Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kad bi dobio na lotu, odmah bi...
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Kad bi dobio na lotu, odmah bi...
Bez chatanja molim

... kupio ono zemljište gdje je onaj Aeroklub, odma ispred Pinge, pardon Panonskog mora, znate ba ono tamo? Ja, e, to bi zemljište kupio i sagradio bi hotel!

"Kod Veselog Kitolovca" bi se zvao!

Bio bi na pet spratova, u obliku prazne kocke, a glavne mušterije bi mi bile turisti na Panonskom!

Imali bismo jedno-, dvo- i trokrevetne sobe, sa pomoænim ležajevima, a fazon bi bio u tome da bi sva posteljina bila nježno ljubièaste boje, i da bi ispod svakog jastuka bila èokolada sa ukusom lavande!

E, a u sredini te kocke bi bio restoran! Zimi bi bio natkriven, a ljeti otkriven. Ne bi bilo ni fontana, ni muzike uživo ni ostalih gedžanluka da mi se ne bi navadili Sandžaklije i turbo folkloraši, a hrana bi se mjenjala svake sedmice: jedne sedmice japanska, jedne talijanska, jedne vaka, jedna naka, fiksni meni od 5 jela!

I onda ja na kraju veèeri fino siðem, sa nekim malim, skoro pa neprimjetnim ljubièastim detaljem, naravno, i priðem društvu koje je do tada potrošilo najviše para, predstavim se, ponudim im po jednu kubansku cigaru i dezert!

Jao, bilo bi diiiiiiiiiivno!!!

A šta biste i kako biste vi?

07-09-2009 at 10:42 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kad bi dobio na lotu, odmah bi...
Bez chatanja molim

ih, jesi ti neki... ja taman posla da radim, kad vidim ovo... cccc, ne moze to tako... sta cu sad... da l' da pisem, pa ne radim jos pola sata, il' da ne pisem, pa radim, a mislim sta bih s lotom...

zadade me ti u brige, moj besko

07-09-2009 at 10:51 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kad bi dobio na lotu, odmah bi...
Bez chatanja molim

Piši! Živo me zanima! Ali nemoj tipa: mužu bi, materi bi, ocu bi, djetetu bi, roðaku bi, prijatelju bi, nego šta bi SEBI, budimo sebièni makar u mašti

07-09-2009 at 10:52 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kad bi dobio na lotu, odmah bi...
Bez chatanja molim

citat:
besmir wrote:
... kupio ono zemljište gdje je onaj Aeroklub, odma ispred Pinge, pardon Panonskog mora, znate ba ono tamo? Ja, e, to bi zemljište kupio i sagradio bi hotel!

"Kod Veselog Kitolovca" bi se zvao!

Bio bi na pet spratova, u obliku prazne kocke, a glavne mušterije bi mi bile turisti na Panonskom!

Imali bismo jedno-, dvo- i trokrevetne sobe, sa pomoænim ležajevima, a fazon bi bio u tome da bi sva posteljina bila nježno ljubièaste boje, i da bi ispod svakog jastuka bila èokolada sa ukusom lavande!

E, a u sredini te kocke bi bio restoran! Zimi bi bio natkriven, a ljeti otkriven. Ne bi bilo ni fontana, ni muzike uživo ni ostalih gedžanluka da mi se ne bi navadili Sandžaklije i turbo folkloraši, a hrana bi se mjenjala svake sedmice: jedne sedmice japanska, jedne talijanska, jedne vaka, jedna naka, fiksni meni od 5 jela!

I onda ja na kraju veèeri fino siðem, sa nekim malim, skoro pa neprimjetnim ljubièastim detaljem, naravno, i priðem društvu koje je do tada potrošilo najviše para, predstavim se, ponudim im po jednu kubansku cigaru i dezert!

Jao, bilo bi diiiiiiiiiivno!!!

A šta biste i kako biste vi?



Ja bi bio stalni gost u tom tvom hotelu (by the putic, tu je bio Grand hotel nekad davno)
Ono boemski bi pio, ganjo te sto se podapiru na panonskom, i pametovo u rijetkim trenutcima kad bih bio trijezan, ili kad nisam u ribolovu.
Lijepo je to loto, dje se to uplacuje
07-09-2009 at 10:55 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kad bi dobio na lotu, odmah bi...
Bez chatanja molim

citat:
Abulafija wrote:



Ja bi bio stalni gost u tom tvom hotelu (by the putic, tu je bio Grand hotel nekad davno)
Ono boemski bi pio, ganjo te sto se podapiru na panonskom, i pametovo u rijetkim trenutcima kad bih bio trijezan, ili kad nisam u ribolovu.
Lijepo je to loto, dje se to uplacuje


Jao, Abulafija, bilo bi nam divno!!!!!!

Stavljali bismo beretku i maramu oko vrata i imali bismo svoj sto, i uzeli bismo onaj æevap i vako ga!

Tako bismo po èitav dan... i onda, kao i obièno, ti kod sviju ispušiš, meni se, kao i obièno žališ, a ja ti samo nadosipam, napijem te ko majku i...
07-09-2009 at 11:02 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kad bi dobio na lotu, odmah bi...
Bez chatanja molim

Kupio bih sebi 10 dunuma zemlje u arabiji,doveo 200 filipinaca i pakija da rade za cent mejsecno i kopaju naftu,btw kojew bi bilo u narednih 40 godina,utalio se sa BP il nekom drugom kompanijom-nebitno ,kupovo dalje zemlju u venecueli,libiji,nigeriji, drugom,digo jedno 452 milijarde $, i onda kupio po RS-a i anektiro ga federaciji,
a onda bih slavodobitno otiso u bracelonu i kupio mi najdrazi klub,nako zabave radi i u njeg ubacio misketa,dzeku,ibisevica i pjanica nek bar na klupi sjede ...
Onda bih kupio bosni jos jedno 2-3 oskara i jedno 4-5 nobela,,napravio autoput tuzla-gracanica, i olovo -zavidovici(jebo 5c ),
Sredio bih da karadzica otmu iz haga i objese ga za stidne dlaèice na trgu slobode
I na kraju,onako bez prebijene pare,otiso u beskov hotel,sreo abulafa i pito ga imal da mi plati jenu pivu. Eh eto i pa dobro

07-09-2009 at 11:07 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kad bi dobio na lotu, odmah bi...
Bez chatanja molim

citat:
primus inter pares wrote:
Kupio bih sebi 10 dunuma zemlje u arabiji,doveo 200 filipinaca i pakija da rade za cent mejsecno i kopaju naftu,btw kojew bi bilo u narednih 40 godina,utalio se sa BP il nekom drugom kompanijom-nebitno ,kupovo dalje zemlju u venecueli,libiji,nigeriji, drugom,digo jedno 452 milijarde $, i onda kupio po RS-a i anektiro ga federaciji,
a onda bih slavodobitno otiso u bracelonu i kupio mi najdrazi klub,nako zabave radi i u njeg ubacio misketa,dzeku,ibisevica i pjanica nek bar na klupi sjede ...
Onda bih kupio bosni jos jedno 2-3 oskara i jedno 4-5 nobela,,napravio autoput tuzla-gracanica, i olovo -zavidovici(jebo 5c ),
Sredio bih da karadzica otmu iz haga i objese ga za stidne dlaèice na trgu slobode
I na kraju,onako bez prebijene pare,otiso u beskov hotel,sreo abulafa i pito ga imal da mi plati jenu pivu. Eh eto i pa dobro




Posto sam ja cojk s parama i brez otog lota, ja bi reko imam
Pa bi se zapili i maltretirali Beska.
Besmire, ja sam u zadnjih 10-ak godina samo kod jene ispusio, al zato momacki
07-09-2009 at 11:11 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kad bi dobio na lotu, odmah bi...
Bez chatanja molim

citat:
Abulafija wrote:

Besmire, ja sam u zadnjih 10-ak godina samo kod jene ispusio, al zato momacki


Pa i mislio sam na Penisu Kitiæ-Karington-Zlivozaèrajkoviæ-Abulafijanowsku
07-09-2009 at 11:13 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Kad bi dobio na lotu, odmah bi...
Bez chatanja molim

Hej, vidiš ti, kad nas gleda sa strane, èovjek bi pomislio "Vidi ovih megalomana, majke ti," ali mi smo baš skromni...

07-09-2009 at 11:26 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kad bi dobio na lotu, odmah bi...
Bez chatanja molim

kad bih dobila na lotu...pa vjerovatno bi me momentalno strefila srèka...a pare? ko zna gdje bi završile...voljela bih da završe u rukama onih koji žele da dodirnu zvjezde...

07-09-2009 at 11:47 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 34
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kad bi dobio na lotu, odmah bi... New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice