, ali eto...
27-06-2009 at 15:27 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: MOLIM VAS STAVLJAJTE BRNJICE!

citat:
atlanta wrote:


Lako je vama kad vam pas ima njusku, ja svom PUJDI nemam na sta ni da stavim, a bogu hvala nema ni zuba.....



Ma imaju sad kod nas i za te cudnoprofilne njuske izgledaju ko od Hanibala ona maskata malo smijesno izgleda, ide psece tijelo, pa onda kozna kontrukcija nigdje psece glave
02-07-2009 at 10:49 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 49
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : MOLIM VAS STAVLJAJTE PSIMA BRNJICE! New Topic Post Reply

Strana: 1 2


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice